Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ostatnio ogladalem...

Zaczęty przez Leon Kennedy, 26 Marzec 2008, 15:09:07

(A)nonim

Cytat: isild87 w 03 Wrzesień  2008, 09:33:21
A ja oglądalam klasyke filmu drogi,czyli Thelme i Louise Ridleya Scotta  :) 
Jeśli  ktoś jescze nie widzial,to polecam
Świeeeetny film. A ko?cówka jest po prostu piekna.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Huntersky

Dobra, jako, ze TVP2 puszcza wszystkie cześci po kolei, postanowilem je sobie przypomniec. :)

Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
Pierwsza polowa filmu byla FATALNA. Infantylna, pelna zarcików, które mają spodobac sie milusi?skim, a apogeum tego wszystkiego byl Jar Jar (beznadziejna postac) i maly Ani (argh!). Shit, jak to mi sie moglo jeszcze pare lat temu podobac? Sytuacje ratuje wyścig podów, Jedi i wystepy duetu Sidious - Maul.
Na szczeście druga polowa juz taka tragiczna nie jest, a to glównie dzieki ostatniej walce na miecze. Świetna jest, tylko niestety za krótka. Uwielbiam fragment, kiedy Obi walczy z Maulem, który stracil jedno ostrze.

Myśli które dominowaly podczas oglądania: ,,Luca$, ty ch**u, jak mogleś taką wspanialą serie spieprzyc"; ,,Jak ten Gungan mnie denerwuje"; ,,A ten maly to juz w ogóle"; ,,Efekty fajne, Jedi są fajni no i takoz walczą"; ,,Hm, w sumie zawsze moglo byc gorzej".

-6/10 - Troche z litości, troche z sentymentu.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

kelen

Oj, pamietam jak ten film obejrzalem w kinie wybierajac sie ogromna ekipa ludzi z mojej szkoly i ich rodzicami (czasy wczesnej podstawowki :P). Wszystkim sie film podobal. No ale coz, film faktycznie nie jest tak dobry, gdybym mial og oceniac teraz. Mnie osobiscie irytowal tylko Jar Jar i niektore sceny z nim (no... ale ze wzgledu na sentymenty... w sumie sympatyczny byl :P).
Finalowa walka byla zaje*.

Hydro

Tak, walko ko?cowa byla godna uwagi.

A wiec, bylem dzisiaj na Mamma Mia! Skusily mnie pozytywne recenzje i plejada gwiazd. I powiem: film jest ŚWIETNY. Wzruszający, śmieszny, muzyczny ;) Meryl Streep, trzech "ojców", córka, przyjaciólki Donny, druhny, i chórek... wszyscy oni śpiewają wyśmienicie. Piosenki ABBY podpasowane wrecz idealnie, no i nie czuej sie tych dwóch godzin w sali. Film typowo na lato, ale i tez dla masy rozrywki, i fanów ABBY. Koniec ciekawy, przedstawiony w sposób, który przypadl mi do gustu. Plus piekne krajobrazy i dialogi tworzą tu niepowtarzalny klimat. Od razu gdy wrócilem z kina zacząlem sluchac wszystkich piosenek ABBY :P

Zdecydowanie 10/10!
It's a funny world we live in.

Juby

#124
Dalbym wam recenzje filmów, które ostatnio oglądalem, ale jest tego za duzo, wiec szybie oceny i jedno zdanie o nich:

MUMIA  8/10 (Znakomita komedia przygodowa)
MUMIA POWRACA  6-/10 (Slabsza, ale nadal śmieszna przygoda)
1/10 (Próbowalem obejrzec ten film 2 razy i jestem dopiero na godzine filmu. Dluga, nudna i bezsensowna bajka)

OCEAN'S ELEVEN: RYZYKOWNA GRA  8/10 (Znakomity, nic dodac, nic ując)
OCEAN'S TWELVE: DOGRYWKA  7/10 (Sequel nie dorównal oryginalowi)
OCEAN'S THERTEEN  6/10 (Slabiej, ale nadal śmiesznie)

HITCH: NAJLEPSZY DORADCA PRZECIĘTNEGO FACETA  8/10 (Geniusz komedii. Niech mi ktoś napisze, ze film jest slaby i da ocene ponizej 8  >:()

DESPERADO  6/10 (Lubie ten film tylko za aktorstwo i scenariusz. Niestety reszta to raczej bajeczka)
DAWNO TEMU W MEKSYKU  3/10 (Dobry i śmieszny jest tylko Depp, reszta to zal)

SZKOŁA UWODZENIA  7/10 ( podobalo mi sie i na pewno obejrze calą trylogie)

To na razie tyle  ;)


Gieferg

Ostatnio obejrzalem No Country For Old Men, film, który wywluje zbiorowy orgazm wśród zarówno znawców jak i tych, którzy by chcieli za takich uchodzic. Film mi sie bardzo podobal, do czasu kiedy postanowiono spuścic w kiblu to co mnie trzymalo przed ekranem. Ostatnie 25 minut spedzilem zastanawiając sie czy oglądac dalej czy iśc sobie zrobic kanapke. Owszem, twórcy mieli swoją koncepcje, a film byl o czym innym niz mozna by sie spodziewac, poza tym to adaptacja ksiązki wiec trudno ich winic. Tak czy inacej moglo byc 9/10, a jest tylko 7,5 no i film wylecial z mojej listy zakupw na DVD bo wątpie, zebym chcial go drugi raz oglądac wiedząc jak wygląda ta nieszczesna ko?cówka.

PS. Bardem genialny.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

(A)nonim

#126
Nawiązując do BAT MAN'a:

"Mumia" - 4/10 (Jak sie nudzi to mozna obejrzec, chociaz ja do ko?ca nie dotrwalem)
"Mumia Powraca" - 3/10 (Widzialem to z dwa lata temu w takiej menelskiej knajpie ze znajomymi przy piwie i chyba tylko do tego ten film sie nadaje ;D)
"Ocean's Eleven: Ryzykowna Gra" - 6-7/10 (Calkiem fajne)
"Ocean's Twelve: Dogrywka" - 6/10 (Nadal calkiem fajne)
"Hitch: Najlepszy doradca przecietnego faceta" - 5/10 (przykro mi BAT MAN dla mnie nic specjalnego ;))
"Desperado" - 8/10 (przeciez ten film mial byc bajeczką, ale za to jak zrobioną, boskie!)
"Dawno temu w Meksyku" - 3/10 (Tu sie zgadzam, chyba jedynie motyw z niewidomym Deppem byl dobry, nawet do ko?ca nie dotrwalem, strata czasu)
"Szkola uwodzenia" - 6-7/10 ( dobry film, świetna muzyka, kolejne cześci z tego co pamietam to totalne badziewie, nie polecam, za to w pelni polecam pierwowzór czyli "Niebezpieczne Związki")
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Juby

#127
Jak mozna do jasnej cholery nie lubic Hitcha? ??? dla mnie to jedna z najlepszych komedii romantycznych wszechczasów i jeden z moich ulubionych filmów.


Crane

Mozna. "Geniusz komedii"? Oj, ktoś tu powinien zapoznac sie z prawdziwymi KOMEDIAMI, a nie substytutami z Willem Smithem.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Juby

"...z prawdziwymi KOMEDIAMI" - znaczy z czym? :P

Crane

Nie wiem co ci polecic, chyba nic skoro za geniusz uznajesz filmy pokroju Hitcha :P [nie zebym uwazal film za zly, ale Smith miewal zabawniejsze roli; rozbrajający Kevin James z genialnego (tak, tak) serialu The King of Queens tez za bardzo nie mial co zaprezentowac).

zeby nie offtopowac, na szybko:
-- Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka - totalna amatorszczyzna pod wzgledem rezyserii, scenariusza i montazu. Zero sensu, nudne i bezplciowe sceny akcji i koszmarna Maria Bello (która przeciez jest znakomitą aktorką!). 1/10
-- Wanted: Ścigani - cale mnóstwo zwolnionego tempa, anorektyczna Jolie, szczury i maslo czekoladowe. Innymi slowy WTF? Ocena jak wyzej.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Firm

Cytat: BAT MAN w 11 Wrzesień  2008, 18:38:15
"...z prawdziwymi KOMEDIAMI" - znaczy z czym? :P

Snatch - Przekret chlopcze widzialeś?

10/10

Jeden z najlepszych filmów jaki widzialem, stawiam obok Fight Club.

(A)nonim

Snatch 7/10 (chociaz moze 8/10, skale są gupie ;)) za tarantinowsko-gangsterską komedie pomylek i niewyra?nie mówiącego Brada Pitta-cygana rozwalającego wszystkich jednym ciosem przy "Golden Brown". Świetne.
Fight Club 8/10 chociaz widzialem go tylko raz (wstyd mi :(), film w temacie mi bardzo bliskim, morze inspiracji.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Gieferg

Jeśli chodzi o komedie to:

- najlepsza glupkowata komedia - Glupi i Glupszy
- najlepszaparodia - Hot Shots: Part Deux
- najlepsza komedia w ogóle - Dzie? Świstaka

Niewiele jest komedii, które są w stanie mnie śmieszyc przy kolejnych seansach, te wyzej wymienione z pewnością sie do takich zaliczają - poza tym jeszcze chocby Krókie Spiecie 2, Rodzina Addamsów (1&2) itp :)
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Hydro

Ostatnio obejrzalem wszystkie cześci Star Wars w dwa dini :P Podam tylko oceny:

Star Wars I - 7/10
Star Wars II - 8/10
Star Wars III - 9.5/10
Star Wars IV - 7,5/10
Star Wars V - 9/10
Stra Wars VI- 9/10

Ogólnie, nie licząc Batmana, najlepsza saga jaką oglądalem. Polecam ;)
It's a funny world we live in.