Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wielka Kolekcja Komiksów DC: Bohaterowie i Złoczyńcy

Zaczęty przez Juby, 24 Marzec 2021, 12:44:19

Leon Kennedy

Z drugiej strony masz rację. Dobrych historii nigdy za dużo, a zwłaszcza tych, które są u nas pierwszy raz wypuszczane. Ale to oznacza, że dalej muszę tamto nabyć 😆

Crowridd

Ach, to koniecznie rysunki Rossa w powiększonym formacie.

Crowridd

Sprawdźcie, kto już ma najnowszy tom, jak wygląda okładka do Stowarzyszenie Sprawiedliwości #16.

Hachette kolejny raz z fakapem, bo nie wydrukowało im się jakieś 80% okładki.


Leon Kennedy

U mnie wszystko ok. A nawiasem mówiąc fajna okładka.

Crowridd

Ok. No to super.

To ciekawe, że część druku poszła z wadliwą stroną, a część z dobrą.

Leon Kennedy

Widać dali ciała, ale to chyba już nie pierwszy raz...

Po_prostu_smyk

Część egzemplarzy ma dobrze wydrukowaną okłądkę, część źle? Dziwna sytuacja.

Crowridd

@Leon Kennedy Jak coś, to nam chodzi o okładkę zeszytu, która jest w środku komiksu, a nie o tę główną tomu.

Leon Kennedy

#173
Komiks już przeczytałem i nie zauważyłem, aby coś było nie tak z jakąkolwiek z okładek. Na tej wadliwej okładce znajduje się Black Adam, zgadza się? Komiks mam już w domu, a jestem w robocie, to nie mogę teraz zerknąć i się upewnić, ale jestem praktycznie pewny.

Sama historia, ilustrację, klimat fantastyczne. Bardzo czekam na drugi tom ukazujący ich dalszą historię 👊👊👊


Leon Kennedy

Już to mam. I to co pisałem o Adamie, to był wariant okładki do 16 numeru. Na faktycznej okładce znajduje się pół Magoga i Hawkman. Reszta znikła w odmętach białej pustki 🤣

Crowridd

No to jednak nie byłeś wybrańcem :D

Ja czekam na przeczytanie tomu, jak kupię JSA. No i ciekawe, jak długo trzeba będzie czekać na kontynuację najnowszego.

Leon Kennedy

#177
A poczułem się wyróżniony, szkoda 😋

Pewnie poczekamy sobie i kilkanaście numerów. Pamiętam, że Wielka Kolekcja Marvela potrafiła i z pół roku z drugim tomem czekać i nie były to dobre praktyki... Cóż poradzić, czekamy.

Leon Kennedy

#178
'Ostatnia Noc'. Bałem się trochę tego komiksu, sądziłem, że może podzielić los 'Rozpęta się piekło', które po początkowym małym zachwycie posypało się tak bardzo, że komiks już oddałem do biblioteki. Na szczęście tutaj jest inaczej i całość potrafi nieźle wciągnąć,
Spoiler
do tego najsłynniejszy z Latarni kończy tutaj swój żywot, do czasu rzecz jasna, ale jednak...
[Zamknij]
Sądziłem, że brak złola do typowej napierdalanki może być problemem, ale jest jednak wręcz przeciwnie! Dzięki temu mogliśmy bardziej skupić się na postaciach w tych mroźnych chwilach. Złoczyńcy też postanowili pomóc. Zatem! Nic wybitnego, ale spokojnie można przeczytać i w sumie warto znać! Mała polecanka 🙋

MJ

Leon popraw spoiler bo tak nieumiejętnie go zrobiłeś że od razu wiadomo o kogo chodzi ;p i tym samym spie***rniczyłeś mi lekturę.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...