Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Justice League

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 20:20:41

Leon Kennedy

Czyżby Warner przyśpieszał w sprawie JLA? http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=88452
Liczę, że tak. Do tego dojdzie solowy debiut Flasha i chyba WW. Więc cała piątka jest. Trzymam kciuki.

LelekPL

Całej piątki nie ma, bo Batman Nolana na pewno nie będzie częścią tego filmu. Green Lantern i Superman mogą już się wpasować, ale nie oszukujmy się, bez Batmana nie mają po co tego filmu robić. A wstawienie kompletnie nowej interpretacji tej postaci od razu do filmu o Justice League będzie zbyt pochopne. Teraz wraz z nowym Supermanem, powinni powoli budować swoje uniwersum tak jak to zrobił Marvel. Dać jakkolwiek małą wstawkę, że gdzieś tam jest Gotham, czy Star City. A potem wypuścić dwa nowe filmy o Batmanie i Flashu (z Wonder Woman bym się wstrzymał do po "Justice League") i mogą robić Justice League.
Jednak znając życie, po sukcesie Avengers będą chcieli wszystko szybko, "teraz!" i po części będą mieli rację bo ten trend filmów superhero się długo nie utrzyma przy takiej częstotliwości ich wydawania. Niestety WB powinno się tym zająć jakieś 3-5 lat temu.


Leon Kennedy

#48
Air Jordan nie chodziło mi o to, że cała piątka dostanie osobne filmy nawiązujące w jakiś sposób do siebie tylko, że cała piątka na dużym ekranie i to chyba przed JLA. Zresztą widać jak na dłoni, że Warner ma inną politykę niż Marvel.

Rado

CytatZresztą widać jak na dłoni, że Warner ma inną politykę niż Marvel.

Widać, ale właśnie powinni się na tej polityce Marvela wzorować, bo była bardzo dobra. Solo występy bohaterów, w każdym filmie jakieś nawiązanie, Nick Fury itp. a potem bum! i Avengers w całej okazałości. Niech tak zrobią z Ligą, ale pewnie tego nie doczekamy i będzie "na szybko". Taka polityka przesunęla by na pewno premierę. Bardzo chciałbym, żeby w filmie maczał palce Mark Waid. Najlepiej niech scenariusz napisze, albo chociaż współtworzy.

CytatCałej piątki nie ma, bo Batman Nolana na pewno nie będzie częścią tego filmu.

Mógłbyś rozwinąć tę wypowiedź, dlaczego nie widziałbyś Batmana Nolana w tym filmie?

LelekPL

Cytat: Rado w 07 Czerwiec  2012, 21:53:49
Móg?by? rozwin?? t? wypowied?, dlaczego nie widzia?by? Batmana Nolana w tym filmie?

Czy na prawd? potrzebne jest rozwini?cie tej my?li? Nolan ju? wielokrotnie powtarza?, ?e w ?wiecie stworzonym przez niego istnieje tylko jeden superbohater, Batman. On jest wyj?tkowy, jedyny w swoim rodzaju. Bale natomiast mówi?, ?e nigdy nie zagra w tak kosmicznym filmie, ani w Batmanie niere?yserowanym przez Nolana. Poza tym dochodzi sama fabu?a TDKR, kiedy kariera Bruce'a powoli dobiega ko?ca. Nie wspominaj?c ju? o 8 letniej przerwie, w której ani nie pojawi? si? inny bohater, ani nawet Bruce nie by? Batmanem, czy o tym, ?e by? mo?e Bruce umrze na ko?cu TDKR. Tak?e ta wersja Batmana, w praktyce, jest w 100% niemo?liwa do dodania do JL.

Natomiast je?li chodzi o jakie? dywagacje, to owszem, ta wersja Batmana, mimo i? nie jest przesadzona, to my?l?, ?e da?aby rad?, jako posta?, wpasowa? si? do tego zespo?u. Swoimi umiej?tno?ciami detektywistycznymi, ekspertyz? w sztukach walki, bud?etem, czy inteligencj?. Mimo i? wersje Burtona i Schumachera by?y bardziej bajkowe, to wersja Nolana jest lepiej wyposa?ona, ?eby by? kluczowym elementem Justice League... ale w teorii.

Rado

CytatCzy na prawdę potrzebne jest rozwinięcie tej myśli?

Spoko spoko, naprawdę było potrzebne. Myślałem, że może masz jakieś zastrzeżenia do nolanowskiej wersji Batmana i jej ewentualnym pojawieniu się w filmie. Te wszystkie kwestie z pierwszego akapitu to ja znam.

Kwiatek


bart-allen

#53
przewiduję taką fabułę:darkseid i zod tworzą drużynę złoczyńców a na ziemi powstają deszcze meteorytów tą sprawą interesują  się   bohaterowie:Superman(Tom Welling),Batman(Christy lub Jensen Ackles),Green lantern(Ryan Reynolds lub Hugh Jackman),Hawkgirl(Malin Akerman)i Impulse(Kyle Gallner).Widzę scenę w której bart zakłada maskę Flasha taką samą jak w Injustice:God Armong Us i powalonego supermana(nie muszę mówić przez kogo) JUSTICE LEAGUE BĘDZIE I JUŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=aKe-SXWg2o8 http://www.youtube.com/watch?v=VPqh5ssy33s http://www.youtube.com/watch?v=WwZwaVl_280   
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Kadaver

W rolach Supermana i Batman raczej bym widział nieco starszych aktorów:
Superman - Jon Hamm
Batman - James Purefoy, Liev Schreiber lub Tom Jane

Mikoto

Tomas Jane jako Wayne? To mogłoby być świetne :D . Jako Punisher wypadł bardzo dobrze. Myślę, że jako Bruce/Batman też kopałby dupę. No i fajnie byłoby go znowu zobaczyć jako komiksowego herosa.

Rado

Thomas Jane jako Wayne? To byłoby kiepskie. Jako Punisher wypadł bardzo źle. Myślę, że jako Bruce/Batman skopaliby mu dupę. No i lipnie by było go zobaczyć znowu jako komiksowego herosa.


PS. Jane dał radę tylko w Dirty Laundry.

Q

Kilka plotek:

CytatSuperman is essentially the same character from Man of Steel, and Zack Snyder is consulting regarding the writing of the character.

• Batman: The strategist of the group. Batman doesn't really want to be involved with these super powered beings he considers too powerful. Easily the most complex written.

• Wonder Woman: She has only been in man's world a few short months. The Wonder Woman script Michael Goldenberg is developing will be set before the Justice League movie.

• Green Lantern: Will be Ryan Reynold's character from the Green Lantern movie, but will be freshly written with a more serious tone.

• Flash: The most popular hero in civilian eyes who loves media attention, but when called upon is very serious.

• Martian Manhunter: Alien who has lived on Earth in secret for over a hundred years who has knowledge of Darkseid and his reign.

• Aquaman: Will be the King of Atlantis who has a key role in the film.

• There will also be a heavy military presence in the film which in future rewrites could include characters featured in Man of Steel or even Amanda Waller (Angela Bassett) of which neither are included in the first draft.

• Alfred Pennyworth is in the film in a minor appearance.

• Lois Lane is also in the film in a cameo.

• Darkseid's Elite will be featured who go up against the Justice League early on in the film.

http://www.cosmicbooknews.com/content/excusive-justice-league-movie-character-info-darkseids-elite-lois-lane-alfred-and-more
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Rado

CytatBatman: The strategist of the group. Batman doesn't really want to be involved with these super powered beings he considers too powerful. Easily the most complex written.

Dla mnie chyba idealny opis.

CytatAlfred Pennyworth is in the film in a minor appearance.

No i elegancko.

Generalnie te ploteczki, moim zdaniem, kupy si? trzymaj?. ?eby tylko za du?o ryb wsz?dzie nie biega?o z Atlantisu. I ?eby nie ganiali za Darkseidem po ca?ym kosmosie. Ewentualna wizyta na Apokolips poprzez jakiego? boom tube'a mo?e by?.

BlackBat

 Supes z Man of Steel? To znaczy, ?e JL mo?e zapachnie? nieco Nolanem, my?l?, ?e to obiecuj?cy kierunek.

Zgadzam si?, opis Batmana jest ?wietny i licz?, ?e uda im si? to dobrze odda? na ekranie. A Alfred? No chyba wi?cej ju? mi do szcz??cia nie potrzeba! :D

Nie mog? si? doczeka? Flasha, chyba jego jestem najbardziej ciekawa. No i roli Aquamana, w New 52 zrobi? si? z niego niez?y badass ;) Poprawi? GL'a wi?c my?l?, ?e film b?dzie ?wietny. Tylko mo?e jednak bez Reynoldsa, bo taki z niego Hal jak i Deadpool XD

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"