Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Beyond Return Of The Joker

Zaczęty przez Funky, 14 Czerwiec 2008, 03:53:45

XIII

Przecież nawet w wersji uncut nie było jakiegoś większego rozlewu krwi gacek i Joker mieli jedynie drobne ranki na twarzy. Więc nie przekłamuj.

Leon Kennedy

W wersji ocenzurowanej nie ma jeszcze momentu gdy Joker wbija nóż w nogę Batmana...

Mikoto

Wygląda na to, że chyba jednak będę musiał zapoznać się z wersję uncut ;).

A Red Hooda widziałem, Altair. Nawet chyba w jego temacie pisałem o nim opinię i rzeczywiście to moim zdaniem najlepsza animacja z gackiem do tej pory ;).

kelen

Przecie? najwi?ksz? ró?nic? jest sama ?mier? Jokera. W wersji ocenzurowanej ginie przez przypadek, a w un-cut
Spoiler
zabija go Drake!!
[Zamknij]
, co robi du?? ró?nic?.
No i jest wi?cej krwi, wi?cej scen walk, wi?cej dup (dos?ownie), brak nagminnych bia?ych fleszy podczas walk, wi?cej scen torturowania Drake'a przez Jokera, kilka drobnych zmian kosmetycznych (np napis na fartuchu Jokera, w dialogach te? chyba co? by?o i tak dalej).

Leon Kennedy

 To już chyba macie jasność czyli montujcie sobie wersje bez cenzury, a potem pogadamy ;)

kelen


Altair

A Ci już się oburzają :P Prawda jest taka, że i tak dla mnie to są gówniane zmiany, które nijak mają się do przyjemności wynikającej z oglądania tego filmu. Nawet gdybym uświadczył w uncutcie
Spoiler
falujących i jędrnych piersi Batgirl
[Zamknij]
to film jest po prostu średni i obie wersje ogląda się tak samo. Przynajmniej w moim przypadku.
@XIII ;D "Nie przekłamuj" - muszę sobie to gdzieś zapisać złotymi literami na ścianie poświęconej ludziom nieumiejącym czytać ze zrozumieniem ;D

Mikoto

Terry w uncutcie nie ma zapiętych pasów bezpieczeństwa kiedy jest w swoim pojeździe! Ale zło! ;D. Gdyby taka wersja trafiła do Polski to pewnie TVN by zrobił z tego faktu ogólnopolską aferę tak jak w przypadku DB :). Jak następnym razem pojadę samochodem to pasów nie zapnę. Też chce być jak Batman!

Leon Kennedy

No cóż Altair skoro wersja w której
Spoiler
Joker ginie z przypadku, a wersja w której zabija go Tim
[Zamknij]
jest dla Ciebie praktycznie taka sama, to sorki, ale ja postoję...

Altair

Jak się zastanowisz to zdasz sobie sprawę, że w gruncie rzeczy to nie ma znaczenia. Joker i tak rozpierdzielił mu psychikę i to jest najważniejsze.

Leon Kennedy

Ale dołożenie do tego wszystkiego morderstwa podkręca atmosferę, no i jest to mały ukłon w stronę fanów Robina, bo jak wiemy to Joker załatwił drugiego Robina, a nie na odwrót oraz wrócił jak i Robin ;D

(A)nonim

CytatJak się zastanowisz to zdasz sobie sprawę, że w gruncie rzeczy to nie ma znaczenia.
Ma duże znaczenie. Tim miał tak zniszczoną psychikę że świadomie zabił człowieka.
W wersji ocenzurowanej są idiotyczne, niepotrzebne zmiany. :P
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Popieram Kennedy'ego. To w ogóle mój ulubiony film animowany z Batmanem. Czerwony Kaptur mo?e mu skoczy?. Design Jokera jest ?wietny. Przy??czam si?, ?e nie straci? nic na uroku, a przy tym sta? si? mroczniejszy i bardziej psychodeliczny, odpowiedniejszy do miasta, w którym dzia?a?.

Do tego powrotu te? niby naci?gany, ale zaskakuj?cy. E tam w normalnym uniwersum bym si? plu?, ale to przysz?o?? i tu wszystkie techno-udziwnienia ch?tniej widz?.

codic

Nie chciałem zakładać nowego tematu. Ńiedawno w moje ręce wpadło wydanie DVD ale najprawdopodobniej wersja ocenzurowana. Infomacje na pudełkunmówia o letterboxie 4/3 a sama płyta nie ma żadnej naklejki na wierzchu, wierzch niemal zupełnie taki sam jak spód. Czy ktoś posiadaten film na DVD i może się do tego odnieść w jakiś sposób?
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

kelen

Wersja nieocenzurowana wyszła tylko w USA na DVD i BR i jest o tym wyraźna informacja na pudełku.
Twoje DVD to polska wersja?