Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ostatnio ogladalem...

Zaczęty przez Leon Kennedy, 26 Marzec 2008, 15:09:07

vincent

gadam sobie z kumplem na gadu gadu, i nagle on coś pisze w stylu
"wougle beznadziejny film"
ja mówię:
"pisze się 'w ogóle'"
chwila ciszy.
"ale google nie poprawia"
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mel

No to otwieramy prywatną szkółkę gramatyczną im. Bruce'a Wayne'a.

Mihcim

Wybaczcie 2 lata w Anglii robi swoje ;/

Mel

Ty nie tylko w ojczystym języku robisz błędy, ale i w angielskim - to cały problem. Jeżeli masz na prawdę spore trudności, aby samodzielnie coś napisać poprawnie, to istnieje jeszcze coś takiego jak podkreślanie błędów.
Ale, dobrze. Już skończmy ten temat. Tak szczerze, to idzie się przyzwyczaić do tych całych byków o ile już się (W KOŃCU) zaakceptowało to, że żyjemy w dobie ogólnodostępnego internetu.
End

Mihcim

Wlasciwie to z Angielskiego to jestem najleprzy w klasie a chodze do tej najlepszej ; )

Mel


Mihcim

Ano zapomnialem mialem to poprawic :)
haha nie oceniaj mojego Angielskiego po sygnaturce...kobiety ;)

Mel

..I mężczyźni. Nie zapominaj, że to właśnie Conetto uświadomił Cię o tym błędzie i jak za pewne wysnuł już podobną teorię dotyczącą twojej "angielszczyzny"...

Anyway, po sobie wiem, że zmiana kraju i możność posługiwania się dwoma czy nawet trzema językami w ogóle nie wnika negatywnie na język ojczysty (to już dotyczy tego problemu z przecinkami i kropkami). Druga sprawa jest taka, że języki germańskie, słowiańskie, romańskie, a nawet bałkańskie nasiąknięte nieco orientem mają dosyć podobny schemat wstawiania znaków interpunkcyjnych, więc nie rżnij głupa, że Anglia tak ci polszczyznę spaczyła.
The End

PS: Mój język ojczysty, to serbski.

Mihcim

Hmm Serbski taa?
Ja zakonczylem nauke jazyka Polskiego na klasie 6. Wiec raczej pobyt w Anglii i innych krajach wplywa na to ze mozesz zapominac troche Polskiej gramatyki

Pozatym kazdy popelnia bledy, ja popelniam ty popelniasz itd.
: )

Huntersky

#354
Ale nikt w takich ilościach. :P

Proszę, skończcie pisać o tym, kto jest lepszy w dziedzinie ortografii... Nie usunę tych postów, bo po prostu tego nie lubię, więc albo załóżcie osobny temat na ortografię, albo jeszcze raz: skończcie.  :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mel

A co? W Polsce do klasy 6 czytać i pisać nie uczą? I wiesz, nie mieszkam w UK, migruję po kilku krajach, a mimo tego rzadko zdarza mi się w jakimkolwiek języku popełniać błędy gramatyczne. Chłopie, poczytaj sobie z dwie książki miesięcznie lub cokolwiek co zawiera sensownie ułożone literki, bo jednak w tym twój główny problem.
Ah! I oczywiście, posiedziałeś dwa lata w Anglii utrzymując kontakt po POLSKU z POLSKIMI znajomymi i w sposób iście czarodziejski oduczyłeś się gramatyki. Sądziłam, że takie numery, to tylko u Allena i w Odlotolandii.
Na prawdę, już nie wciskaj takich głupot, a w szczególności MI, ke? Mam niemałe doświadczenie w dziedzinie nagłej-zmiany-narodowości-języka-i-kultury.

OK. Skończyłam, Hydro!

Mihcim

wlasciwie to czytam duzo ; )
i nie popelniam duzo bledow w jezyku Angielskim
skonczylem

Filer

Cytat: Mihcim w 28 Kwiecień  2009, 11:21:49
Wlasciwie to z Angielskiego to jestem najleprzy w klasie a chodze do tej najlepszej ; )

Z cyklu WTF. Praktycznie ten sam wyraz ('najlepszy' i 'najlepsza'), w tym samym zdaniu, napisałeś raz poprawnie, raz błędem. What's wrong with you?

PS. Przeniesie ktoś te posty?

vincent

a gdzie je przenosić i po kiego grzyba? skończcie pieprzyć i tyle.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair

Crane dlaczego osądzasz ten film na podstawie całkowicie niedokończonej wersji (ponoć ta "dokończona" ma zawierać dodatkowe 30 minut scen,co może wyjaśni te niektóre niedociągłości,mam nadzieję ;) ) ???
PS.mam nadzieję,że w finalnej wersji dodadzą troszkę więcej juchy,ale....

X-Men Geneza:Wolverine: (oceniając obecną wersję filmu) 9/10

PPS.Oczywiście,gdy po seansie finalnej wersji wyjdę dalej całkowicie nie ogarnięty z tym filmem,to jego ocena spodnie gdzieś w granice 3-4 :P