Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kontynuacja Batman: Arkham City (SPOILERY)

Zaczęty przez Altair, 06 Listopad 2011, 03:19:21

Altair

Witam Was po d?u?szej przerwie!
W?a?nie jestem po zako?czeniu Arkham City, które dos?ownie mn? wstrz?sn??o. Joker pada trupem i to w jak?e charakterystyczny dla niego, pe?en ironii i dramatyzmu sposób. Gdy Batman ju? wyniós? cia?o ksi?cia zbrodni z miasta Arkham i nie odpowiadaj?c na pytania Gordona odlecia? w sin? dal, od razu zacz??em sobie uk?ada? w g?owie mo?liwe w?tki, które by zaistnia?y pod wp?ywem tego wydarzenia w trzeciej cz??ci gry.
Wed?ug mnie... Istniej? dwie opcje:

A) G?ównym nemezis w ewentualnej 3 cz??ci zostanie Hush, który przeszczepi? sobie twarz na wzór tej Bruce'a i zapowiedzia? mu wojn?.

B) Joker znowu oka?e si? by? o krok do przodu i za?atwi sobie powrót z krainy umar?ych dzi?ki Ra'asowi.

Co Wy my?licie na ten temat?

Adriann

a: http://www.youtube.com/watch?src_vid=l5h_XjPFlbE&v=Tc925bdlH8E&feature=iv&annotation_id=annotation_721197 Jeszcze pozostaje to.
b: Ale ten Hush jest na tyle...? dobrym przeciwnikiem by być największym wrogiem?
c:A może Bane? Mimo tego że wg mnie został pokazany..żałośnie w Arkham city i Asylum.
d:No ja liczylem na Hugo Strange no ale jak wiadomo nie dotrwał do końca AC

pingoo42

W dlc "Zemsta Harley Quinn",w Hucie(tam zakwaterowala sie Harley i jej zbiry),widzimy plakat "Custom Labs".

Jak wiekszosc fanow wie,"Custom Labs" w komiksach pozwolilo na stworzenie klona Supermena:Superboya.

W filmie animowanym "Batman Beyond:Return of the Joker",Joker wykorzystal technologie "Custom Labs"by zaszczepic samego siebie w ciele Tima Drake'a.

Mozna sie domyslec ze w kontynuacji gry Batman Arkham City,Harley bedzie chciala ozywic Jokera za pomoca tej technologii,co moze nawet jej sie uda   ;)
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

kelen


Altair

Też liczę na wątek z klonem. Joker nie może sobie tak po prostu odejść. :)

JaRo II

 Ewentualni przeciwnicy w trzeciej części. Z samych tylko zapowiedzi wynika, że pojawią się:

- Hush (jego wątek idealnie pasowałby na główną intrygę gry), Azrael.

Poza nimi można się spodziewać tych przeciwników, których nie udało się Batmanowi zapuszkować, czyli:

- Mr. Freeze (mimo, że jest na wolności, to jednak nie widzę go w trzeciej odsłonie), Harley Quinn (większa rola, jako, że szuka zemsty za śmierć Jokera), Kobieta Kot, Dwie Twarze, Człowiek Zagadka (może w końcu twarzą w twarz).

Oraz ci, którzy od czasów pierwszej części są na wolności i chwilowo ich wątek urwano, czyli:

- Strach na Wróble.

Poza tym w "Arkham City" wspomina się Czarną Maskę, więc i jego można się spodziewać.

Raczej bankowo nie będzie postaci następujących, z tego względu, że zostały uśmiercone:

- Joker (chociaż tak nie do końca wierzę w jego śmierć), Thalia al Ghul, Rhas al Ghul, Hugo Strange i Clayface.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

lady_ozzy

Cia?o Rash'a znikn??o... zosta? tylko miecz, wi?c... Natomiast z Clayface'm i Jokerem jest do?? tajemnicza sprawa... wi?c te? bym nie wyklucza?a
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

JaRo II

 Hmm, u mnie ciało Rhasa nie zniknęło. Leżał wbity w szpikulec od bramy... Nie kojarzę, żeby później to ciało zniknęło. Sprawa Jokera jest o tyle tajemnicza, że... Joker to Joker, trudno sobie wyobrazić go jako trupa, na tym wyłącznie polega tajemniczość jego śmierci. Zaś Clayface wpadł do żrącej kadzi, która go spaliła, tak to przynajmniej wyglądało.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Juby

Nie wykluczałbym Talii, bo Batman po finałowej misji wynosi ciało Jokera a nie swojej dziewczyny. Czemu? Bo ciała nie ma = mogła przeżyć.

Cytat: JaRo II w 19 Sierpień  2012, 17:49:37
Człowiek Zagadka (może w końcu twarzą w twarz).

Oby nie. Jest to najbardziej przeceniany przeciwnik Batmana i do takiej roli, jaką ma w grach serii Arkham pasuje idealnie. Nie warto tego zmieniać.

LelekPL

Arkham City samo do?? wyra?nie sugeruje nam wrogów cz??ci trzeciej, a najbardziej czyni to w przypadku:
Scarecrowa, Azraela i Husha. Dodatek Harley Quinn's Revenge natomiast sugeruje nam w jakim? stopniu powrót Jokera, czy to jako jakiego? klona, czy po prostu dziecko klauna.

Dodatkowo mo?e by? te? Falcone, który wyra?nie pomaga Scarecrowowi w jego planach, by? mo?e Ra's i na pewno wróci Catwoman.

Reszta b?dzie ewentualnym dodatkiem do tej historii - czyli jaki? mi??niak (Bane, Croc, Grundy lub Man-Bat), mo?e Riddler i paru innych drugoligowych wrogów.

Ja osobi?cie licz? na mniej wrogów, a po prostu lepiej zrobionych. Gr? w której Joker nie dominuje tak bardzo jak dotychczas, gdzie Two-Face nie jest byle jaki. Poza tym licz? na d?u?sz? rozgrywk? i Gotham City - ca?e Gotham City. Gdyby zdecydowali si? przemodelowa? Bane'a te? by?oby dobrze bo ten który jest w serii Arkham za bardzo przypomina Schumacherow? wersj?.

Bless

w trzeciej części będzie :
- Joker
- Hush
- Azrael
- Scarecrow
- Killer Croc
- Black Mask
- Clayface
- Harley Quinn
- Bane
- Catwoman
Z czego uważam że znacząca role będzie mieć Scarecrow, mam na myśli te wszystkie fajne chemikalia które były a Arkham City, jego maska która się pojawia jako trofeum oraz zaraz podczas "Protocol 10" można na ulicy spotkać ludzi w maskach Scarecowa jeśli ma się farta. Ogólnie twierdze że on ma jakiś fajny plan na Gotham :) a opcja nr.2 to że głównym przeciwnikiem będzie ktoś kto nie wystąpił ani w Asylum ani w City. Tyle odemnie :)

Adriann

Joker nie żyje..tak samo jak i Mark Hamill zrezygnował z tej postaci,raczej nikt nie przejmie jego roli w kolejnej grze,co najwyżej może pojawić się właśnie syn Jokera.;)
Przynajmniej takie jest moje zdanie

RafSwi7

#12
Mój pierwszy post !  ;D

Moim zdaniem g?ównym wrogiem w mo?liwej kontynuacji b?dzie Scarecrow. Jego wiadomo?ci które mo?emy us?ysze? za pomoc? deszyfratora na to wskazuj? np. "Powróc? Batmanie" lub "Strach rozszarpie Gotham City na strz?py". No i te wszystkie jego chemikalia które mo?na znale?? w mie?cie.

Ra's al Ghul te? jest dobrym kandydatem - w ko?cu jego cia?o znika.

Dochodzi do tego równie? ta ca?a przepowiednia Azraela dotycz?ca "bram piek?a" ale nie wiem co to mo?e oznacza?. W ko?ciele w Arkham City mo?na te? zobaczy? witra? na którym Azrael walczy z jakim? stworem - mo?e ma to jaki? zwi?zek?

http://imageshack.us/photo/my-images/515/azraelw.jpg/

Mo?e kto? wie co/kto to jest? (mo?e na lepszych ustawieniach graficznych lepiej wida?)

Leon Kennedy

W kontynuacji licz? na rozwini?cie w?tków Husha i Azraela. W przeciwnym razie ich wprowadzenie w poprzedniej cz??ci b?dzie bezsensowne. Osobi?cie chcia?bym raz jeszcze ujrze? Ra's Al Ghula i Tali?, która nawet je?li zgin??a, to od czego mamy Jam? ?azarza? Z nowych postaci czekam w sumie tylko na jedn?... Black Mask!!

pingoo42

#14
Cytat: Air Jordan w 19 Sierpień  2012, 18:36:27
Dodatek Harley Quinn's Revenge natomiast sugeruje nam w jakim? stopniu powrót Jokera, czy to jako jakiego? klona, czy po prostu dziecko klauna.

Co do ciazy Harley w ,,Zemsta Harley Quinn" ,przy kolysce z pomalowanym jak Joker Scarfacem widzimy
dziesiatki negatywnych testow ciazowych.Jest na nich tez napis,ze test mogl wypasc zle i dlatego Harley zrobila wiecej testow,ktore potwierdzaja,ze w ciazy nie jest.



"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."