Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2010, 16:13:52

(A)nonim

Ja nawet nie wiedziałem że taki istnieje. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

heros65

Nie wiem czy była już taka propozycja:

Batmobile- Burtona vs Batmobile- Nolana

(A)nonim

Parę kolejnych pomysłów:

Robin (Jason Todd) vs Robin (Damian Wayne)
Black Mask (Roman Sionis) vs Black Mask (Jeremiah Arkham)
Frank Miller vs Grant Morrison
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

CytatBlack Mask (Roman Sionis) vs Black Mask (Jeremiah Arkham)
Chyba jeszcze za mało wiemy o Jeremiahu jako Black mask, ale pomysł z Robinami mi się podoba - w końcu jakaś możliwość sensownego wyboru.

Anarky

Ja z kolei proponuje

KGBeast vs Bane
Batgirl / Cassandra Cain vs Batgirl / Barbara Gordon
Spoiler vs Batwomen (Mystery of the Batwoman)
Azrael / Jean-Paul Valley vs Azrael / Michael Lane
Graham Nolan vs Jim Lee
Ja wam pokażę!

daniello32

No to ja proponuję:
TAS vs TNBA
Batmobil TAS vs Batmobil TNBA
The Brave and The Bold vs The Batman

BD96

Kilka moich propozycji:

Batman (Dick Grayson) vs Batman (Terry McGinnis)
Robin (Stephanie Brown) vs Robin (Carrie z TDKR)
Two Face (Tommy Lee Jones) vs Two Face (Aaron Eckhart)
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

(A)nonim

#22
Czy można zrobić sondę dotyczącą najnowszych zmian w bat-uniwersum?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Q

#23
Dawno nowych sond tego typu na BC nie było, więc jeśli macie jakieś pomysły, to możecie je tutaj zgłosić.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Może to nie jest sonda typu vs, ale chciałbym się wypowiedzieć odnośnie obecnej sondy (w której też są do wyboru dwie odpowiedzi). Widziałem prolog do TDK a później 15 klipów do filmu i wiem, że to tylko psuje radość z oglądania w czasie pierwszego seansu. Mam dość silną wolę, bo w przypadku TDKR nie popełniam tego błędu (nie przeczytałem do tej pory żadnego spoilera, nie widziałem żadnych filmików z planu) i nie zamierzam również oglądać ani prologu, ani żadnych klipów, ani tv spotów (no może jeden ;)). Nie wiem na prawdę jaki ma sens obejrzenie 6 minut filmu, żeby go dokończyć za 7 miesięcy? Dlatego nie oglądam (obejrzałbym go tylko w kinie IMAX przed MI4, ale się nie wybieram), odradzam to każdemu i mam nadzieję, że nie wyskoczy na forum nikt, kto wklei screeny z wersji youtube, a treść tych 6 minut polecam umieszczać w ukryciu... :P

PS: Q sądy typu vs raczej się już wyczerpały. Po premierze TDKR będzie można je wznowić (Catwoman vs Catwoman, Bane vs Bane, The Bat vs Batwing, itd.). Obecnie polecam zrobić kontrę kostiumów (1989 vs 1992, 2005 vs 2008-2012 itp.), bądź odnosząc się do tego newsa, który komiks jest lepszy: Year One, czy The Long Halloween...

Q

Niby sondy "vs" się wyczerpały, ale nie do końca o czym świadczą twoje pomysły na sondę o kostiumach i Year One vs Long Halloween.

Ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

może sondy a propos DCnU. Pojedynki Batmana i Detective Comics, albo Batgirl i Catwoman

Rado

Przyszło mi do głowy, że można by poddać pod głosowanie, samo filmowe miasto Gotham. Gotyckie u Burtona vs współczesne u Nolana.

Rado

Co prawda versus o kostiumach ju? by?, ale mo?na by to jeszcze bardziej u?ci?li?, np. je?li chodzi o symbol Batmana. ?ó?ta owalna elipsa vs prosty czarny nietoperz na kostiumie. Albo mo?na by zrobi? versusa o uszach Batmana. Rysowane d?ugie, jak np. u Kelley'a Jones'a versus krókie, jak np. u Mazzucchelliego.

Q

Czy mógłbyś te porównaniu symbolu miałby się odnosić do kostiumów z filmów czy z komiksów?
Jakbyś mógł to wrzuć obrazki.

Jeśli macie jakieś pomysły na tradycyjne sondy, to w tym temacie możecie także je przedstawić.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)