Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Beyond

Zaczęty przez Silent Dark, 27 Styczeń 2008, 13:04:11

Hydro

#30
Batman Beyond, oczywiscie, nie dorównuje TAS, ale jest (w pewnym sensie), lepsze od TNBA. Plusem jest dubbing Conroy'a, i różne nawiązania do TAS'u. Miał naprawdę z 10 świetnych odcinków, które się producentom udały. "Nowy" Batman przypomina mi takiego innego Gacka, bardziej zwariowanego (ale to przecież nastolatek:P) ale i brutalnego.

Serial na ogół OK. 7/10
It's a funny world we live in.

Man-Bat

Mi najlepiej podobaly sie odcinki z tą czachą plonącą  zieloną niepamietam jak on sie nazywal
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Hydro

Derec Powers a.k.a Blight
It's a funny world we live in.

Mr.G

Z Powers'a mogli zrobic coś naprawde fajnego - potezny biznesmen, który w wyniku napromieniowania przepala wlasną skóre, ale niestety powstal jedynie średni, a'la Marvelowski, villian.

Problemem tego serialu jest to, ze pomysly są dobre, ale wykonanie takie sobie... Ostatnio oglądalem odcinek "Zakreceni", opowiadal o mlodziezy wśród której zapanowala moda na lekką mieszanke swoich genów z genami zwierząt. Z początku ciekawie prezentowala sie taka wizja futurystycznej mlodziezy robiącej se gadzie cetki zamiast tatuazy, ale 5m czlowiek-wąz lub Terry zamieniający sie w Man-Bata to lekka przesada.

macio15

Cytat: Grim Knight w 17 Lipiec  2008, 19:00:00
Uuuuch, polski lektor? Moze jeszcze kawioru nalozyc :D

A tak serio, to ciezko bardzo COKOLWIEK batmanowego na necie po polsku znale?c w dziedzinie animacji, chyba ze zadowolimy sie www.kreskowka.pl
Na www.animowane.net są dwa sezony batmana przyszłości po polsku

Leon Kennedy

Derec Powers to była postać z dużym potencjałem, ale niestety okazał sie kolejnym średnim przeciwnikiem w tym średnim serialu... Szkoda.

KillingJoke87

mi zapadł w pamięć odcinek o jednym prymusie ze szkoły Terrego, który w nocy maluje się  i przewodzi bandzie jokersów
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

Leon Kennedy

#37
A pamiętam ten odcinek. Był jednym z lepszych. Z początku ta laska od Terry'ego podejrzewała jego o przywództwo w tym gangu :D.

(A)nonim

O to był świetny odcinek, szkoda że przywódca gangu już nie pojawił się więcej w serialu.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

No cóż w tym serialu te lepsze postacie dość szybko znikały z ekranu...

Dezerter

Jeśli mnie pamięć nie myli, to w odcinku o którym wspomniałeś było małe nawiązanie do przeszłości. Po tym jak Terry został zamieniony w Man-bata, gang zaatakował Barbare w jej mieszkaniu. W ujęciach jej biura można było zobaczyć zdjęcie James'a Gordona

Mr.G

Tak, obraz się tam rzeczywiście pojawił.

(A)nonim

Mówicie o innym odcinku "Splicers", gdzie Jokersów nie było
Spoiler
A new trend among teens involves "splicing" their genes with various animal ones. The head scientist for Chimera, Doctor Able Cuvier, insists that the process is safe, but Batman soon discovers that Cuvier is up to no good.
[Zamknij]
My mówimy o "Hidden Agenda"
Spoiler
The brilliant leader of a faction of the Jokerz gang attempts revenge on Max Gibson, a fellow student. Terry's efforts to help her are complicated by her efforts to find out the true identity of Batman, whom she is convinced is a student at school.
[Zamknij]
Chociaż ten odcinek z przemianami genetycznymi też był jednym z lepszych.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

To żeście tak zamotali, że w pewnym momencie sam się pogubiłem i pomyślałem, że pogubiłem się w odcinkach, ale (A)nonim  mnie wyprowadził z błędu. ''Splicers uważam za całkiem dobry odcinek... plus za zwiększoną rolę psa ;).

Mr.G

Jak wielkie zamieszanie może spowodować brak cytatu w jednym zdaniu ;)

Obejrzałem promowany przez was odcinek z szefem Jokersów i macie rację, że jest to jeden z lepszych. W Batman Beyond brakuje takich urealnionych odcinków z rzeczywistymi postaciami. Szkoda, że kolesi ze schizofrenią zastąpili strzelający plazmą mutanci.