Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ostatnio ogladalem...

Zaczęty przez Leon Kennedy, 26 Marzec 2008, 15:09:07

Kadaver

Ja widziałem jeszcze w gimnazjum,więc już za bardzo nie pamiętam.Ale chyba był zrobiony  mniej na serio od wersji z Ledgerem. 

Leon Kennedy

Underworld: Bunt Lykanów. Kontynuacja całkiem udana. Chodź byłem bradzo zawiedziony brakiem głównej odtwórczyni i zastąpienie jej nową aktorką... Ale zaraz!! Dlaczego nikt mi nie powiedział, że postać Seliny nie pojawia się w tej części, bo nie miała prawa się pojawić ( film rozgrywa się jeszcze przed pojawieniem tej postaci w szeregach Wampirów), Rhona Mitra zagrała córkę Viktora ( w tej roli jak zwykle świetny Bill Nighy). Było to dla mnie na prawdę mocne zaskocznie, bo praktycznie nie śledziłem tej produkcji. Sam film nadal posiada całkiem fajnie wytworzony klimacik, a Lykanie są świetni!! Zwłaszcza na oklaski zasługuje Lucian (Michael Sheen ), który jako przywódca Lykanów jest bardzo przekonujący :).  Miło było również zerknąć na starych znajomych i na nią...  ;). Polecam jako całkiem dobre dopełnienie trylogii :D

Altair

Twilight.Dla mnie kolejny film dla niegrzecznych,zbuntowanych nastolatek.Gdyby nie niektore sceny walk to po prostu bym puscil pawia.Nudne i przecietne (jak dla mnie rzecz jasna)
6/10

(A)nonim

I aż 6/10? Z twojej wypowiedzi wychodzi bardziej 4/10.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

Powiem tak;filmy ktore oceniam do 6 punktow to po prostu przecientniaki jakim jest np.Twilight.Od 1-3 to shit, od 4-5 to wysoko lub srednio budzetowe niewypaly, od 6 do 7 przecietniaki, od 8-9 to filmy dobre,a jak wiadomo 10 to cos na obraz TDK ;D  I choc zbluzgalem Twilight to mysle ze jest to po prostu cos miedzy 5-6.Ale postawilem ocene na korzysc filmu :)

isild87

#215
Ja ostatno zrobiłam sobie mały seans filmowy z siostrą i było tak:
1.Liga niezwykłych dżentelmenów - nawet całkiem całkiem,chociaż po sir Seanie Connery spodziewałam się trochę więcej,no i do komiksu Alana Moore'a się nie umywa  6/10


2.Fright Night - fajny horror z lat 80.,mający w niektórych kręgach miano filmu kultowego.
Swietny wątek wampira jako sąsiada głównego bohatera,który postanawia powstrzymać go przed popełnieniem kolejnych morderstw,i zabawny i trochę straszny,mi w każdym razie bardzo przypadł do gustu  8/10

3.Ja,robot - nie zachwycił mnie zbytnio wbrew pozytywnym opiniom,przewidywalny i mimo świetnych efektów specjajnych dłużył mi się.Gdyby nie świetne przedstwienie robotów w  przyszłości (szczególnie jednego z nich,Sonnego) oceniłabym, go niżej, a tak  5/10

4.Van Helsing - kicz pełną gębą,tak zwany horror przygodowo-komediowy z masą efektów specjalnych,dobry na nudne,deszczowe popołudnie,nie wymaga zbyt wiele myślenia,no i chtyba o to chodzi w takich produkcjach  ;D  6/10

Mihcim

Co tak nisko z Van Helsingiem ja bym go ocenil 8/10 Mi sie Podobal :D

Huntersky

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

Dla mnie 10\10 :P <zart> Ale az tak zly Van Helsing nie jest 6\10

El Cornetto

gdybym mógł to dałbym milon/10 na minusie, bo do dziś żałuję kasy wydanej na ten gniot tysiąclecia (obok LXG to najgorszy blockbuster jaki w życiu widziałem), no ale, że nie mogę to daje solidne 1/10 :]

Huntersky

Jakby tego było mało, oglądałem to z najbardziej badziewnym z badziewnych lektorów. :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Kadaver

To chyba trzeciej Mumii nie widziałeś.

Filer

nie widziałem Helsinga, ale powiem, że więcej niż 1,5/10 dla LXG to nadużycie ;].

El Cornetto

Trzecia Mumia ma 2/10 także oko wyżej niż Abraham...pardon Gabriel Van Helsing :]

Kadaver

A co jest w niej lepszego,niż w Van Helsingu?