Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

RafBat

#150
 Na szcz??cie nie jest to jeszcze potwierdzone, mam nadziej?, ?e te zapowiedzi si? nie sprawdz?, chocia?... przeczuwam, ?e b?dzie na odwrót (po??czenie postaci Bane'a z Tali? jest sensowne je?li chodzi o komiks, ale... nie chc? tego w filmie).
Bardzo dobrze, ?e na stronie g?ównej jest napisane "Pierwsze potencjalne spojlery na temat TDKR." Jak po raz pierwszy zobaczy?em to info, umkn??o gdzie? mi to "potencjalne" i przez d?u?sz? chwil? nie mog?em si? pogodzi? z tymi "faktami." ;)

Gieferg

Cytatże talia będzie gdzieś w górach, więc batman tam poleci batwingiem

Tak, to jest to czego nam trzeba...
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

RafBat

CytatTak, to jest to czego nam trzeba...
Gieferg, zabi?e? mnie t? odpowiedzi?... umar?em ze ?miechu.  ;) ?wietna riposta.
CytatTak mi si? co? wydaje ?e talia b?dzie gdzie? w górach, wi?c batman tam poleci batwingiem i nie by?oby w tym nic dziwnego
EricDraven, a nie pro?ciej by?oby dla Bruce'a... uff, polecie? w góry do Tali w cywilu (incognito rzecz jasna, ?eby nikt nie kojarzy? z tym wydarzeniem powszechnie znanego miliardera z Gotham), a nie jako Batman ? Skoro wszyscy obwo?ali wszem i wobec, ?e Nolan kr?ci "realistyczne filmy z Batmanem" to, nie wydawa?oby si? to chocia?by odrobin? dziwne, ?e Batman wsiada do Batwinga i jak gdyby nic leci sobie gdzie? w góry (prawdopodobnie Himalaje/Chiny) skopa? ty?ek pewnej babce... ?ami?c przestrze? powietrzn? suwerennych pa?stw. ::) Chyba, ?e wygl?da?oby to tak: "Nietoperz leci, odwo?a? wszystkie pozosta?e loty, zróbmy mu korytarz powietrzny..." :P

EricDraven

Taa... jakby bat pod z tumblera, upadek na taxi z wie?owca, pod?o?enie bomby w ka?dym pokoju w gotham generals, lot do chin i ten sky hook? by? realny?  nie chodzi o to czy to realne czy nie, chodzi o otoczk? filmu, mog? da? nawet posion ivy i bane'a z wielkimi mi??niami cgi, skoro by? two face? to po dodaniu ca?ej otoczki niby realizmu nikt nie zwróci na to uwagi.
Call mi geek.

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

No bo taka prawda, co realnego jest w czołgu który posiada składany motocykl? w gościu który nie ma lęku skoczyć sobie z wieżowca?   Wybacz, ale taka prawda, co two face był realny? razem z tym że bez środków znieczulających łaził jakby nigdy nic, bez powieki i mięśnia oko nie wypadło a nawet mógł nim ruszać?  taka jest prawda, wystarczy coś wmówić, tak jak to że batmany nolana są realniejsze, a nikt nawet nie zwróci uwagi na to że batman potrafi zniknąć w pomieszczeniu pełnym ludzi gdzie nie ma wyjścia albo to że potrafi pojawić się znikąd i nikt nie zauważy, ale dzięki temu "niby" realizmowi widzowi i tak to nie przeszkadza. Tak samo by tyło tutaj, jestem pewien, że w tdkr będzie coś co jest wręcz niemożliwe a i tak nikogo to ruszać nie będzie.
Call mi geek.

Altair

Spokojnie, zaufajcie Nolanowi. Nie pamiętam jego słabego filmu, a przy kontynuacji TDK raczej sobie na to nie pozwoli bo gość jest zbyt poważnym reżyserem.
Wolę poczekać na oficjalne info.
A poza tym... Mi dalej za mało Jokera, chcę, aby jakimś cudem się pojawił i znów pociągał za sznurki. Nolan, Levitt byłby świetnym reLedgerem, więc może daj mu choć kilka minut w skórze klauna? 

Adriann

Oby..też liczę na Jokera..chociaż jeśli się nie da to Black Maska np bym też chętnie zobaczył;)

(A)nonim

EricDraven, powtarzam chyba po raz setny, to nie jest pełny realizm, to jest realniejsze od komiksów, czy filmów Schumachera, a lot Batwingiem do kryjówki złoczyńcy mieliśmy w jego filmie. Dlatego niektórzy mają prawo zadawać sobie pytanie WTF?
Cytatco realnego jest w czołgu który posiada składany motocykl?
No właśnie mam nadzieję że takich scen nie będzie, miało być cool, dla mnie wyszło tandetnie. I tutaj chyba nawet o brak realizmu nie chodzi, a o tandetę.
Cytatw gościu który nie ma lęku skoczyć sobie z wieżowca?
A co jest w tym nierealnego? Takich ludzi nie brakuje. ;D
Cytatrazem z tym że bez środków znieczulających łaził jakby nigdy nic, bez powieki i mięśnia oko nie wypadło a nawet mógł nim ruszać?
Ze środkami już tłumaczyłem, jest to całkiem możliwe. Oko mi nie pasowało, ale trudno.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

Ok, ale dam ci przykład, ktoś ci dał w mordę i uderzył w miejsce gdzie masz bolący ząb, napieprza cię tak że płaczesz, ale chęć zemsty pozwala znieczulić ząb?   ząb... twarz,... cała... bez skóry... znieczulenia... O_o    xD
Call mi geek.

(A)nonim

Odruchowo oczywiście mnie zaboli, ale po chwili przyzwyczaję się do bólu, dodatkowo ból mocno zniweluje mocny wzrost adrenaliny. A Dent już przez jakiś czas czuł poparzenie i jakby to określić, był w innym wymiarze, wszystko odbierał inaczej. Już bardziej bym się czepiał tego że nic mu się nie stało po koziołkowaniu samochodu Maroniego.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

O_o     yyy... czyli nie chodzisz do lekarza, bo jesteś w stanie przezwyciężyć ból?
Call mi geek.

(A)nonim

Nie jestem w stanie przezwyciężyć bólu, tylko się do niego przyzwyczaić, chociaż ten nadal występuje. Na dłuższą metę oczywiście to nie jest rozsądne, ból chociaż mniejszy, nadal istnieje i przeszkadza, a zakażenie zapewne się powiększa, stopniowo doprowadzając do jeszcze większego bólu i bardzo niebezpiecznych powikłań. Wtedy należy użyć kombinerek, przywiązać ząb do klamki, albo ewentualnie iść do dentysty.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

A tak w ogóle to co to ma wspólnego z Batwingiem i lotem w góry do Talii? No właśnie tak myślałem... Więc proszę kończyć.

RafBat

 Dok?adnie Leon...
Wracaj?c do tematu (newsem w Naj?wie?szych informacjach jest to, ?e prawdopodobnie zobaczymy w filmie Batwinga, lub inny lataj?cy wehiku?), par? postów wy?ej zada?em pytanie jaki jest sens pojawienia si? w nowym filmie Batwinga (czy jego pojawienie si? jest bezwzgl?dnie konieczne-czy bez niego Batman naprawd? sobie nie poradzi, do wykonania jakiego zadania mo?e s?u?y? ta maszyna Bruce'owi, itp). Póki co, nie pad?y ?adne propozycje...  Porozmawiajmy na temat, tylko bez gadek w stylu-"Batwing pojawi si? w Batmanie, bo to jest mo?liwe, nie mówcie, ?e nie, bo jest mo?liwe...", albo-"Nolan pokaza? ju? w swoich filmach tyle nierealnych scen, ?e jakakolwiek scena z Batwingiem b?dzie mo?liwa". Nie o tym dyskutujmy, czy co? b?dzie czy nie (bo jak ma by?, to ju? jest napisane w scenariuszu i b?dzie), tylko o tym jak, Waszym zdaniem, taka scena mog?aby wygl?da? w filmie i czy Wam by si? ona podoba?a (czy jeste?cie za ni? czy te? nie...).
Ja swoje zdanie wyrazi?em ju? wcze?niej (jestem za lataj?cym pojazdem, ale raczej za czym? w stylu Batcoptera, ni? Batwinga). Dodatkowo, bardziej bym chcia?, ?eby Bruce porusza? si? nim po samym Gotham, ni? mia?by odbywa? w nim podró?e po ca?ym Globie.
A jakie sa Wasz? propozycj??