Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pochwały

Zaczęty przez Juby, 29 Lipiec 2008, 18:40:02

Juby

Zgoda, nie wiem kiedy zleciało. Choć teraz zerkam na swoje stare posty i... chyba większość sprzed 2012 roku bym pousuwał. :P Było się młodym/głupim, nie umiało pisać na forach. Teraz trochę siara, jak się czyta te głupoty ;D

Johnny Napalm

Skoro w 2013 roku BC obchodziło 10-lecie to w zeszłym roku była kolejna okrągła rocznica, a żadnych fajerwerków z tej okazji nie było.

Cytat: Juby w 22 Styczeń  2019, 19:36:17
Zgoda, nie wiem kiedy zleciało. Choć teraz zerkam na swoje stare posty i... chyba większość sprzed 2012 roku bym pousuwał. :P Było się młodym/głupim, nie umiało pisać na forach. Teraz trochę siara, jak się czyta te głupoty ;D
Spoko, wyrabiasz się.

Cytat: LelekPL w 22 Styczeń  2019, 10:23:19
No to ładnie, moja 11 rocznica dopiero w kwietniu. Szkoda, że przegapiłem równą, 10tą rocznicę.
Okrągłą 11-tą rocznicę.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Johny, skoro już zajrzałeś, zerknij tutaj, jeśli chciałbyś podać swoje aktualne oceny Bat-filmów ;)
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=123.msg69447#msg69447

Johnny Napalm

CytatA dziękuję bardzo. Tło jest tymczasowe, w ciągu najbliższych dni wprowadzonych zostanie jeszcze kilka graficznych zmian. ;)
Mały offtop, aby pogratulować Jubemu nowej szaty graficznej. Jest całkiem schludna i cieszy moje oko. Nowa szata dodaje znacznie więcej klimatu Jaskini Nietoperza niż poprzednia, chociaż bardzo dobrze wykonana, ale była ona przeładowana kadrami z komiksów.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

Bardzo ładna szata i taka metaliczna :) Ktoś wie jak przywrócić uśmieszki kiedy piszemy szybką odpowiedź?

Juby

Cytat: Juby w 13 Luty  2019, 09:36:35Klikasz w Opcje wyglądu, a później w pasku Posting zaznaczasz kwadracik przy "Pokaż pełny edytor w szybkiej odpowiedzi".

;)

Johnny Napalm

Forum wizualnie coraz lepiej się prezentuje. Ciekawi mnie czy grafika z ruinami Wayne Manor i – nie powstrzymam się, zajebiście wyglądającymi – wylatującymi nietoperzami jest twoją autorską pracą Juby? W każdym razie świetny wybór i mam nadzieję, że ten layout strony utrzyma się jak najdłużej, bo jest zwyczajnie bardzo dobry.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Tło forum to niestety tylko przeróbka znalezionej w sieci tapety na pulpit z jaskinią Batmana in Nolan-style. Dopóki forum nie przybierze właściwych, ciemniejszych barw, powinno wystarczyć. Nowe logo forum jest wersją próbną. Ostateczną miałem skończyć w weekend i podesłać Q, ale właściciel mieszkania, które wynajmujemy z dziewczyną zbombardował nas informacją, że musimy szukać sobie nowego lokum, więc mój wkład w BatCave na pewno trochę zwolni. :(

Z kolei tło dla strony głównej BatCave owszem, jest mojego autorstwa. Sądzę, że wyszło troszkę za jasne, a na monitorze u brata (ma do tego idealne warunki, duży ekran z rozdzielczością 1920x1200) dostrzegłem źle wyglądającą plamę w lewym dolnym rogu. To również postaram się poprawić, jak już ustabilizuje mi się sytuacja z mieszkaniem.

Powolutku, pracujemy. 8)

LelekPL

Masz plik albo link z tą grafiką do przesłania?

Juby

Z tłem forum? Poszło na PW. ;)

Juby

Bardziej niż napisać pochwałę (choć to też), chcę się pochwalić. ;D

W styczniu postanowiłem być znowu aktywniejszy na BatCave i rozkręcić to forum po marnym ubiegłym roku. Do czasów świetności nigdy nie powróci, bo fora internetowe w ogóle powoli odchodzą do lamusa, na rzecz komentarzy i lajków w social mediach, ale myślę, że możemy wznieść mały toast, bo dzisiaj, właśnie tym postem, przebiliśmy ilość wypowiedzi na forum z ubiegłego roku (704)! :D Zajęło nam to tylko 12 tygodni, a przecież w tym roku zadebiutują jeszcze trzy animacje z Batmanem (Justice League vs. The Fatal Five, Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles, Batman: Hush), filmowego Jokera od Todda Phillipsa (w październiku), finał serialu Gotham, zostanie również ogłoszony nowy odtwórca roli Batmana i prawdopodobnie ruszą zdjęcia do filmu Matta Reevesa pod koniec roku. Dużo będzie się działo (w końcu obchodzimy 80-lecie powstania naszego ulubionego superbohatera) i będzie o czym dyskutować. Tak więc, cieszmy się z małych rzeczy. Uznaję to za swój mały, osobisty sukces, ale również i wasz, bo to wy dyskutujecie tutaj, dzielicie się swoimi przemyśleniami, komentujecie, itd. Oby tak dalej, fani. ;)

Johnny Napalm

Bezapelacyjnie ci się chwali, Juby. Rzeczywiście twój pomysł na zrobienie nowego podsumowania ocen filmów z Gacentym dał potrzebnego kopa odrętwiałemu forum BC. Tego tu było potrzeba. Nie będę tu pisał, że zrobiłeś dobrą robotę, bo to NIE w moim stylu kogoś tak przesadnie chwalić. Raczej jestem dobry w niezasłużonych jazdach po ludkach. No, ale coś jest na rzeczy. Sam się przyłożyłem nieraz do jechania po BC, że już umarło. I tak chrzaniłem niepotrzebne bzdury, a sam nic nie wnosiłem do społeczności Batcave. Takie biadolenie do niczego nie prowadzi. Jak jest źle to niech może będzie lepiej. Keep going Juby!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Mr.G

Eh, odcięło mi neta przy dodawaniu posta. A taki był ładny. Porównałem forum do szkoły kung-fu ;]

No to w skrócie - nie można nie docenić, jak świetnie trzyma się to forum, choć czasy faktycznie nie są świetne dla podobnych miejsc. Dzięki Wam, którzy dbacie o nie od strony technicznej i Wam, dzięki którym dyskusje są na wysokim poziomie. A są. I to jest niesamowite - jeden Batman, tyle lat, a wciąż tak wiele słów wartych przeczytania.