Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

vincent v Juby: świt...

Zaczęty przez vincent, 02 Kwiecień 2016, 20:48:22

Juby

Forum dyskusyjne służy do DYSKUTOWANIA! To robimy. Tobie film się podobał, mi nie. Ty tłumaczysz czemu film ci się podobał, ja wręcz przeciwnie. Dyskusja to konfrontacja opinii. Jeśli masz z tym problem, to nie wiem co robisz w tym miejscu. Jeżeli dyskutować nie chcesz, lub brak ci argumentów i zamiast tego wolisz pisać mi, że "ryczę" (czego nie robię), wiesz lepiej, że coś komuś "wmawiam" (czego nie robię, wyrażam swoją opinię, choć fajnie jeśli komuś uświadomiłem błędy filmu, których sam nie dostrzegł), wchodzić na moje życie prywatne, hobby jakim jest box office i obrażać, to idź się wyżalać gdzie indziej. Nikt cię nie trzyma w miejscu, które ci "obrzydzam". :P

Doctus

A możecie zrobić wypad ze swoją sprzeczką z działu o BvS? Lelek gdzie jesteś? offtopic chyba szuka tego tematu.

Plastic Man

Nawet fajna ta dyskusja, prawie jak starcie Batmana z Supermanem. Tylko nie wiem co będzie kryptonitem.

LelekPL

Cytat: Doctus w 07 Kwiecień  2016, 19:56:26
A możecie zrobić wypad ze swoją sprzeczką z działu o BvS? Lelek gdzie jesteś? offtopic chyba szuka tego tematu.

A czemu offtopic!? Rozmawiają o wypiekach swoich mam? Nie! Przecież kłócili się na temat filmu. Gdyby nie tak agresywnie to w ogóle nie widziałbym sensu tworzenia dla nich oddzielnego tematu. Ale tak, jest wilk syty i owca cała. Oni się kłócili, ale kłótnia była NA TEMAT!

Poza tym jest to już przeszłość. Panowie przestali ze sobą rozmawiać, więc ich temat możesz równie dobrze zignorować w tej chwili. A co sobie napisali, to już ich.

Cytat: Plastic Man w 07 Kwiecień  2016, 23:07:16
Nawet fajna ta dyskusja, prawie jak starcie Batmana z Supermanem. Tylko nie wiem co będzie kryptonitem.

Niestety ta dyskusja dostarcza większej rozrywki niż sam film ;)

Juby

Nasza dyskusja dostarcza większej rozrywki, bo między mną i vincentem jest jakiś dialog i konflikt, nie to co między Batmanem i Supermanem w BvS. :P ;)

Leon Kennedy

W sumie to wolę po raz trzeci do kina zawitać niż zagłębiać się w waszą tą rozmowę, ale co kto woli  ;D

Plastic Man

Nie wiesz co tracisz, ja wolę trzeci raz przeczytać tę dyskusję :D

Leon Kennedy

To ja zerknę jeszcze raz, a Ty drugi raz do kina  :D

Leon Kennedy

Widzę, że nie jesteś zbytnio chętny, ale ja tak! Trzeci seans potwierdzony. Bilet na czwartek już zakupiony.