Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

KillingJoke87

Podobno nie powinno kupować się konsoli, tylko dla jednej gry...ale co tam zaryzykuje, a raczej powinienem napisać że niczym nie ryzykuje bo z tego co piszecie i co już widziałem na wielu filmikach gra jest warta świeczki ( a dokładniej ps3) :D
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

Leon Kennedy

Nadszedł czas, aby podejść do AA na poziomie hard... A jakie są wasze wrażenia z tego poziomu??

lady_ozzy

Trzea być bardziej uważnym, bo naprawde jest hard. Grałam tylko w mocno początkowy etap gry więc to tak nie do końca odzwierciedla realia. Jednak widać różnice.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Leon Kennedy

Różnica bardzo łatwo zauważyć w trakcie walki z oprychami Jokera... Na normalu bez broni palnej byli łatwi, a teraz to czasem można ich obijać, obijać i bez dobicia ciągle wstają ;). Ale frajda po przejściu murowana ;D

PS: Fajny avatar dziewczyno :)

Mel

Zmienisz zdanie, jak dotrzesz do walki przed Jokerem na tytanie.To dopiero jazda - myślałam, że moja klawiatura skończy w monitorze, ale udało mi się opanować nerwy.

A ulepszasz gadżety? Bez tego też się da przejść, ale dłużej Ci będą schodzić misje polegające na skradaniu...Mimo tego jest frajda.

Leon Kennedy

CytatZmienisz zdanie, jak dotrzesz do walki przed Jokerem na tytanie.To dopiero jazda - myślałam, że moja klawiatura skończy w monitorze, ale udało mi się opanować nerwy.

Nerwy też mi wczoraj puściły... Paru młotków, a ja się męczyłem niemiłosiernie. Ciekawe czy pad wytrzyma do końca rozgrywki ;D

CytatA ulepszasz gadżety?

Tak. Wychodzę z założenia, że jak się da to czemu nie? Może kiedyś z nudów tak spróbuje ją przejść ;)

Leon Kennedy

CytatOraz nieźle wymyślone to że wystarczy odpowiednia raz przyłożyć kolesiowi i już pada.

Na hardzie już tak prosto nie ma ;)

Booster

CytatNa hardzie już tak prosto nie ma  ;)

Dzięki za rade, bo właśnie za wkrótce zamierzam grać na tym poziomie  ;) .

kelen

Ja od kilku dni mecze grę na trudnym po raz pierwszy. Trochę ciężej, ale nie aż tak, zobaczymy jak będzie z bossami.

Leon Kennedy

Od wczoraj próbuje pokonać jednego Tytana i ciapków od Jokera ( po spotkaniu z Crociem ) i nie wiem, albo ja tak słabo gram, albo to na serio jest takie trudne... Momentami nawet 15 sekund nie wytrzymuje, cholera mnie już przy tym bierze.

Mel

Mam same złe wspomnienia związane z tym momentem, Leon :D Jak w końcu złapiesz odpowiedni wiatr (unik, unik i jeszcze raz unik, a kiedy bestia straci nad sobą kontrolę, to na nią skocz i dopiero potem nią rozwalaj zbirów Jokera) to pokonanie wszystkich może zajmie Ci z 10-15minut (mój czas).Zazwyczaj jest tak, że kiedy dasz się raz uderzyć, to już potem wszystko się sypie...

lady_ozzy

Poziom 'easy' jest dla ludzi... Poziom 'hard' dla zapale?ców
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Mel


kelen

http://www.youtube.com/watch?v=JiAmY9lorWk
Się mi nudziło to się postanowiłem pobawić pazurem :D

Mel

Najlepsza metoda do położenia ich wszystkich w na prawdę gorących sytuacjach :D A z multihakiem to już bułka z masłem.