Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Philips V38

#780
Ach...cierpie ! Wygląd Dwóch Twarzy chcialem zobaczyc dopiero podczas premiery (tak sobie postanowilem), jednak zzera mnie ciekawośc i ta myśl, ze wy juz wiecie jak wygląda, a ja nie ! Mam chyba rozdwojenie ja?ni !!! uuaaa....!!! Nie wiem czy wytrzymam miesiąc w tej niewiedzy... :-\



P.S moja pierwsza 100 postów  ;D(zapewne cześc trafi w najblizszym czasie do kosza , wiec ciesze sie póki moge :P )
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Juby


JaRo

 Dwie Twarze wygląda iście wspaniale, dokladnie tak samo jak na zdjeciu, które niedawno wycieklo. W momencie kiedy zobaczylem to zdjecie to zamarzylem, zeby wlaśnie tak wygladal. I tak sie stalo :D Jest świetny, taki wygląd pokazuje jak wiele lączy Batmana chociazby z horrorem. Szczególnie podoba mi sie brak wlosów i naderwany policzek. Taki ladny i zadbany Aron Eckhart przemieniony w taką odraze.
Swoją drogą liczylem, ze odsloniecie twarzy Harvey'a nastąpi dopiero w trzeciej cześci, ale to nic.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Leon Kennedy

Zarąbiście jest taki jak na zdjeciu czyli bombowy :D. Wreszcie Dwie - Twarze wygląda porządnie, a nie ciut śmiesznie jak w BF. Co do tego zdjecia Jokera to juz chyba je widzialem jakiś czas temu.


Juby

Jej jak truuudnooo sie powstrzymac! NIEEEEEEEEEEEEEE!!! Musze wytrzymac. Przestanie przysylac te screeny.  :'(  :P  ;D

Mel

Oj, BAT MAN....Ale wiesz jak przekomicznie prezentuje sie Joker w rózowym....Ah nevermind ;D

Huntersky

Usunieto. Zresztą - koniec. Chce znieśc miesiąc bez spoilerów i mam nadzieje, ze mi sie uda. :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mel

Maxie zapisal te foty na dysk wiec nic sie nie stracilo ;D

Dominic

daj ktoś te foty bo nie zdązylem zobaczyc!

Juby


Grim Knight

He he he, ciekawe, ile osób wytrzyma ten miesiąc bez absolutnie zadnych spoilerów :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

(A)nonim

Patrząc na moją slabą wole mi o dziwo bardzo dobrze idzie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Philips V38

Cytat: Grim Knight w 10 Lipiec  2008, 13:08:53
He he he, ciekawe, ile osób wytrzyma ten miesiąc bez absolutnie zadnych spoilerów :D

Ja wytrzymam !!! Nawet nie wiem jak ma wyglądac Dwie-Twarze.
Jest ciezko, ale jeszcze daje rade...
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Juby