Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2010, 16:13:52

Rado

Można by zrobić sondę dotyczącą najlepszego aktora, który podkładał głos pod Jokera. Analogicznie tak samo z Batmanem.

Q

Jako, że sonda została głównie zdominowana przez gry AA i AC, teraz można zagłosować w drugiej, która wybierze najlepszą grę oprócz produkcji z Rocksteady Studios.

Macie jakieś pomysły na kolejne sondy?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Rado

Ponawiam propozycje sondy o najlepszym aktorze u?yczaj?cym g?osu Batmanowi, a w kolejnej sondzie Jokerowi.

Poza tym, mamy ju? za sob? dwa du?e eventy w komiksowej batrodzinie. Mo?na by si? zapyta? który lepszy, CotOwls vs DotFamily.

Mo?na by równie?, spyta? si? o Josepha Grodona Levitta. Czy jego w?tek Johna "Robina" Blake'a powinien by? kontynuowany w filmie o Justice League. Du?o si? o tym spekulowa?o ostatnio.

Co tam jeszcze, hmm, z braku laku mo?na by zrobi? versusa prologów z filmów Nolana.

Kolejna moja propozycja, to pytanie "kto powinien si? wcieli? w rol? Batmana w nast?pnych filmach?". Przyk?ady mo?na wzi?? z tych ró?nych fanowskich castingów jakich w necie pe?no.

Mo?e jeszcze "najlepszy soundtrack z trylogii"?

Rado

Co do najnowszej sondy to zaszło lekkie nieporozumienie, bo pisząc

CytatPonawiam propozycje sondy o najlepszym aktorze użyczającym głosu Batmanowi, a w kolejnej sondzie Jokerowi.

chodziło mi wyłącznie o aktorów z różnych filmów animowanych, którzy podkładali głos pod postać, takich jak Conroy, Weller, Pazura itd, a nie o rzeczywistych aktorów takich jak Bale czy Clooney.

Obecne pytanie i warianty brzmią dziwnie i prosiłbym, w miarę możliwości, o zmianę.

Q

Obecna sonda jest praktycznie powtórką sondy z 2007 roku (jedyna różnica to Greenwood zamiast Romano) - będzie ciekawe porównanie.

Co do aktorów tylko użyczających głos  w animacjach to nie wiem czy mieszanie polskich i amerykańskich jest dobrym pomysłem. Dodatkowo dochodzi jeszcze sytuacja w której większość aktorów udzielała głosów tylko w jednych produkcjach, niektórzy tylko w tych w której Batman był postacią drugoplanową.

Na przyszłość podczas podania propozycji sondy podawajcie też warianty odpowiedzi by nie było nieporozumień.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Rado

No dobrze, to jeśli za jakiś czas, będziesz jeszcze chciał zrobić sondę z tymi głosami to proponuję tak:

Najlepszy "voice actor" w roli Batmana
-Kevin Conroy (TAS i inne)
-Peter Weller (TDKR anim.)
-Diedrich Bader (Brave and the bold)
-Rino Romano (The Batman)
-Olan Soule (Adventures of Batman 1969)
-Bruce Greenwood (Under the red hood)
-Ben McKenzie (Year one)
-Jeremy Sisto (JL New frontier)
-William Baldwin (Crisis on two earths)

... w roli Jokera
-Mark Hamill (TAS)
-Michael Emerson (TDKR anim.)
-Jeff Bennet (Brave and the bold)
-Kevin Michael Richardson (The Batman)
-John DiMaggio (Under red hood)

Może później gdzieś poszukam i podam przykłady polskich aktorów.

W międzyczasie znalazłem taką stronkę, którą można się posiłkować. Jest więcej drobniejszych przykładów voice actingu.

http://www.behindthevoiceactors.com/characters/Batman/Batman/

http://www.behindthevoiceactors.com/characters/Batman/Joker/

LelekPL

Czy czasami już nie było sondy o batmobilach wcześniej? Mam małe deja vu

kelen

Sprawdzałeś w dziale z sondami? http://www.batcave.com.pl/sondy/

Teraz sprawdziłem i była tylko sonda versus.