Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Avatary i Sygnaturki.

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40

Juby

Zmiana forumowej twarzy z Batmana (lub jego wrogów) po ponad trzech latach. Od dłuższego czasu szukałem czegoś związanego z moją drugą największą pasją, czyli Terminatorem, i znalazłem, akurat tuż przed premierą najnowszego filmu. :)

Q, musiałem importować awatar z innego forum (linkiem). Czy jest możliwość zwiększenia limitów narzucanych podczas wgrywania awatarów bezpośrednio na forum? Np. wymiarów do 150x150 (w dobie monitorów 1920x1080 to chyba nie za dużo) i wagi do 40KB?

Wayne

Cześć Juby. Skąd bierzesz takie fajne awatary? Polecisz jakąś stronę z nimi? Google kiepskie propozycje składa.

Juby

#392
Hej, dzięki wielkie. Skąd je biorę? Sam je robię. :)

W tym przypadku znalazłem mural z Terminatorem, którego ktoś wykonał na Lublinieckim parkingu za Lidlem. Znalazłem kilka jego zdjęć w google, wybrałem to, na którym było najmniej refleksów świetlnych zdradzających, że to zdjęcie i odpowiednio je przerobiłem (choć nie idealnie, głowa endoszkieletu Terminatora wyszła mi trochę zbyt wąska, celowo nie usunąłem jednego pęknięcia na murze, które wygląda fajnie, no i chyba za mocno go wyostrzyłem).


Mr.G

Piękny mural!
Kto wie czy już wkrótce, po polskiej premierze nowego Terminatora, nie pojawi się przy nim kilka zniczy...

Wayne

#394
Fajny ten mural, kiedyś podjadę do Lublina zrobić mu zdjęcia na mój Instagram.

Zrobiłem to samo co Juby - znalazłem w sieci mural i wyciąłem z niego awatar. Postawiłem na mural art z Nowego Jorku:

https://streetartnyc.org/blog/2015/01/26/comic-characters-on-nyc-walls-john-crash-matos-ozmo-jerkface-mr-oneteas-and-see-one/




Juby

No i ekstra, wyszło ci lepiej niż mi. :D

Juby

Nowe oczy, nowy ja. 8) Z tej okazji nowa twarz na wszystkich stronach / forach na jakich mam konto. Awatar jest mojego autorstwa. Powstał poprzez zmodyfikowanie grafiki, którą kilka miesięcy temu znalazłem w dobrej jakości w sieci, a którą wcześniej można było znaleźć w materiałach dodatkowych do Batman - Początek w wydaniu 2DVD pośród niewykorzystanych plakatów do filmu. Efekt jest na tyle zadowalający, że mam nadzieję pozostać przy nim dłużej, jak przy Keatonie z BR, który towarzyszył mi z drobnymi przerwami kilka lat. A może pozostanę przy nim już w ogóle? Byłoby fajnie, bo oddaje sedno moich dwóch największych pasji, jakimi są kino oraz Batman = Batman z mojego ulubionego filmu o nim.

Funky

Bardzo ładny avatar i gratuluje umiejętności graficznych :)

Mam taką prośbę czy ktoś mógłby ułożyć baretki obok siebie w takiej kolejności?

1.
2.
3.

Interesuje się falerystyką (szczególnie NRD-owską) i byłoby wspaniale mieć w sygnaturce odznaczenia które miał Generaloberst Willi Stoph 30 kwietnia 1956 roku kiedy powstała pierwsza dywizja Narodowej Armii Ludowej NRD. Wiem mam dziwne zainteresowania ale co tam ;)

Juby


Red Robin

No ten Mural to robi wrażenie, ciekawe ile wykonanie takiego dzieła zabiera czasu.

Funky


Johnny Napalm

Kurde, super awatar. Fajne, symboliczne połączenie tych nietoperzy z jedną z najlepszych filmowych masek Batmana ever.

Mural prima sort. Zajebiste! Aż wpadł mi do głowy pomysł na nowy rysunek. Tym razem połączenie światów Transformerów z Terminatorami. Heh, tylko w tym przypadku kto by komu metalowe dupska skopał?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Nawzajem by się pokonali i zniszczyli przy tym całą planetę.

Juby

Nowy rok, nowy ja (o ile wcześniej nie natchnie mnie na zmianę). ;D Po miesiącach z Batmanem wracam do Terminatora. Awatar starałem się uzyskać z fotografii, którą znalazłem w sieci, ale była w kiepskiej jakości, więc musiałem ją połączyć z inną (lepsza jakość, ale przycięta pod okładkę wydania DVD pierwszych trzech Terminatorów). Efekt jest zadowalający, choć muszę sprawdzić jeszcze na kilku innych monitorach, jak się prezentuje i dokonać ewentualnych poprawek.