Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pytania o komiksy

Zaczęty przez Max, 13 Lipiec 2009, 22:39:19

bart-allen

A czy w ogóle ktoś pamięta o Spiderman: Powrót do Domu.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Nightrain

Ja pamiętam, przpominam sobie każdego razu kiedy patrzę na półkę z komiksami, a bo co?

Valar Morghulis

franek

Nie kupuj tego, są naprawdę lepsze komiksy ;)


Show Must Go On!!!

Nightrain

W twardej oprawie, z taką ilością stron i za 15zł? Chętnie obejrzę :P

Valar Morghulis

Johnny Napalm

Powiedzcie proszę, gdzie można znaleźć z polskim tłumaczeniem komiks, którego kilka kadrów Wam zapodaje:


Pewnie jest to sławetna kontynuacja "Ostatnich Łowów Kravena". Tyle to ja wiem, tylko gdzie można znaleźć wersję PL? Kto i kiedy przetłumaczył ten album?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Zdaję się, że jest to Spiderman Dusza Łowcy - komiks przetłumaczony przez jedną z grup translacyjnych. Szczegóły wysłałem Ci na priva.

Johnny Napalm

Dzięki wielkie za namiary. Ciekawa strona, swoją drogą.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Johnny Napalm

Ha! Trochę lipa, bo od września minęło dość sporo czasu, a dopiero jakoś z dwa tygodnie temu w końcu przeczytałem ten komiks, na który trafiłem korzystając z namiarów Rada.

Komiks jest krótki, tym bardziej lipa, że teraz go ogarnąłem, ale do rzeczy. Gdyby połowa rzeczy, które kupiłem m.in. w zeszłym roku, była na takim poziomie jak Dusza Łowcy, to moje zainteresowanie samymi komiksami by systematycznie nie słabło, a tak niestety systematycznie się dzieję.
Co tu więcej powiedzieć. J.M. DeMatteis to koleś z niebanalną wyobraźnią i wielką wrażliwością. Większość jego historii nie jest o dupie marynie. Jego postacie wydają się autentyczne. Pomagają temu m.in. świetne dialogi - i tu wypada pochwalić anonimowego człowieka, który tłumaczenie ów komiksu popełnił. Wyszło mu to świetnie, chociaż kim ja tam jestem żeby to oceniać. ;)
Dobra, na recenzje samego komiksu może jeszcze kiedyś przyjdzie pora, póki co mówię tyle - polecam, bo warto to przeczytać.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

CytatGdyby połowa rzeczy, które kupiłem m.in. w zeszłym roku, była na takim poziomie jak Dusza Łowcy, to moje zainteresowanie samymi komiksami by systematycznie nie słabło, a tak niestety systematycznie się dzieję.

Proste rozwiązanie. Uderzaj stricte w komiksy De Matteisa. Słyszałem, że to jest bardzo dobre:

http://multiversum.pl/p/1061/7656/blood-tale-sc--dc-i-vertigo-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

MilanistaOptymista

Orientujecie się może czy jakieś polskie wydawnictwo planuje wydać komiksy z takimi bohaterami ja Flash czy Green Arrow ?

kelen

Na tę chwilę nie, ale zobaczymy co Egmont ogłosi już niedługo (najpóźniej na początku stycznia).

Johnny Napalm

Ch?tnie kupi?bym takiego Flash'a. GA niespecjalnie, nigdy nie by?em jego fanem - oprócz serialu.

Pytanie: czy warto kupi? Batmana: Mrocznego Rycerza? Pod koniec roku chc? troch? zaszale? z kupowaniem komiksów, dlatego pytam czy warto. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Nie warto. Ładne rysunki... to by było wszystko. Niby nic nie jest strasznie słabe, ale też nic nie jest specjalnie dobre. Jak nie masz na co wydawać kasy to możesz się skusić, ale w przeciwnym wypadku ja odradzam.

Rado

Również odradzam. Kup coś innego Johnny.

The Dream

Mam pytanie o Sandmana tom 7. W październiku "Ulotne życia" miały się ukazać w twardej oprawie. I się ukazały. Jest tylko jeden problem - nigdzie w internecie ich nie ma. :D Gildia - towar niedostępny w sklepie. Bonito - brak egzemplarzy. Wpisałem zwyczajnie chamsko w Google - nic. Tymczasem w Empiku - 4 egzemplarze (jak na mój Empik dość dużo). Cena: 90 złotych. Czy to jest jakaś nowa strategia Egmontu? Sklepy internetowe będą świecić pustkami a Empik dostanie monopol? Nie wiem naprawdę, o co chodzi. A w zapowiedziach widzę, że tom ósmy za dwa miesiące. Ciekawe, czy sytuacja się powtórzy. Ktoś coś wie, skąd taka a nie inna dystrybucja "nowego" starego Sandmana?
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.