Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

Gieferg

Już wiadomo.

Alberto Falcone.
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=75247

I chyba to oznacza że o Talii al Ghul i Lidze Cieni można zapomnieć bo tego nawiązywanie do jedynki jak i samych villainów byłoby już za dużo.

I całe szczęście.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Hydro

Nie do ko?ca jest to pewne:

[Update: Perhaps this is still just a major rumor at this point? Jeff Sneider of Variety tweeted the following statements on Twitter:

    Let me stress that NO ONE with the authority to do so has CONFIRMED this info. Not WB, not reps and certainly not Nolan or other producers. Regardless, I trust my sources & stand by my story 100%.

While this isn’t “official” news, I think we can stand by Variety’s sources and trust that we’ll see Joseph Gordon-Levitt as Alberto Falcone in The Dark Knight Rises.]

?ród?o: http://batman-news.com/2011/03/19/joseph-gordon-levitt-is-alberto-falcone-in-the-dark-knight-rises/
It's a funny world we live in.

Juby

Oby się to jednak sprawdziło, bo liczyłem, że to właśnie w tą postać wcieli się Joseph Gordon-Levitt (i to wcale nie wyklucza Talii)...

Q

WB co prawda oficjalnie nie potwierdziło jeszcze tych doniesień, ale Variety to porządne źródło i autor tej informacji ma zaufanie do swojego informatora. Poza tym nie pierwszy raz wymieniana jest postać Alberto Falcone w nawiązaniu do Gordona-Levitta.

Pojawienie się młodego Falcone nie wyklucza Tali i Ligi Cieni, zwłaszcza, ze jego czas ekranowy pewnie zbliżony będzie do tego co miał Wilkinson w "BB", czy Roberts w "TDK".

Chociaż teraz bardziej prawdopodobne są spekulacje, że Marion może zagrać Sofie Falcone, a nie Talie.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Gieferg

Tak w ogóle to udział Marion nie jest potwierdzony i mam nadzieję, że jej w tym filmie nie będzie.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Q

Nie jest potwierdzony, ale ja akurat mam nadzieje, że jednak Marion wystąpi w "TDKR".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Gieferg

Ja jej nie chc? bo ju? i tak jest sporo aktorów z Incepcji (Caine, Hardy, Levitt). Co za du?o to niezdrowo.

Cytat
Pojawienie si? m?odego Falcone nie wyklucza Tali i Ligi Cieni,

Niby nie, ale jak dla mnie znacznie zmniejsza na nich szanse. Po prostu jest ju? wystarczaj?co przeciwników, dopychanie na si?? kolejnych nie ma sensu, po raz kolejny - co za du?o to niezdrowo. Akurat Falcone mi pasuje do filmu z Catwoman i Bane'em, to nie musi by? jaka? szczególnie du?a rola, z kolei Liga Cieni wymusza przesuni?cie ?rodka ci?zko?ci w jej stron? bo nie nadaj? si? na jaki? w?tek poboczny czy drugorz?dnego przeciwnika, a to ju? kompletnie burzy moj? prywatn? wizj? TDKR, która póki co, jeszcze mo?e si? spe?ni?  :P
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Juby

Jak dla mnie im więcej odniesień do poprzednich części tym lepiej. I nie widzę niczego złego w angażu Marion, bo ca za różnica, że duża część tych aktorów grała w Incepcji, obchodzi mnie jak dobrymi są aktorami/aktorkami i jak pasują do roli, którą mają odegrać...

isild87

Marion to swietna aktorka i z pewnoscia da sobie rade - w kazdym razie wole ja ogladac niz Hathaway.
Co Do Gordona Levitta to jak widac pan Nolan nie odpuscil z watkiem wloskiej mafii w Gotham -
zreszta bardzo dobrze.
Po starym,bezwzglednym Falcone i srednim Maronim  (jak dla mnie to bardziej byl z niego wyrafinowany biznesmen niz niebezpieczny gangster) przychodzi kolej na  
"mlodego gniewnego " Alberta, ktory przejmie schede po ojcu - I tu mam nadzieje ze rezyser da chlopakowi pole do popisu   ;)

Q

Interesuj?ce jest, czy z rodziny Falcone pojawi si? tylko Alberto, czy te? dostaniemy innych cz?onków tej mafijnej rodziny.

Co do aktorów z "Incepcji" to nie zapominajmy, ?e cz??? z nich (Michael Caine, Cillian Murphy, Ken Watanabe) wcze?niej zagra?o u Nolana w "Batman Begins".
Posted on: 21 Marzec  2011, 16:14:34

 Z innych doniesie? podobno Alberto Falcone ma wprowadzi? do Gotham City chaos przed pojawieniem si? Bane'a i Tali. Takie przynajmniej informacje podaje - http://www.badassdigest.com/2011/03/21/joseph-gordon-levitts-the-dark-knight-rises-role-may-have-been-revealed
Posted on: 21 Marzec  2011, 17:50:15

 Alberto Falcone wcale nie tak pewny -  http://www.batcave.stopklatka.pl/index.php?subaction=showcomments&id=1300737816&archive=&start_from=&ucat=12&;
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

EricDraven

I git, ja licz? na deadshota, riddlera b?d? black maska, nie chodzi o jak najwi?ksz? ilo?? villainów tylko te postacie wola?bym zobaczy? zamiast falcone'a, jako? wydaje mi si? ?e ta posta? by mnie nie porwa?a, by?a by dodatkiem jak inni mafiozi... chcia?bym deadshota i to bardzo, potem riddlera, a na ko?cu wydaje mi si? mafiozo black mask, to najbardziej realne.
Call mi geek.

Hydro

Riddlera nie b?dzie na 100%, Nolan sam to potwierdzi?, a kto? taki jak ta posta? nie mo?e by? przeciwnikiem epizodycznym, poniewa? wiemy ?e g?ownymi b?d? ju? Bane i Catwoman.

Na Black Mask wydaje mi si? za m?ody, jednak mam nadziej? ze Levitt zagra Deadshota (wynajetego do zabicia Gacka...?). Polubi?em t? posta? po obejrzeniu 'Gotham Knight'.
It's a funny world we live in.

EricDraven

Taa... już wiele było info na temat kogo nie będzie, czego nie będzie a potem co?... tylko bez mówienia o dowody, nie będę szukał, ale nolan jak i jego brat wiele rzeczy mówili. Ja liczę najbardziej  na deadshota, potem na riddlera, a na końcu black mask, a czemu niby za młody?  ...
Call mi geek.

Hydro

A czyta?e? komiksy? Wiem, ?e Nolan raczej nie jest im wierny, mimo to Sionis by? tam gangsterem w ?rednim wieku, t?gim i dobrze zbudowanym, IMO Levitt wydaje mi si? za m?ody i za drobny na t? rol?. Có?, po?yjemy zobaczymy, kogo go?? w ko?cu zagra.

Owszem mówili, w?tpi? jednak ?e oficjalne info o Bane i Catwoman, by?o ?ciem? :P Powtarzam, Riddler na drugoplanow? posta? si? NIE NADAJE. Btw, Nolan chyba nigdy nie powiedzia? ?e nie b?dzie Bane'a lub Catwoman, nie wyklucza? ich, natomiast Riddlera - owszem.
It's a funny world we live in.

(A)nonim

Bez przesady Gordon-Levitt bez problemu może być Black Maskiem.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.