Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wielka Kolekcja Komiksów DC: Bohaterowie i Złoczyńcy

Zaczęty przez Juby, 24 Marzec 2021, 12:44:19

Leon Kennedy

Eh, próbowałem i to w dwóch kolporterach i jednym empiku. Wszędzie wiało pustką, trudno. Juby, co tam dalej ma być w kolekcji?

Juby

@MJ
Nie. Jako dodatki są trzy historie: dwustronicowa When Clark met Bruce, w której kilkuletni Bruce pojawia się tylko na 2-3 kadrach (w cieniu, w samochodzie), a także sześciostronicowe Prom Night oraz Sam's Story. Batmana, ani innych bohaterów miasta Gotham nie ma, więc Q chyba powinien zmienić tytuł tego tomu na BatCave na kolor biały (i sam tytuł w środku zapisywany jest bez dwukropka, po prostu Superman na cztery pory roku, i wcale nie ma 216 stron, tylko 224).

@Leon Kennedy
Jak widać był wielki popyt na tego Supermana, bo wywiało go w 2 dni. Dlatego ja pojechałem w dniu premiery (już wtedy był tylko jeden egzemplarz w największym empiku w Łodzi).

Crowridd

#107
W dwóch Inmedio w centrach handlowych w Warszawie nie można było go dostać, ale nie przez duże zainteresowanie numerem, ale przez brak zainteresowania kolekcją w ogóle. Nie sprzedawała się i nie zamawiają tego więcej.

Znalazłem w innym.

@Leon Kennedy

Flash: Zabójcza Prędkość
Liga Sprawiedliwości: Końce i Początki
Nieskończony Kryzys: Poświęcenie
Aquaman: Kroniki Atlantydy
Flash/Green Lantern: Odważni i Bezwzględni
Ptaki Nocy: Wielkie umysły myślą podobnie

Crowridd

W UK zapowiedź kolejnego dubla - All-Star Batman – Mój największy wróg.

https://hachettepartworks.com/en-en/dc-heroes-villains-collection/all-star-batman-my-own-worst-enemy/

Różnica w ilości stron: 216 (Hachette) vs 168 (Oryginał), więc pewnie dorzucą jakieś dodatkowe historie.

Juby

Z nowych zapowiedzi najbardziej zainteresowało mnie Birds of Prey: On Wings - z tego co czytam będzie to pierwszych 8 zeszytów serii o Ptaszkach z 1999, co oznacza, że Hachette wyda prawie wszystko o nich z lat 90-tych, bo już można kupić tom 34 - Polowanie, czyli chyba wszystko z tą drużyną z lat 1996-1998).

Leon Kennedy

Cytat: Crowridd w 08 Luty  2023, 17:19:09@Leon Kennedy

Flash: Zabójcza Prędkość
Liga Sprawiedliwości: Końce i Początki
Nieskończony Kryzys: Poświęcenie
Aquaman: Kroniki Atlantydy
Flash/Green Lantern: Odważni i Bezwzględni
Ptaki Nocy: Wielkie umysły myślą podobnie

Dzięki. Nieskończony Kryzys biorę na pewno. Ptaki Nocy chyba też. A Aquaman oraz Flash/Green trza się zastanowić. Ktoś zna te tytuły? Warto brać?

Crowridd

Cytat: Leon Kennedy w 01 Marzec  2023, 14:22:42Nieskończony Kryzys biorę na pewno.

Warto przy tym tomie znać wcześniejszy Projekt OMAC.

Leon Kennedy


Crowridd

15 marca w sklepach - też na to czekam - w moim Inmedio kolekcję wycofali ze sprzedaży, więc zobaczę jak z dostępnością gdzie indziej w okolicy.

Crowridd

Kolejne tytuły w Polsce:

10.05.2023 - Booster Gold: Wielki Upadek

24.05.2023 - Liga Sprawiedliwości: Koszmary i Raj - niestety nie wiem, jakie historie tam będą, ponieważ w UK ten komiks nie wyszedł - Batman i Green Lantern na okładce.

Wróciłem ostatnio do Joker: Ostatni śmiech. Za pierwszym razem komiks mi się podobał - teraz nie mogłem znaleźć pozytywów tej historii ;D Chyba jeszcze wtedy za mało komiksów DC miałem przeczytanych i skala mi się mocno zmieniła.

Crowridd

16.08.2023 Batman: Killer Crock Powstaje w tomie 53.

Chciałem tę historię mieć w Tales of the Batman: Gerry Conway Vol. 3, jednak przez ceny na aukcjach tego tomu będzie musiało mi wystarczyć wydanie od Hachette.

Rado

Oj tak, też chciałbym mieć Conwaya vol 3. Kiedyś upoluję na pewno, ale ten tom 53 odpuszczam.

Crowridd


MJ

Hej czy GOTHAM CENTRAL, TOM 2: KLAUNI I SZALEŃCY i Wydział Gotham : Wrażliwe cele to ten sam komiks? Czy tylko okładka jest taka sama?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Rado

Cytat: Crowridd w 07 Czerwiec  2023, 22:46:49Pewnie masz te zeszyty gdzieś w zbiorczych?

Gdzieś na pewno, bo pamiętam tego Croca na początku kariery jak chodził w prochowcu i w kapeluszu.