Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pojazdy Batmana w kontynuacji TDK

Zaczęty przez Maxie Zeus, 08 Czerwiec 2008, 01:15:08

Jaki pojazd Batmana chcieliby?cie zobaczy? w sequelu ''The Dark Knight''?

zmodyfikowany Tumbler
33 (56.9%)
zmodyfikowany Batpod
6 (10.3%)
Batwing
12 (20.7%)
Batboat
3 (5.2%)
Batcopter
4 (6.9%)

Głosów w sumie: 56

Leon Kennedy

Nie wiem w jakiej scenie, nawet nie mam ochoty kombinować, co nie zmienia faktu, że chciałbym w końcu porządną akcję w przestworzach, a jak i czemu, to niech myślą ci co za to inkasują kasę ;)

Hydro

Cytat: Picard w 01 Marzec  2011, 23:57:16
Skoro była w TDK, podpowiedź, że w następnym filmie będzie Catwoman
Wtf?

Również z chęcią zobaczyłbym BatWinga, jednak sądzę że zamiast tego czeka nas podrasowany tumbler.
It's a funny world we live in.

LelekPL

Fajnie by było zobaczyć Batwinga, ale nie wiem do czego niby miałby mu być potrzebny. Wątpię, aby Bane chciał zagazować Gotham balonami :P Niby bezpieczniej dla niego by było, bo mógłby szybciej uciec policji i nie narażając życia zwykłych kierowców, ale skoro ciężko zauważyć w tym jakąś dynamiczną scenę akcji, to wątpię, aby się pojawił.

(A)nonim

Hydro, Fox ?mia? si? ?e kostium obroni Bruce'a przed kotami. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

Znaczy sam ju? przed oczyma mia?em ró?ne sekwencj? który by?y by cool, do wizji nolana, ale nolan i tak tego nie u?yje, powiem szczerze ?e my?l? ?e nie b?dzie ani batpod'a ani tumblera, bo fox nie b?dzie robi? takiego cude?ka po to aby batman znowu go rozwali?, raczej wykorzysta silnik z który mia? tumbler w?o?y go w co? mniejszego, bardziej eleganckiego, mniejszego a dzi?ki temu szybszego i b?dzie... bat moooobil ;)
Call mi geek.

Adolf

W Batman Begins było mówione, że wyprodukowano tylko dwa Tumblery, więc podejrzewam, że teraz będzie jeździł tym drugim. Chociaż łódź czy samolot są mile widziane.

Hydro

Źle zrozumiałeś.

Cytat: Scenariusz BB
It boosts her into a rampless jump!
In combat, two of them jump a river
towing cables, then you run a bailey
bridge across!
It's a funny world we live in.

EricDraven

Ja bym był za tradycyjnym batmobilem, :)

otóż coś takiego ;D   tyle że zamiast tych skrzydełek to dać dłuższy kokpit do końca wozu.



lub coś takiego w stylu tumblera, tyle że bez skrzydełek bo u nolana by to nie przeszło xD

Call mi geek.

RafBat

 Ten pierwszy Batmobil, którego dałeś fotkę, jest genialny! ;D Miodzio normalnie... Wzorcowy Batmobil, względem którego powinny być robione (jeśli  już) minimalne zmiany.
Cytatzamiast tych skrzydełek to dać dłuższy kokpit do końca wozu.
Coś w stylu samochodów wyścigowych z lat trzydziestych ubiegłego stulecia? Częściowo jestem za, z tym, że obserwator od razu musiałby mieć przeświadczenie, patrząc na taka brykę, że to mega nowoczesny wóz, jedynie stylizowany na tamte lata (podobnie jak w Chryslerze Cruiser, tylko tamto to inna półka). ;)

EricDraven

I git xD nie wiem jak u ciebie ale mnie batmobil kojarzy się z klasą wozu, a niestety tumbler, fakt jest cool, ale nie jako wóz na stałe, bardziej jako wóz do trudniejszych akcji, misji. Batmobil, klasa, prędkość, wygląd jak samochód wyścigowy, no po prostu to wóz który jest sam dla siebie wyzwaniem xD   gdyby nolan dał taki batmobil to po prostu gacie w dół na seansie i jedziem xD  (joke)
Call mi geek.

RafBat

Cytatgdyby nolan dał taki batmobil to po prostu gacie w dół na seansie i jedziem xD  (joke)
No może bez takich ekscesów ;) ale też byłbym zadowolony z takiego właśnie pojazdu w nowym filmie (elegancki Batmobil z klasą, pozbawiony wszystkich "bajkowych" pseudo upiększeń, takich jak skrzydła nietoperza, uszy, itp).

EricDraven

Hmm, jakby tak pomy?le?, to gdyby talia al ghul mieszka?a gdzie? w miejscówce jak w filmie under the red hood mieszka? jej tatu?, to batman mo?e u?y? batwing'a xD
Co do batmobilu, to sam nie wiem co my?le?, co innego gotowy tumbler do pomalowania, co innego zbroja, a jeszcze co innego nowy batmobil, my?l? ?e b?d? dwa wyj?cia, albo b?dzie tradycyjny batmobil ;D  albo... tylko batpod.
Call mi geek.

Q

http://www.batcave.stopklatka.pl/index.php?subaction=showcomments&id=1299180252&archive=&start_from=&ucat=12&

Wydaje się, że w "TDKR" Batman może korzystać z Batwinga lub czegoś w tym rodzaju. Jeśli taki pojazd miałby się pojawić pod sam koniec filmu i wcześniej byłoby pokazane jak jest budowany i jak Bruce uczy się nim kierować, to mogłoby się nawet sprawdzić.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy


RafBat

CytatJeśli taki pojazd miałby się pojawić pod sam koniec filmu i wcześniej byłoby pokazane jak jest budowany i jak Bruce uczy się nim kierować, to mogłoby się nawet sprawdzić.
Ten wątek musi być koniecznie pokazany w filmie. :)