Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Beyond

Zaczęty przez Po_prostu_smyk, 21 Luty 2024, 10:25:57

Po_prostu_smyk

Szkice koncepcyjne z animowanego filmu "Batman Beyond"! Patrick Harpin i Yuhki Demers opracowali wstępny projekt, który przedstawili kierownictwu Warner Bros pięć miesięcy temu. Warner Bros nie zatwierdził projektu, ale rozmowy nadal trwają. Istnieje możliwość, że animacja zostanie zrealizowana w przyszłości, zwłaszcza że prace przedstawione przez Demersa (udostępnił je na portalu X) spotkały się z dużym entuzjazmem po stronie szefostwa i widzów.






Mr.G

Przydałoby się, zwłaszcza że arty świetne.
Świeża historia nowego bohatera, podana w rewelacyjnej otoczce rodem ze Spider-Verse, w której cyberpunkowy klimat mógłby wyglądać bezbłędnie, byłaby strzałem w dziesiątkę. Myślę, że byłby to gwarantowany sukces i jakiś konkret, a nie te brzydkie, animowane średniaczki DC, po które nawet nie chce się sięgać.

Zamiast tego rozwija się serial o Amandzie Waller... -_-
Oni po prostu nie chcą zarabiać czy o co chodzi?

Leon Kennedy

Narobili smaczka tymi szkicami. Są bardzo klimatyczne i świetnie oddają to czym mogłaby być ta animacja. Oby Warner ją klepnął i udało odnieść się niemały sukces 😀 Trzymam mocno kciuki.

MysiaParasolka

Po pierwszym zwiastunie Spider-Verse zastanawiałem się dlaczego Warner nie weźmie od razu na tapetę właśnie Batman Beyond i nie popuści twórcom lejcy? Kogo tam jakaś aktorska wersja, BB to materiał właśnie na wizualną animacyjną ucztę.
Świetne grafiki, chciałbym, żeby ktoś ogarnięty w Warnerze poprowadził ten projekt do artystycznego i komercyjnego sukcesu.

Po_prostu_smyk

Cytat: Mr.G w 21 Luty  2024, 12:21:56Zamiast tego rozwija się serial o Amandzie Waller... -_-
Oni po prostu nie chcą zarabiać czy o co chodzi?
Tylko, że serial o Waller jest zapowiedziany od roku i powiązany z resztą projektów np. Peacemaker. Tymczasem "Batman Beyond" to dość świeży pomysł - zaprezentowano go pięć miesięcy temu - i nie wiemy kto finalnie go odrzucił (niestety Zaslav ma decydujące zdanie, a wiemy jak potraktował "Batgirl" czy "Kojota").

LelekPL

Nowy background dla głównego bohatera, albo kompletnie oryginalna postać i origin i jestem za.

Juby


Mr.G

Uprzedziłeś mnie z wrzuceniem tego.
Ładne i świeże. Kolorystyka idealna do historii BB. Byłby to piękny film.

Tak się tylko zastanawiam, czy gdyby faktycznie ktoś kiedyś miał przywrócić w tym lub innym formacie Beyonda, to czy trzymaliby się tego desingu jego ust. Już w animacji dziwnie to wygląda, a jestem bardzo ciekaw jak to miałoby się przełożyć na kostium aktorski. Zresztą, o czym my tu mówimy, do dziś nie doczekaliśmy się dobrze wyglądających białych soczewek na oczach filmowego Batmana.
Ogólnie jest trochę konceptów, gdzie maska Terry'ego ma po prostu zasłonięte usta i wydaje mi się to dużo sensowniejsze.