Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman: Man of Steel

Zaczęty przez Diablo, 11 Luty 2010, 15:51:17

Czy uważasz że Nolan nadaje sie na opiekuna nowego filmu z Supermanem?

Nie, chyba jego konik to realistyczne filmy
8 (28.6%)
Niby czemu ma sie nie nadawać?
15 (53.6%)
Poradzi sobie lepiej niż z Batmanami!
5 (17.9%)

Głosów w sumie: 28

Leon Kennedy

Może i wygląda fatalnie, ale sam pomysł bardzo fajny.

franek

Dla mnie pomysł zarąbisty a samo wykonanie plakatu nie jest wcale złe.


Show Must Go On!!!

Juby

Pomysł "fajny" lub "zarąbisty"? Jakby ktoś mi powiedział, że kolejny plakat do MoS to będzie screenshot z trailera na Comic Con to bym nie uwierzył. :P

Rozmazane i zrobione trochę na niebiesko zdjęcie z tagami to nie plakat - to komedia. Zarówno pomysł, jak i wykonanie (szczególnie biorąc pod uwagę wcześniejszy - bardzo dobry poster) wołają o pomstę do nieba.

vincent

Wow - plakat zajebisty. Coraz bardziej czekam na film.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

franek

Oczywiście ewangelie od Juby są zawsze trafne i jeżeli twierdzisz inaczej, w krótkim czasie zostanie na ciebie .wydany wyrok rozstrzelania przez talibskich żołnierzy. Nie można nie zgadzać z Jubym bo to jest po prostu niewyobrażalne i jeżeli tak się stanie, całe uniwersum zostanie rozłamane -.-


Show Must Go On!!!

vincent

Franek, daj spokoj. Nie ma sensu, po prostu go totalnie zignoruj jak ja i przewijaj jego posty bez czytania ;) serio umila lekture forum.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

HUDY

plakat dość słaby ale daje do myślenia

Mr.G

Jest jakieś super oficjalne potwierdzenie, że faktycznie mamy do czynienia z oficjalnym plakatem, a nie fanowską robotą?
Swoją drogą, ten obrazek faktycznie daje do myślenia. Wszak co skłoniłoby Supermana do tego, by udawał, że nie jest w stanie natychmiast rozerwać tych kajdanek? Akt poświęcenia? Wzięcie na siebie odpowiedzialności? Skojarzenia z Harveyem Dentem w TDK, który podał się za Batmana...

kelen

To jest oficjalne. WB wszędzie trąbiło o tym na swoich kanałach społecznościowych. Ten plakat był do odblokowania w jakiejś zabawie bodaj na Facebooku z okazji premiery TDKR na DVD/BR w USA.

Leon Kennedy

Juby mimo wszystko mnie się pomysł na plakat podoba ( przyciąga oko i chwilę zastanawia ), utwierdza w przekonaniu, że mamy na co czekać i spokojnie, bo jeszcze trochę plakatów przed nami... Jakiś ci wpadnie w oko.

Funky

Pomysł na plakat był ale wykonanie jest słabe, ale sam zamysł mi się podoba.

Altair

Plakat nie jest źle wykonany... Po prostu ma zupełnie inny klimat niż wszystkie dot herosów, które widzieliśmy wcześniej i dla mnie to DUŻY plus.

Kujaw

Cholernie podoba mi się dotychczasowa promocja "Man of Steel". Teaserem jestem wciąż oczarowany. Plakat też dobry, jeżeli chodzi o jego treść. Zgadzam się z Altairem, że ta kampania zupełnie nie przypomina typowej promocji filmu superhero, a już na pewno nie filmu o eSie. Oby tylko miało odzwierciedlenie w efekcie końcowym :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Vincent pewnie się ucieszy, bo trailer pokazuje mało konkretów.
I dlatego mnie też się podoba.