Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najlepszy Batman

Zaczęty przez piotrek1x2, 20 Styczeń 2008, 16:30:43

Który nietoperz jest najlepszy?

Bruce Wayne
58 (81.7%)
Jean Paul Valley
5 (7%)
Dick Grayson
2 (2.8%)
Terry McGinnes
6 (8.5%)

Głosów w sumie: 68

piotrek1x2

Wedlug mnie Bruce, pierwszy, najlepszy.

Mr.G

Jasne, ze Bruce. Na drugim miejscu dalbym MgGinnesa, bo tak naprawde to tylko oni dwaj byli oficjalnym Batmanami.

Brzuchomówca

Macginnes nie ma tej mrozącej krew w zylach bezwzgledności co Bruce dlatego Bruce jako Batman jest najlepszy ;)
\\\\\\\" Say Hello to my little friend \\\\\\\"

Leon Kennedy

Oczywiście, ze Bruce. On byl jest i bedzie najlepszym Batmanem. Na drugim miejscu znajduje sie Dick. Zawsze uwazalem, ze to on jest jedynym godnym nastepcą peleryny Gacka... Nastepnie Mcginnes, który na pierwszy rzut oka wydaje sie calkowicie inny niz Bruce... jednak z czasem zacząl bardzo go przypominac. Co do Paula, to lubilem tą postac jako Azrael...

Firm

Bruce Wayne - pierwszy, najlepszy i chyba na zawsze zostanie ;)

Harvey Dent

Na pierwszym miejscu Bruce, wiadomo. Na drugim Terry i Jean Paul. Obydwaj mieli to coś, mimo ze róznili sie od oryginalu.

Epid

W sumie ankieta powinna byc zatytulowana: "który nietoperz jest najlepszy po Bruce'ie Wayne'ie", bo Wayne to juz ikona. Choc ja swój glos oddalem na McGinnes'a. I tak oryginalny Gacek bedzie przodowal, a ja strasznie jaram sie Batman Beyond. Szczególnie ostatnio. Niech i Terry ma jakieś poparcie ;)

Silent Dark

#7
Bruce oczywiście z tego powodu co inni,to pierwszy i najlepszy Batman  :)

Marquss

Ja zaglosowalem na Bruce'a ale chcialbym zeby dali jakąś miniserie dla Dicka zeby byl troche dlugo tym batmanem zeby sie sprawdzil chociaz na troche a potem znowu powrut Bruce(albo jakiś elseoworld z Diciem jako batkiem)

Silent Dark

Niedlugo Batman umrze i stanie sie Bogiem a zastąpi go Dick,wiec twoje marzenie sie spelni,haczyk jest taki ze Bruce juz nie wruci ;)

Marquss

Umrze <zdziwiony> ?? to nie wiedzialem, lecz znając DC napewno wróci, juz przeciez znamy podobną historie...

Mr.G

Jeśli Dick mialby zastąpic Bruce'a to jako Nightwing, a nie jako nowy Batman. Ale i tak ta śmierc to kiepski pomysl.

Hunter

Bruce Bruce i jeszcze raz Bruce -nie da sie odwzorowac oryginalu
Tery - wko?cu wedlug ligi syn batmana
Dick - zawsze go lubilem

Airwolf

Oczywiście,ze Bruce.Na drugim miejscu postawilbym na Dicka,a trzecie dla Terry'ego.

Super Robin

Pewnie Bruce jest i bedzie najlepszym Batmanem od 1939 do śmierci.Taka jest moja opinia na ten temat