Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dragon Ball

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:29:34

Maxie Zeus

Mel, we wczesnych odcinkach DBZ, Goku nie byl niewiadomo jak napakowany...
W tym filmie bedzie pewnie dopiero zaczynal swój trening u Genialnego zólwia :P

Mel

Wiem, wiem.. Swoją drogą trenera ma przekonującego :D ( Nie wiem jakbym wytrzymala przy tym dziadku...)

Maxie Zeus

hehe... pewnie dalej namietnie cwiczy joge przed telewizorem.. ;D ;D ;D

Mel

A jak zacznie zaglądac Bulmie pod kiecke, to padne

Panienki, kobiety, dziewczyny i malolaty to jego hobby ;D
Wiec glownie czekam na Genialnego zólwia :D

Maxie Zeus

Film jest juz ponoc w fazie post-produkcji...
Wydaje mi sie, ze powinni juz coś oficjalnie wypuścic do sieci !!? Przynajmniej fotki...
: 06 Lipiec  2008, 01:35:35

 



Genialny zólw i Goku (zwróccie uwage na to, co ma zólw na koszulce ;D )





Juby


Maxie Zeus

No to sie nie?le wysilili, jeśli chodzi o Piccolo...
Mogliby wreszcie dac jakąś poządną fote, a nie jakieś tam ''oczy w tle''.. :P

Ogólnie rzecz biorąc, plakat nawet fajny, choc lepiej moim zdaniem prezentowalby sie w tle Shenlong (Smok) ;)


Juby

Widzialem na youtube (CHYBA) kawalek filmu z Shenlongiem. Moze to byl fake, ale jezeli tak, to koleś który to zrobil, musi nie?le znac sie na robieniu efektów CGI. I to na miare "Piratów z Karaibów". Jak znajde znowu ten fragment, to dam link.
: 11 Lipiec  2008, 13:56:28

 A jednak to fake:
http://pl.youtube.com/watch?v=DL2cbuGGPt4&feature=related

Ale smok jest fajny.  ;D

Maxie Zeus

WOW.... jestem pod duzym wrazeniem... ;D Bardzo dobry  fan-teaser ;)
Wiedzialem, ze Francuzów stac na pokazy kaskaderskie (parcour), ale nie wiedzialem, ze są tak dobrzy w animacji...

Juby

To są chyba fragmenty z filmu "Dragon Wars" (D-War), który nie wyszedl w polskich kinach, mimo iz światowa premiere mial ww wrześniu. Nie oglądalem, ale chyba rzuce okiem.

Maxie Zeus

Mimo wszystko, ciekawie zlozyli ten fan-teaser ;) Robi wrazenie...
: 11 Lipiec  2008, 14:45:43

 Oficjalny plakat:

Grim Knight

Kiczowate, ale trzyma klimat serialu :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Funky

Boje sie ze moze wyjśc z tego kiczowaty gniot :-\ To co bylo dobre w anime czy w komiksie nie koniecznie musi byc dobre dla filmu... Mialem nadzieje ze podejdą do tematu troszke bardziej na serio ze bedzie to bardziej mroczne. A tutaj wyskakują z taką plastikową tandetą ja nie liczylbym na coś przyzwoitego. No ale mam nadzieje ze film mnie pozytywnie zaskoczy.

Grim Knight

Co wy z tą tendencją do mroku? Teraz wszystko ma byc mroczne i zle- Hulk ma byc zly, Superman ma byc mroczny, Dragon Ball ma byc mroczny.... Glówną silą napedową serialu byl jego humorystyczny wyd?wiek (bo chyba nie powiesz, ze sceny walki :D), wiec niech nie rezygnują z tego klimatu.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Firm

A ja patrze na to optymistycznie. Wszyscy narzekają jaki to bedzie gniot...przeciez to zapewne z zalozenia mialo byc tandetne ale nie w sensie tandetne a la Batman i Robin tylko tandetne jak Anime. Narzekacie jak na zdjeciu Goku jest w normalnym ubraniu, narzekacie jak jest w stroju a strój jest bardzo wierny i inaczej nie da sie go wiernie przenieśc. Plakat wedlug mnie trzyma klimat serialu i czekam na jakiś zwiastun, który pokaze coś wiecej.