Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Justice League

Zaczęty przez Night_Wing [usunięty], 25 Kwiecień 2016, 00:18:13

LelekPL

#60
Tak na szybko tylko, bo nie chce mi si? bi? le??cego:
- efekty wygl?daj? koszmarnie. Normalnie bym mówi?, ?e nie ma co panikowa?, bo to Listopada jeszcze du?o czasu. Wystarczy spojrze? jak bardzo poprawi?y si? efekty ze zwiastunów Stra?ników Galaktyki, a filmem. Ale bior?c pod uwag? jak s?abe CGI by?o w BvS, nie by?bym pewien wi?kszej poprawy
- zmiana tonu, mimo, ?e niepotrzebna mimo wszystko powinna wypa?? na korzy??. Zamiast g?upiego filmu, który jest nudny, mo?e b?dzie chocia? zabawny momentami... chocia? poza tekstem "I'm rich" nic mnie nie rozbawi?o, a ten ostatni tekst Batmana by? ju? dnem. Tak czy siak, dzi?ki rozmowom bohaterów powinno by? lepiej w stosunku do BvS... ci??ko, ?eby nie by?o.
- Aquaman skradnie ca?y film, to ju? chyba wszyscy wiedz?... ale nadal nie wierz?, ?e b?dzie w pe?ni zrealizowan? postaci?. Co? na pewno spierd*l?, bo wciskaj? go do JL, zamiast da? mu solowy film. Ale ze s?abo zrealizowanych postaci, z których tylko jedna otrzyma swój film przed JL, powinien przynajmniej przyprawi? Panie o szybsze bicie serca (bo Affleck tego na bank nie zrobi), a Panów o pozytywne kompleksy
- wygl?d Batmana jest rzeczywi?cie komiczny, chocia? mi ju? nie podoba? si? w poprzednim filmie. Teraz jest jeszcze gorzej. Ale strój Night Owla ca?kiem fajny. Powinien to by? jego oficjalny strój... bez gogli.

Tak czy siak, trailer mnie nie przekona?, bo fabu?a wygl?da na TOTALNE dno. Nie mówi?, ?e film taki b?dzie, ale tak wygl?da. No nic ciekawego nam nie zaprezentowano, nie widz? jakiego? konfliktu poza naparzaniem si?.

Do kina na pewno nie id?, chyba, ?e wkr?c? si? jak na Suicide Squad, ?eby napisa? recenzj?. Ale swoich pieni?dzy nie b?d? im dawa?, dopóki nie zobacz? czego? co mnie na nowo przekona. Tutaj tego nie widz?.

Ale mam jedno pytanie, które mnie nurtuje i jest fascynuj?ce w ca?ym DCEU i mo?e poci?gn?? to ca?e uniwersum i przebi? konkurencje:
Czy Cyborg nie ma penisa? No bo... po co si? wi?cej stara? w takiej sytuacji :P

kubala102

Fabuła przypomina Avengers dosłownie , szczerze jeśli dostanę dokładnie to samo na przyzwoitym poziomie to będę zadowolony , co do kostiumów to oprócz Cyborga jest w porządku , Batman mi nie przeszkadza na pewno wypada lepiej niz zbroja z Nolana 

Juby

Polski plakat (wygląda źle, zmiana logo w tle zaowocowała ogromną pustą przestrzenią w środku):

Funky

Cytat: LelekPL w 27 Marzec  2017, 22:50:48Czy Cyborg nie ma penisa? No bo... po co się więcej starać w takiej sytuacji :P

Może pod zbroją coś mu tam zostało, a jak ma tylko żelastwo to tylko współczuje. Chyba że ma schowane wielkie mechaniczne dildo które działa jak prawdziwy :P

Q

Ten sam problem z pustk? jest te? na plakatach m.in. w wersji brazylijskiej i meksyka?skiej, tam jednak zachowano symbol gwiazdy, a na polskich jej nie ma.







Wcze?niej co niektórzy narzekali, ?e kostium z BvS wygl?da jak pi?ama, a maska jak za du?y kaptur, a Ben nie ma szyi. Nowa wersja na zdj?ciach prezentuje si? lepiej. Kolorystyka na plus, zmiana maski te?, a tak?e te p?ytki wzmacniaj?ce. Na trailerze te? dobrze to wygl?da.

Jedyne co mi si? rzuci?o w oczy porównuj?c Bena w kostiumie z "BvS" i "JL" to, to ?e tym razem jest jakby mniej przypakowany.

Kompletnie za? nie trafia do mnie argument, ?e wielk? wad? jest nie pokazanie wcze?niej solowych przygód poszczególnych bohaterów.

Przed animowan? "JL" te? nie by?o wcze?niej solowych seriali z tego uniwersum z poszczególnymi bohaterami. Czytaj?c komiksy te? nie jest wymagana zapoznanie si? wcze?niejsze z solowymi seriami. W filmie "X-Men" te? najpierw pokazali dru?yn? nie zag??biaj?c si? w histori? Jean Grey, Cyclops, czy Storm, nie mówi?c ju? o Magneto, czy Xavierze.

Marvel te? tego idealnie nie rozegra?, bo przed "Avengers" wypada?oby da? oddzielny film Fury'emu ale tego ju? si? niestety nie doczekamy.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Porównanie filmu z serialem słabe, a wypominanie X-Menów jeszcze gorsze. Tamte filmy były o X-Menach tylko w teorii, a naprawdę były o Loganie i tylko jego i Magneto ktokolwiek lubi z tych filmów. Cyclops i Jean Grey z pierwszych X-menów to przecież porażka. A Fury nie jest członkiem Avengers. To tak jakbyśmy się domagali filmu z Gordonem przed Justice League. Akurat to nie jest potrzebne :P

Juby

Cytat: QWcześniej co niektórzy narzekali, że kostium z BvS wygląda jak piżama, a maska jak za duży kaptur, a Ben nie ma szyi. Nowa wersja na zdjęciach prezentuje się lepiej. Kolorystyka na plus, zmiana maski też, a także te płytki wzmacniające. Na trailerze też dobrze to wygląda.
Nie wiem kto tam narzekał, dla mnie - pomijając kształt otworu na usta i tłusty symbol na klacie - Ben w BvS nosił drugi najlepszy strój po tym z BB. Ten z JL wygląda IMO bardzo źle, najgorzej ze wszystkich dotychczasowych w kinowych filmach.

LelekPL

Ja mówiłem, że wygląda jak piżama. Po filmie widziałem, że ma praktyczne zastosowanie i funkcje ochronne, ale nadal mi się nie podobał. Nie wiem, może niesmak po filmie, ale uważam, że filmowy Batman po prostu powinien mieć czarny strój.

Q

Cytat: LelekPL w 28 Marzec  2017, 18:25:05
Porównanie filmu z serialem słabe, a wypominanie X-Menów jeszcze gorsze. Tamte filmy były o X-Menach tylko w teorii, a naprawdę były o Loganie i tylko jego i Magneto ktokolwiek lubi z tych filmów. Cyclops i Jean Grey z pierwszych X-menów to przecież porażka. A Fury nie jest członkiem Avengers. To tak jakbyśmy się domagali filmu z Gordonem przed Justice League. Akurat to nie jest potrzebne :P

A czy Gordon zakłada JL i zbiera drużynę? Nie.

Fury dostawał krótkie scenki i od początku planował wykorzystać superbohaterów. Dla mnie jest ważniejszą postacią niż niektórzy z członków Avengers.

Cytat: Juby w 28 Marzec  2017, 18:31:46
Nie wiem kto tam narzekał, dla mnie - pomijając kształt otworu na usta i tłusty symbol na klacie - Ben w BvS nosił drugi najlepszy strój po tym z BB. Ten z JL wygląda IMO bardzo źle, najgorzej ze wszystkich dotychczasowych w kinowych filmach.
Jak dla mnie wygląda dobrze, czy to na zdjęciach, czy na fragmentach z trailera.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

No to chyba tylko dla Ciebie Fury jest taki wa?ny :P To posta? poboczna. Caulson te? powinien mie? swój filmy? W ko?cu mia? wa?niejsz? rol? w Avengers od Fury'go :P Nie b?d? ?mieszny. Avengers dali ka?demu cz?onkowi w?asny film. JL nie. Nie zmienisz tego jakkolwiek b?dziesz kr?ci?.

Ale wracaj?c do najwa?niejszego w?tku, to czy Cyborg mo?e mie? robo dzieci? :P

Leon Kennedy

#70
CytatNo i? Nawet jeśli wiedział co to za ludzie, to na gorącym uczynku gdy kogoś mordują/gwałcą ich nie złapał. Zabijał ich, dlatego, że jechali samochodem. :P

No i to, że wiedział, iż są mordercami/najemnikami do wynajęcia z którymi nie miał zamiaru się patyczkować. Mi to nie przeszkadza, Tobie tak.

Cytat1. Zack nakręcił już 3 filmy na podstawie DC (Watchemen, MoS, BvS).
2. Lubię tylko dwa jego filmy (dwa pierwsze z powyższego nawiasu). Reszta była słaba.

Watchmen pominąłem, bo nie wchodzi w universum. W sumie te trzy filmy są ekstra. Ja od niego uwielbiam jeszcze Świt Żywych Trupów :D

CytatMamy materiał z Comic-Con i pierwszy trailer. Już teraz widzę, że wizualnie jest totalnie nie tak jak lubię.

Dla mnie jest dobrze i dziwią mnie wasze narzekania, że wygląda to bardzo słabo. Jedyny minut to fakt, że momentami wygląda to trochę jak gra, ale mam nadzieję, że po seansie będę z tej strony usatysfakcjonowany.

CytatPrzed premierą BvS, ale już po głosach krytyki odnośnie zbyt mrocznego tonu. Poza tym, poprawki i tak miały miejsce, więc twoja obrona to żadna obrona.

Po prawki to baardzo częsty zabieg, co do reszty to może i masz rację, ale z drugiej strony trochę wątpię, aby chciał aż tak mocno poważnie stworzyć JL, bo trochę luzu jest tu wręcz wskazane.

CytatUwielbiasz Aquamana-Mamoę, lub filmowego Flasha? Za co? Za dwa ujęcia w BvS? :P

Nie kolego, ogółem uwielbiam te postacie i jaram się nimi bardziej niż połową postaci od Marvela. No i stary Mamoę już uwielbiam za wygląd i hardcorowe podejście, Flash zaś w biegu cudeńko. Resztę dostanę w filmie.

CytatJeszcze nigdy wcześniej nie miałem niekontrolowanej beki patrząc na Batmana w filmie. Teraz mam:

Mi na tym zdjęciu co dałeś wygląda ok, Tobie nie, ok :P

CytatTak czy siak, trailer mnie nie przekonał, bo fabuła wygląda na TOTALNE dno. Nie mówię, że film taki będzie, ale tak wygląda. No nic ciekawego nam nie zaprezentowano, nie widzę jakiegoś konfliktu poza naparzaniem się.

Do jasnej cholery, a czy fabuła Avengers była czymś totalnie gównianym??!! No do cholery chyba nie, a widać sporo tych samych składowych! Ale Ty już wiesz, że dno, no co za DNO.

Jeśli o chodzi o denne żarciki o Cyborgu na poziomie dna... Nie będę się wypowiadał, bo i po co?  :-*

Zaś jeśli chodzi o solowe filmy, to przed JL był Superman, Batman i Superman oraz będzie WW. Więc nie ma, aż tak źle.

LelekPL

#71
Nikt o 300 nie napisze? Według mnie to bardzo dobry film. Ogólnie Snyder to w miarę dobry odtwórca - Watchmen i 300 to potwierdza. Ale na boga, nie powinien być kreatywnie powiązany z tworzeniem jakiegokolwiek uniwersum. Lub poddawanie analizy czegokolwiek. Lub tworzenia własnych pomysłów.

Cytat: Leon Kennedy w 29 Marzec  2017, 00:50:07
Dla mnie jest dobrze i dziwią mnie wasze narzekania, że wygląda to bardzo słabo.

No widzisz, Ciebie dziwi, że nam się nie podoba, a nas kompletnie nie dziwi, że tobie OCZYWIŚCIE się podoba :P Nie muszę nawet widzieć kolejnego zwiastunu filmu DC i wiem, że ci się spodoba.

Cytat: Leon Kennedy w 29 Marzec  2017, 00:50:07Po prawki to baardzo częsty zabieg, co do reszty to może i masz rację, ale z drugiej strony trochę wątpię, aby chciał aż tak mocno poważnie stworzyć JL, bo trochę luzu jest tu wręcz wskazane.

Właśnie ze względu na takie komentarze - jeśli to poprawki zmieniły ton to dobrze. Jeśli mieli taki zamiar od początku to też dobrze. Gdyby DC wypuściło film z niebatmanem srającym na kiblu, też byłoby dobrze.

Cytat: Leon Kennedy w 29 Marzec  2017, 00:50:07Nie kolego, ogółem uwielbiam te postacie i jaram się nimi bardziej niż połową postaci od Marvela.

Co ma piernik do wiatraka? Czy te ciągłe komentarze o Marvelu mają sugerować, że jesteśmy "fanbojami Marvela" i "hejterami DC"? Pamiętaj, że jesteśmy na forum Batmana :P Sami swoi. Nie "hejtujemy" bezpodstawnie DC. Myślałem, że to jaką miazgą był BvS i SS pod względem PROFESJONALNEJ krytyki powinno cię trochę oświecić, że mamy faktyczne problemy z tym filmem. No chyba, że jesteś jednym z tych biedaków co uważa, że wszyscy krytycy, którym BvS się nie podobał są fałszywi, opłaceni przez Disneya i hejtują bezpodstawnie DC. :P

Cytat: Leon Kennedy w 29 Marzec  2017, 00:50:07
No i stary Mamoę już uwielbiam za wygląd i hardcorowe podejście, Flash zaś w biegu cudeńko. Resztę dostanę w filmie.

Nie dziwi mnie, że fan tak płytkiego filmu jak BvS już uwielbia postać za "wygląd i hardcorowe podejście". Ja wolę je oceniać dopiero po zobaczeniu tego kim jest ta postać i co sobą reprezentuje.

Cytat: Leon Kennedy w 29 Marzec  2017, 00:50:07
Do jasnej cholery, a czy fabuła Avengers była czymś totalnie gównianym??!! No do cholery chyba nie, a widać sporo tych samych składowych!

I znowu kompleks Marvela. Stary, ja naprawdę wolę DC. To, że Marvel kopie tyłek DC pod względem filmowego uniwersum jest jednak niepodważalne na tym etapie. Ale mimo wszystko nie chcemy, żeby JL była kopią Avengers. Nie dlatego, ze tamten film był gówniany - ale dlatego, że już to widziałem. Wiele razy. Nie tylko w Avengers 1 i 2, ale także w Suicide Squad, Thorze i wieloma innymi filmami z armią składającą się z byle czego. Za pierwszym razem to zadziałało, ale teraz już na taki film jest dawno za późno. Żaden z kolejnych tego typu filmów nie był, ani nie będzie dobry, bo to płytka historyjka na raz. Z tego samego powodu nowy zwiastun Spider-Mana też sugeruje, że ten film będzie do dupy. Bo wygląda jak dokładnie ten sam film co był w kinach już milion razy. Kto chce to oglądać?

Cytat: Leon Kennedy w 29 Marzec  2017, 00:50:07
Ale Ty już wiesz, że dno, no co za DNO.

Wytrzyj ślinę z buzi, brzydko wyglądasz. A teraz włącz swój mózg na chwilę i jeszcze raz przeczytaj co napisałem, tym razem użyj do tego swoich oczu, a nie czegoś innego:
"Nie mówię, że film taki będzie, ale tak wygląda." Wyraźnie napisałem, ze nie wiem, że to jest dno. Napisałem, że wygląda na dno. Będę wiedział na pewno jeśli obejrzę film.

Cytat: Leon Kennedy w 29 Marzec  2017, 00:50:07
Jeśli o chodzi o denne żarciki o Cyborgu na poziomie dna... Nie będę się wypowiadał, bo i po co?  :-*

No po to, żeby odpowiedzieć na najważniejsze pytanie odnośnie najważniejszego "członka" JL :P

Cytat: Leon Kennedy w 29 Marzec  2017, 00:50:07
Zaś jeśli chodzi o solowe filmy, to przed JL był Superman, Batman i Superman oraz będzie WW. Więc nie ma, aż tak źle.

Batman dostał swój solowy film? Kiedy? Aaaa, masz na myśli niebatmana? On też go nie dostał. Został na szybko wrzucony do filmu z Supermanem, który był też reklamą Justice League. Więc jest to film zbiorowy, a nie solowy :P

Leon Kennedy

#72
CytatNo widzisz, Ciebie dziwi, że nam się nie podoba, a nas kompletnie nie dziwi, że tobie OCZYWIŚCIE się podoba :P Nie muszę nawet widzieć kolejnego zwiastunu filmu DC i wiem, że ci się spodoba.

A no widzisz, po prostu mimo pewnych błędów i czasem złych rozwiązań bawię się na tych filmach dobrze.

CytatWłaśnie ze względu na takie komentarze - jeśli to poprawki zmieniły ton to dobrze. Jeśli mieli taki zamiar od początku to też dobrze. Gdyby DC wypuściło film z niebatmanem srającym na kiblu, też byłoby dobrze.

A bredzisz  8)

CytatCo ma piernik do wiatraka? Czy te ciągłe komentarze o Marvelu mają sugerować, że jesteśmy "fanbojami Marvela" i "hejterami DC"?

A weź daj spokój to nie był żaden pstryczek w stronę Marvela czy Waszą, ale stwierdzenie, kogo wolę bardziej, tyle.

CytatNie dziwi mnie, że fan tak płytkiego filmu jak BvS już uwielbia postać za "wygląd i hardcorowe podejście". Ja wolę je oceniać dopiero po zobaczeniu tego kim jest ta postać i co sobą reprezentuje.

Ponownie daj spokój  ;) Na ten momet oceniam co mam, a zapowiada się kozacki Arthur przynajmniej tyle mówi nam trailer.

CytatI znowu kompleks Marvela.

Guzik prawda i to chyba Ty masz jakiś kłopot gdy ktoś odnosi się do Marvela, a mnie chodziło tylko o pewne podobieństwa, które są widoczne, tyle i aż tyle.

CytatNie mówię, że film taki będzie, ale tak wygląda."

No fakt, sorki. Ale wiesz co wcale nie wygląda na dno  :D

CytatBatman dostał swój solowy film? Kiedy? Aaaa, masz na myśli niebatmana? On też go nie dostał. Został na szybko wrzucony do filmu z Supermanem, który był też reklamą Justice League. Więc jest to film zbiorowy, a nie

Oczywiście, że nie jest to solowy film, ale dostaliśmy jego solidny pierszoplanowy występ, a nie marginalny jak reszta postaci, no oprócz WW. Zatem Gacka nam przedstawiać nie trzeba.


Juby

@Q
Oczywi?cie, masz sporo racji je?li chodzi o filmy "dru?ynowe". Przed Avengers kr?cono takie i jako? si? udawa?o, wi?c nie s? potrzebne solowe filmy dla podbudow? poszczególnych postaci, tak jak zrobi? to Marvel. Ale ja nie pisa?em o jako?ci przedstawienia grupy, tylko o tym, jak tu si? ni? jara? - co Leon Kennedy czyni. Jaranie si? X-Menami przez pierwszym ich filmem by?oby dla mnie naturalne, bo znam te postacie i by?bym cholernie ciekaw ich interpretacji filmowej. A jak mam si? jara? JL, skoro wi?kszo?? z tych bohaterów jest dla mnie niczym, totalnie oboj?tna? Aquaman - znam go wy??cznie z pod?miechujek w jego kierunku w Teorii wielkiego podrywu, a Mamo? kojarz? z rimejku Conana i Gry o Tron. Cyborg - znam tylko z serialu animowanego Teen Titans emitowanego niegdy? na Cartoon Network i cho? tam mi si? podoba?, to uwa?am go za niesamowicie nieciekaw? posta?, nie pasuj?c? do tak wa?nej grupy, jak? jest JL (no i ma bardzo dramatyczny origin, z którego mog? wyci?gn?? za ma?o dramaturgii, przez ??czenie go w filmie z innymi bohaterami). Flash - okej, go znam troch? lepiej, ale nigdy nie by?em jego fanem, a to co do tej pory zobaczy?em nie skrad?o mojego serca. To samo z Affleckiem, którego nawet w po?owie nie lubi? tak jak Bale'a czy Keatona. W sumie jedyn? przeze mnie lubian? postaci? z tego uniwersum - póki co - jest Superman, którego spece od marketingu pomijaj?! :P

@LelekPL
300 to te? cienki film, bo pokazuje materia? na 45 minut rozci?gni?ty do granic mo?liwo?ci za pomoc? slo-mo. Dwa razy ogl?da?em, dwa razy prawie zasn??em. ?wietny i charyzmatyczny Butler, oraz kilka pojedynczych scen, dobrego filmu jeszcze nie czyni?. :P Dla mnie najlepszym co nakr?ci? Snyder jest MoS i mam wra?enie, ?e to dlatego, ?e cholernie utalentowany Nolan zerka? na produkcj? zza jego ramienia.

@Leon Kennedy
Jakie hardkorowe podej?cie do Aquamana? Co w biegu Flasha wygl?da jak cude?ko? Lubisz te postaci tylko za to jak wygl?daj? i tym si? jarasz? :P
Mia?em cytowa? fragmenty z twoich ostatnich postów i odpowiada? na ka?dy z nich, ale - jak ju? dobrze napisa? Lelek - to nie ma sensu, bo jeste? tego typu fanem, ?e wszystkim si? jarasz i praktycznie wszystko ci si? podoba, je?li chodzi o nadchodz?ce produkcje DC. Tak samo by?o przed BvS. Cho?by twórcy zrobili ci kup? na talerz, ty i tak j? zjesz z u?miechem na twarzy, mówi?c ?e smakuje apetycznie. ::)
Dodam tylko, ?e teksty o Cyborgu, to nie ?art - o stronie wizualnej te? nie. Uwa?am, ?e najlepsze efekty specjalne to takie, których: a) nie wida?, bo s? tak fotorealistyczne, ?e oszukuj? ludzkie oko b) nawet je?li wida?, to zastawiamy si? jak je zrobili (za pomoc? jakich technik) i c) s? wykorzystywane w taki sposób, aby by?y nagrod? dla widza, dzi?ki czemu nawet po 25 latach  uj?cia z nimi robi? wra?enie (patrz. Jurassic Park). Efekty specjalne u Snydera s? absolutnym tego zaprzeczeniem. Po?owa filmów wygl?da jak gra komputerowa sprzed ?adnych paru lat, totalnie nie potrafi? si? emocjonowa? akcj?, skoro ogl?dam bohaterów na sztucznie-komputerowym tle, a ju? tym bardziej sztucznie-komputerowych-animowanych bohaterów na sztucznie-komputerowym tle. To...

...wygl?da bardzo ?le. To...

...te? wygl?da bardzo ?le (inni bohaterowie ewidentnie stoj?cy na green-screenie te?). Nowy aspect-ratio tylko to pogarsza, bo o ile poprzednie filmy Snydera mia?y t? filmow? widowiskowo??, tak ten zapowiada si? jak produkcja telewizyjna o ograniczonym bud?ecie przeznaczonym na CGI. I nie wierz? w popraw? do premiery, bo takowej nie by?o przy BvS (niektóre uj?cia wypad?y wr?cz gorzej ni? w pierwszym teaserze) - taka ju? wizja Zacka. :P
Nawet fajny pomys? na Flasha odró?niaj?cy go od innych szybkich biegaczy z ostatnich filmów superhero (Quicksilver x2), czyli b?yskawice, zosta? przez Snydera popsuty, bo s? zbyt efekciarskie (za du?o ich! nie zrobi? krzywdy przechodni? gdy ten b?dzie obok nich przebiega??) i za du?o ich, sprawiaj?c, ?e kadry z nim w biegu wygl?daj? na ca?kowity wizualny bajzel!
Mog? jeszcze doda?, ?e design Cyborga móg? by? chocia? tak majestatyczny, jak klasyczny design RoboCopa w swoich czasach. Zamiast tego - n?dza. Oko jak jedna z postaci z filmu Mortal Combat, a jego krocze wygl?da jak g?owa Megatrona (spójrzcie na pierwsz? fotk? ekipy z ubieg?orocznego Comic-Con)! :D Ni to ?adne dla oka, ni praktyczne, kolejny transformeropodobny twór od ma?o utalentowanych projektantów.

Q

Cytat: Juby w 29 Marzec  2017, 20:08:52
@Q
Oczywi?cie, masz sporo racji je?li chodzi o filmy "dru?ynowe". Przed Avengers kr?cono takie i jako? si? udawa?o, wi?c nie s? potrzebne solowe filmy dla podbudow? poszczególnych postaci, tak jak zrobi? to Marvel. Ale ja nie pisa?em o jako?ci przedstawienia grupy, tylko o tym, jak tu si? ni? jara? - co Leon Kennedy czyni. Jaranie si? X-Menami przez pierwszym ich filmem by?oby dla mnie naturalne, bo znam te postacie i by?bym cholernie ciekaw ich interpretacji filmowej. A jak mam si? jara? JL, skoro wi?kszo?? z tych bohaterów jest dla mnie niczym, totalnie oboj?tna? Aquaman - znam go wy??cznie z pod?miechujek w jego kierunku w Teorii wielkiego podrywu, a Mamo? kojarz? z rimejku Conana i Gry o Tron. Cyborg - znam tylko z serialu animowanego Teen Titans emitowanego niegdy? na Cartoon Network i cho? tam mi si? podoba?, to uwa?am go za niesamowicie nieciekaw? posta?, nie pasuj?c? do tak wa?nej grupy, jak? jest JL (no i ma bardzo dramatyczny origin, z którego mog? wyci?gn?? za ma?o dramaturgii, przez ??czenie go w filmie z innymi bohaterami). Flash - okej, go znam troch? lepiej, ale nigdy nie by?em jego fanem, a to co do tej pory zobaczy?em nie skrad?o mojego serca. To samo z Affleckiem, którego nawet w po?owie nie lubi? tak jak Bale'a czy Keatona. W sumie jedyn? przeze mnie lubian? postaci? z tego uniwersum - póki co - jest Superman, którego spece od marketingu pomijaj?! :P

Mi do ekscytacji wystarczy fakt, ?e jest dwójka bohaterów, którzy ju? mi si? spodobali (Batman i Wonder Woman), a po trailerze interesuje mnie te? Aquaman. Flash wypada za? do?? OK. Nie potrzebuje zna? wcze?niej wszystkich tych interpretacji bohaterów, z ciekawo?ci? obejrz? jak przedstawi? Aquamana jako twardziela i jak wypadnie Batman, jako ten, który musi zebra? ca?? dru?yn?.

Fakt czy bohaterowie s? mi oboj?tni czy te? nie znam ich dobrze z innych interpretacji w niczym mi nie przeszkadza.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)