Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman: Man of Steel

Zaczęty przez Diablo, 11 Luty 2010, 15:51:17

Czy uważasz że Nolan nadaje sie na opiekuna nowego filmu z Supermanem?

Nie, chyba jego konik to realistyczne filmy
8 (28.6%)
Niby czemu ma sie nie nadawać?
15 (53.6%)
Poradzi sobie lepiej niż z Batmanami!
5 (17.9%)

Głosów w sumie: 28

Juby

O Qrwa, szczena opada. :o Od pierwszej nuty muzyki z Gladiatora zwiastun wgniata w fotel (a może tak będzie prezentować się OST do MoS?). Już wiem jaki film jest dla mnie numerem jeden wśród oczekiwanych na przyszły rok. Mam nadzieję, że nie będzie to efekt podobny co przy Superman Returns (gdzie zwiastuny też był super-obiecujące, a film to kiszka).

Mikoto

Fajny nastrój mają te początkowe sceny. Clark z brodą trochę mi się skojarzył z Bannerem z Incredible Hulka xD .

Kibicuję temu filmowi, żeby odniósł sukces. Wtedy nareszcie DC zdecyduje się ekranizować innych bohaterów, bo nie samym Batmanem człowiek żyje.

Nightrain

Cytat: franek w 04 Grudzień  2012, 18:32:19Nie można nie zgadzać z Jubym bo to jest po prostu niewyobrażalne i jeżeli tak się stanie, całe uniwersum zostanie rozłamane -.-
A ja powiem, że się z nim zgadzam.
Cytat: Mikoto w 11 Grudzień  2012, 20:09:40nie samym Batmanem człowiek żyje.
No Ty nie...
Cytat: Juby w 11 Grudzień  2012, 18:55:18Już wiem jaki film jest dla mnie numerem jeden wśród oczekiwanych na przyszły rok.
Zgaduję, że Man of Steel.
U mnie osobiście będzie inaczej, ale co kto woli.

Zobaczyłem trailera [jak my wszyscy tu zebrani???] MoS na Batmanie i powiem szczerze był świetny. Co prawda zwiastuny w kinie zawsze robią dobre wrażenie, nawet Zmierzch mnie jakoś zachęcił. Haha! xD
Ten to jakoś... No ja nie wiem nie przepadam za Supermanem przez te stare filmy z nim. Pokolenie po prostu...

Valar Morghulis

Adriann

Nigdy nie przepadałem specjalnie za ta postacią..zresztą w DC lubiłem zawsze tylko postać Gacka ale ten film z chęcią obejrzę..może zmieni to troszkę moje nastawienie dla tej(w mojej opinii) zbyt kolorowej i wszechmocnej postaci

vincent

Obejrzałem trailer.

Cóż mogę powiedzieć, masz rację Kelen ;)

Moje oczekiwania co do filmu właśnie wystrzeliły w kosmos i tak jak do tej pory tylko obserwowałem prawie bez emocji rozwój kampanii reklamowej, tak teraz będę łykał wszystko jak wygłodniały pelikan.

Trailer taki, jaki powinien być. Inne produkcje mogą brać przykład. Jest tajemniczo, epicko, klimat wyciekł z monitora i zalał mi klawiaturę, a mimo to - dalej o filmie nie wiem nic. Pokazano jedynie skrawek, by zbudować napięcie i O TO CHODZI !

Brawo.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

jakura

A ja od samego początku byłem zainteresowany tym filmem:) Głównie ze względu na nieogoloną gębę Clarka;) Trailer świetny, tylko nadal narzekam na brak żółtego emblematu na pelerynie:(
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

vincent

Ja nie narzekam na to. Ogólnie najchętniej bym zrezygnował ze standardowego, kiczowatego stroju Supermana.
Najbardziej bym się cieszył, jakby był cały czarny, bez peleryny.
No, ale jakoś przeżyję ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

jakura

No tylko to już nie będzie wtedy Superman:) To tak jakby Batmanowi uciąć uszy i dać maskę na całą gębę. Brak gaci na spodniach jest spoko pomysłem, ale zawsze lubiłem tę zółtą eSkę, która trochę przełamywała monotonię peleryny.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Altair

Jest dokładnie tak jak mówicie - tajemniczo i klimatycznie. Wzięli się za to odpowiedni ludzi i myślę, że o MoS możemy już być spokojni. Fabuła to jedna wielka zagadka i to mnie rajcuje jak cholera, bo jest to jeden z niewielu trailerów, które nie pokazują wszystkiego na raz w długaśnych urywkach z kluczowych scen. efekty CGI jak na razie na wielki plus, aktorzy naprawdę wyglądają super w swoich rolach póki co no i muzyka Zimmera (taka inna, ale cholernie pasujaca do Esa)... Nie mogę się doczekać. ;)

vincent

Teraz fajnie jest sobie porównać i zobaczyć trailer takiego Obliviona, którego wykonanie sprawiło, że film wygląda jak typowy hollywoodzki shit. Oglądając go mruknąłem pod nosem "no, jeszcze zakończenie pokażcie i nie będę musiał iść na film do kina". Tak jak byłem produkcją zainteresowany tak teraz nawet nie mam ochoty wybrać się na niego, jak już wyjdzie.
Tak skutecznie mnie zniechęcił zwiastun, masakra.

MoS for the win.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

jakura

Czy wam scena "startu" Supermana kojarzy się z Matrixem? :D
Jeszcze tylko mała uwaga co do wyglądu głównego bohatera: bardziej od braku żółtego znaczka wkurza mnie (nie wiem czy to dobre słowo, ale jest późno i wolniej myśle:P) tradycyjnie ulizana fryzura... Czemu nie może mieć naturalnych włosów? :/
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Altair

Bo Superman obojętnie w jakiej konwencji zawsze ma być wzorem, ideałem, pięknemm samym w sobie, jak grecki Bóg. Może i to trochę tandetne, ale tak po prostu jest i nie ja to wymysliłem :P Zresztą z przecieków z planu wynikało, że Clark będzie mieć rozczochrane włosy. Przynajmniej tak miało być do tej pory. ;)
A Oblivion ma szansę wyjść na coś podobnego do tegorocznego Total Recall wnioskując po trailerze ;)

Juby

Cytat: Nightrain w 11 Grudzień  2012, 21:41:49
A ja powiem, że się z nim zgadzam.

To dobrze, bo przecież vincent tylko żartował, od dawna jestem jego idolem. ;)

Cytat: Nightrain w 11 Grudzień  2012, 21:41:49
Zgaduję, że Man of Steel.

Nie, oglądając zwiastun Supermana i pisząc o tym w temacie o Supermanie, przypomniało mi się jak bardzo czekam na Iron Mana 3. :P

Altair


Juby

Mogłeś też przetłumaczyć nagłówki typu "NEXT SUMMER", ale poza tym jest bardzo fajnie.