Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ostatnio ogladalem...

Zaczęty przez Leon Kennedy, 26 Marzec 2008, 15:09:07

Mel

Widz po ukończeniu 15 roku życia nawet nie potrafi wysiedzieć na tym filmie.
To normalne - rozważając prawidłowe rozwijanie się.

Dr Lecter

Po wielu latach oczekiwania w końcu dane było mi zobaczyć film o Wolverinie.
X-Men Origins: Wolverine
Niestety film nie spełnił do końca moich oczekiwań oczekiwań.
Przede wszystkim był za mało brutalny. Ten kto czytał Weapon X wie co się stało z Loganem, po zabiegu. Całkowite zdziczenie. Z kart komiksu krew wylewała się litrami. A w filmie....cóż ograniczenie wiekowe PG-13.
Strasznie dużo niezgodności z komiksowym oryginałem. Mogę przymknąć na to oko, ponieważ to film, ale pokazanie eksperymentu X w ciągu 5 minut........  :(
Bezsensowne wprowadzenie postaci Emmy Frost. Przemknęła przez ekran i tyle.
A po drugie Emma Frost wygląda tak:


A nie tak:

Ta blondynka to właśnie ona......ech :-|
To jedyne wady jakie przeszkadzały mi w obejrzeniu filmu.

Hugh Jackman jako Wolverine jest jak zwykle bezkonkurencyjny.
Taylor Kitsch jako Gambit. Niby jest na ekranie, ale szczególnie dużej roli nie odegrał.
Liev Schreiber jako Victor Creed nie jest taki przekonujący jak Tyler Mane z X-men 1, ale stara się grać jak najlepiej i wychodzi mu to bardzo dobrze.
Reszta postaci tylko przemknęła przez ekran nie pozawalają się widzowi zapoznać z nimi.
Akcja i efektu specjalne na bardzo dobrym poziomie. Muzyka to samo.
Jako fan wszelakich mutantów ze stajni Marvela daję 9/10 reszta może odjąć od oceny jeden punkt. Film jednak bardziej robiony pod fanów.
Ale i tak szczerze polecam.
Teraz to tylko czekanie na resztę filmów z mutantami. Oby były chociaż strawne do oglądania
A tym co się wybierają na film radzę zostać do końca napisów końcowych. Jest dodatkowa scena  ;D

Ale X-men 2 nadal pozostaje dla mnie najlepszą adaptacją.
Widzę, że inni trochę pojechali po tym filmie ;D
Heh.....mi to się chyba jedynemu on podobał tak samo jak Punisher War Zone :P
Czuję się taki mały :-X

Hydro

Nie chcę mi się pisac recenzji, więc X-men Origins: Wolverine - 4/10. Powiem tylko, że film poza efektami specjalnymi byłby niczym.

PS Ma ktoś link do sceny po napisach?
It's a funny world we live in.

Mihcim


Altair

CytatHeh.....mi to się chyba jedynemu on podobał tak samo jak Punisher War Zone Język
Czuję się taki mały
Nie całkiem,jestem jeszcze ja i Maxie ;)

Hydro

Mihcim: Oj, przepraszam, że nie napisałem tak: "To jedno wielkie gówno i, tak jak większość, musze napisac ze w ogóle mi się nie podobał." :)
It's a funny world we live in.

Mihcim

okeeeej....
wejdz sobie na www.ninjavideo.net i tam powinno byc

LelekPL

A ja mam pytanie, może odpowiedź już padła, ale nie chce mi się tych kłótni przeglądać... czy w Polsce jest tylko jedna wersja zakończenia PO NAPISACH, czy tak jak w Stanach są dwa? Jeśli jeden to który, a właściwie z kim (oczywiście podajcie to jako Spoiler :) )?

Q

W wersji którą ja widziałem po napisach były dwie scenki:
Pierwsza z
Spoiler
Strykerem
[Zamknij]
i druga po wszystkich napisach z
Spoiler
Wolverinem
[Zamknij]
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

WOW, to ile ich jest w końcu... bo wiem, że jest jeszcze jedna (najlepsza podobna) z
Spoiler
Deadpoolem
[Zamknij]
Ciekawe, czy ktoś widział tę wersje?

Altair

Ta, w której
Spoiler
Wolverine odcina łeb Deadpoolowi ?
[Zamknij]
???

Q

Cytat: Air Jordan w 03 Maj  2009, 20:44:49
WOW, to ile ich jest w końcu...
Ta pierwsza, która wymieniłem jest w trakcie napisów końcowych, a ta druga na samym końcu.
Na IMDB http://www.imdb.com/title/tt0458525/faq#.2.1.39 - wcześniej też wspomnieta była scena o której pisałeś, ale obecnie już tego opisu nie ma.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

jest na youtubie jeszcze w formie chamskiej kinówki i
Spoiler
nie chodzi o odcięcia łba
[Zamknij]
tylko o scenę
Spoiler
z deadpoolem - wciąż żywym PO!!! napisach - znajdującym swoją głowę i uciszającym publiczność (burząc przy tym czwartą ścianę)
[Zamknij]

Juby

#388
No i obejrzałem całą serię Obcych, ale nie chce mi się tu rozpisywać ich recenzji, więc tylko na temat każdej części jedno zdanie i ocena:

OBCY - ÓSMY PASAŻER "NOSTROMO"
Świetny horror sci-fi, który tylko trochę się postarzał, i choć momentami jest nudny, a ludzie w tym filmie to idioci (ciągle mają miotacze ognia i z nich praktycznie nie korzystają), to i tak jest on w czołówce moich ulubionych filmów i z pewnością jest to jeden z lepszych filmów Ridleya Scotta.
Ocena: 8+/10

OBCY - DECYDUJĄCE STARCIE
Cameron robiąc "Terminatora" pokazał, że jest świetnym reżyserem, a tym filmem to tylko potwierdził, tworząc obraz, który nie tylko o wiele pobił oryginał (mimo paru rzeczy, których też można by się przyczepić), ale jest też jednym z najlepszych filmów sci-fi jaki kiedykolwiek powstał, i to po jego obejrzeniu Cameron został moim ulubionym reżyserem.
Ocena: 9/10

OBCY3
Film naprawdę bardzo dobry, szczególnie pod względem scenografii i muzyki (najlepszy soundtrack z serii), ale nie dość, że efekty specjalne jak na rok 1992 są raczej kiepskie, to na dodatek tak jak w przypadku T3 fabuła jest tragicznie naciągana - Jadnak jakieś ostatnie 2 jaja nie wiadomo skąd znalazły się na Sulaco, Ripley wylądowała w takim miejscu, gdzie nie ma broni, żeby nie mogła za szybko wygrać z jednym obcym, i po zainfekowaniu, chodzi z obcym w klacie przez parę dni, aby nie umrzeć przed końcem filmu - to jednak duży minus, al z pewnością film i tak lepszy od T3.
Ocena: 8/10

OBCY: PRZEBUDZENIE
Fabuła jest jeszcze gorzej naciągana, film zbytnio odbiega od poprzednich części serii i na dodatek ma masę błędów i głupotek, których poprzednie filmy nie miały, ale mimo wszystko jest to w miarę przyzwoite zakończenie serii, choć biały obcy i Ripley z kwasem/krwią to dwie najstabilniejsze rzeczy w całej serii.
Ocena: 6/10

Podsumowując "Obcy" to jednak z najlepszych serii filmowych jakie powstały i jej największym plusem to to, że nie ma w niej tak słabego rozdziału, jak w Batmanach filmy Schumachera.

AMERICAN GANGSTER
Bardzo dobry film gangsterski i również jeden z lepszych filmów Ridleya Scotta z świetnym aktorstwem, fabułą i starannym wykonaniem. Mało złych rzeczy mogę powiedzieć na temat tego filmu, ale to jeszcze nie arcydzieło.
Ocena: 8/10


Filer

Nigdy nie zrozumiem miłości do Aliens. Dobry akcyjniak po prostu. Alien i Alien 3 dopiero zamiatają. Szczególnie fantastyczna trójka.