Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Od fanów dla fana – kartka z pozdrowieniami dla Igora

Zaczęty przez kelen, 02 Sierpień 2010, 21:27:16

kelen

Jak informowali?my ju? na stronie g?ównej, poszukiwany jest samochód przypominaj?cy swoim wygl?dem Batmobile, który pos?u?y?by do spe?nienia marzenia ma?ego Igora, który ?ni o wcieleniu si? w Cz?owieka Nietoperza.

Nasza redakcja postanowi?a równie? pos?a? skromny upominek dla ch?opca (zwi?zany oczywi?cie z Batmanem) i doda? do niego co? specjalnego â€" kartk? z pozdrowieniami od polskich fanów Batmana.

Dlatego te? zach?camy u?ytkowników naszego forum do wzi?cia udzia?u w tym przedsi?wzi?ciu â€" ka?dy z was mo?e napisa? kilka s?ów dla pi?cioletniego Igora, który boryka si? z chorob?, która zagra?a jego ?yciu. Wasze ?yczenia prosimy pisa? w tym temacie.

Zasady:

- pozdrowienia powinny si? sk?ada? z 2-3 prosto zbudowanych zda?,
- prosz? zaznaczy?, w jaki sposób jego s?owa maj? zosta? podpisane â€" pseudonimem, imieniem i nazwiskiem czy te? jednym i drugim; mo?na równie? zrezygnowa? z podpisywania si?,


Destruktor

#1
Nie umiem nie złożyć mu pozdrowień. Podpis - Destruktor

Igorze, borykasz się z problemem. Jednak proszę nie martw się wszystko i tak skończy się dobrze. Batman też był kiedyś w ciężkim stanie, ale wyszedł z tego. Ty jesteś od niego jeszcze lepszy, i tak jak Batman pokonuje cały czas Jokera, tak ty pokonasz swoją chorobę. Jak już będziesz w pełni zdrowy wyślij nam kartkę!


Roy_v_beck

Szczere pozdro, Igor. Od fana dla fana. Bardzo pozytywne marzenie masz. Mroczny Rycerz na zawsze.  - Roy_v_beck

Altair

Podpis:
Każdy z nas chce się stać Batmanem i zwalczać zło. Igorze, ja wierzę, że Tobie jako jednemu z niewielu uda się to osiągnąć. Bo dla wielu, w tym dla mnie, już jesteś bohaterem. ;) - Beniamin "Altair" Bochnacki

RafBat




PS: Kelen, nie wiem czy takie pozdrowienia mogą być? Jeśli tak, to chyba nie potrzeba podpisu... to w końcu "pozdrowienia od samego Batmana". :)

kelen

Ponownie zachęcam do wzięcia udziału. Wpisy będą zbierane do poniedziałku, maksymalnie wtorku.

RafBat

Hmm... tak jak już wcześniej pisałem, myślę, że wielu Forumowiczów chciałoby napisać coś od siebie do Igora, tylko się jakby "boją" tego, czy będą w stanie wyrazić "dobrze" to co chcą powiedzieć. Sam mam "stracha" czy czegoś nie "palne".
Ok, Kelen wyjaśnił mi kwestie "formy pozdrowień" (bez żadnych "chmurek"), więc postanowiłem napisać nowe pozdrowienia dla Igora:

Igorze, mam nadzieję, że Twoje marzenie się spełni. Ty już jesteś bohaterem i zasłużyłeś na pelerynę Batmana. Tak jak On, Jesteś herosem, dzielnie walczącym z wszystkimi problemami. Kiedy czujesz się źle to pamiętaj-Wszyscy fani Batmana są z Tobą, wierząc, że Zwyciężysz.  :)
Rafał "RafBat" Wojewoda.

kelen

Dziękujemy za wasze wpisy. Jutro rano zostanie wysłana specjalna paczka dla Igora, która również będzie zawierać wasze życzenia :)