Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Suicide Squad: Kill the Justice League

Zaczęty przez Crowridd, 09 Grudzień 2022, 22:24:17

Crowridd


Kevin Conroy w Suicide Squad: Kill the Justice League

Leon Kennedy

Walka z oszalałym morderczym Gackiem może być cudowna. Do tego humor bardzo mi odpowiada. Mogliby walnąć jakimś gameplayem.

Crowridd

Cytat: Leon Kennedy w 14 Grudzień  2022, 18:34:49Walka z oszalałym morderczym Gackiem może być cudowna. Do tego humor bardzo mi odpowiada. Mogliby walnąć jakimś gameplayem.

Dokładnie - premiera przecież za kilka miesięcy.

Gry z Batmanem od tego studia to najwyższa liga, więc jestem spokojny o ten tytuł.

Graficznie na pewno będzie lepiej niż w Gotham Knights ;)

MJ

Zagram w tę grę choćby dla samego uniwersum i ostatniej roli Kevina.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

LelekPL

Wake me up jak znowu zrobią grę o Batmanie.

Crowridd

#5
Nowy teaser, a jeszcze dziś premiera 15-minutowego pokazu gry.


Czekam z niecierpliwością.


Jednak nie jestem w TG tej gry.

Leon Kennedy

#6
Ja się staram do niczego nie zrażać, a mój target to jednak horrojki. Tutaj wszystko wygląda kolorowo i dość efektownie. Do tego wszyscy skaczą , latają, strzelają i w ogóle wygląda to tak jakby każdy z nich miał jakieś super moce. No cóż, zobaczymy jak wyjdzie im fabuła na którą dość mocno liczę oraz humor i interakcję między drużyną, to może zdecydowanie uratować ten tytuł.

Crowridd

#7
Też oczywiście nie skazuję gry na porażkę - młodzi ludzie już w zdecydowanej większości grają tylko w co-op. To jest strzał w dziesiątkę, jeżeli chodzi o dzisiejsze standardy.

Fabuła będzie osadzona 5 lat po wydarzeniach z Arkham Knight.

Crowridd

Na około miesiąc przed planowaną premierą gry podano nową datę wydania SS: luty 2024 roku.

Leon Kennedy

Niezła obsuwa, ale raczej można było się tego spodziewać...

newtime

Sam w tego crapa grać nie zamierzam ale jeśli ktoś jest po prostu ciekaw jaki finał spotkał batmana którego śledziliśmy od Arkham Asylum, to  zamieszczam scenę

oczywiście, jest to spoiler ale nie wiem czy ktoś na serio chce doświadczyć tej fabuły

https://www.youtube.com/watch?v=cf88vDkZECU

Crowridd


newtime

Gra posiada 40 procent na metarctic, widziałem juz kilka kilka godz gry na YT i wszystko wygląda fatalnie bez ładu i składu, przeciętny, chaotyczny shooter z tragiczna fabułą zbudowany pod gre usługe. Przypominam ze jest, to gra od twórców Arkham

Po_prostu_smyk

Cytat: newtime w 03 Luty  2024, 13:44:01Gra posiada 40 procent na metarctic, widziałem juz kilka kilka godz gry na YT i wszystko wygląda fatalnie bez ładu i składu, przeciętny, chaotyczny shooter z tragiczna fabułą zbudowany pod gre usługe. Przypominam ze jest, to gra od twórców Arkham
Grę nazywasz crapem na podstawie własnych doświadczeń czy tylko statystyk w internecie i wypowiedzi innych? Bo jeśli na podstawie statystyk to masz na uwadze pozytywny odbiór grających, który jest do zweryfikowania na Steam (86% pozytywnych recenzji z 1440) lub PlayStation Store (ocena 4.65/5 z ponad 1700)? Grający pozytywnie oceniają kwestie, które Ty krytykujesz z wyjątkiem fabuły (akurat nie oceniają jej tragicznie tylko mniej zadowalajaco). Dziś zaczynam swoją przygodę z grą i chętnie podzielę się opinią, póki co odbiór i materiały wypadają zachęcająco.

newtime

Cytat: Po_prostu_smyk w 03 Luty  2024, 16:36:46Grę nazywasz crapem na podstawie własnych doświadczeń czy tylko statystyk w internecie i wypowiedzi innych? Bo jeśli na podstawie statystyk to masz na uwadze pozytywny odbiór grających, który jest do zweryfikowania na Steam (86% pozytywnych recenzji z 1440) lub PlayStation Store (ocena 4.65/5 z ponad 1700)? Grający pozytywnie oceniają kwestie, które Ty krytykujesz z wyjątkiem fabuły (akurat nie oceniają jej tragicznie tylko mniej zadowalajaco). Dziś zaczynam swoją przygodę z grą i chętnie podzielę się opinią, póki co odbiór i materiały wypadają zachęcająco.

Na podstawie rozgrywki którą widziałem w Internecie a widziałem jej całkiem sporo oraz tego ze oceniam ją przez pryzmat studia co zrobiło gry Arkham. Grałem Marvel Avengeres tytuł bardzo podobny który został zjechany z błotem i trudem dotrwalęm sam do końca a to wygląda gorzej pod każdym względem wiec nie ma szans aby co kolwiek mni się w tej grze podobało. Co do stema sa to oceny po 2, góra 3  godz. grania przez graczy nie recenzentów którzy gre ukończyli w co przypadku gier usług jest powiedzmy sobie żadnym wyznacznikiem. Oczywiście tobie może się spodobać ale jeśli, to jest to co R chcieli dam dac w tym uniwersum po 8 latach, to ja pasuje. Zbyt wiele dobrych gier jest na rynku