23 czerwiec 2021, 16:49:17

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Ostatnie wiadomości

Strony1 2 3 ... 10
1
Seriale animowane i TV / TAS/TNBA
Ostatnia wiadomość przez Juby - Dzisiaj o 11:26:30
Cytat: newtime w 09 czerwiec  2021, 20:04:25największy plus jednak zaliczam tutaj postać Batmana/ Bursca Wayna. To najlepsza interpretacja tego bohatera, jasne ma w sobie traumę i jest maksymalnie skupiony na swoim celu ale przy tym wciaż jest bardzo dobrym i ciepłym człowiekiem, przede wszystkim nie jest dupkiem jaki był w komiksach oraz pózniej w Tnba oraz Justcie leaug

To samo uważa moja narzeczona. Przeze mnie ma już dość Batmana (ogólnie woli superbohaterów w czerwonych pelerynach :P), ale kiedy włączam serial, albo kiedy nudzimy się wieczorem i trzeba wybrać co włączamy, sama proponuje TAS, bo uważa że to najlepszy Batman, który potrafi i przylać i się uśmiechnąć, czasem nawet zażartować.

Pomalutku lecę dalej. :)

Sideshow
Jeden wielki pościg Batmana za Crokiem poza Gotham. To nie do końca moje klimaty, ale ze względu na duża ilość akcji zleciało bardzo szybko.

A Bullet For Bullock
Pierwszy odcinek z nową czołówką, napisami końcowymi i zmienionym tytułem (The Adventures of Batman & Robin). Mam uwierzyć, że trafił do produkcji w 1993 podczas emisji drugiego sezonu, ale wyświetlono go dopiero w trakcie ostatniego w 1995?! Cała ta lista wg produkcji wydaje mi się jedną wielką bzdurą. A sam epizod dobry, dużo humoru, poza tym lubię Nietoperza współpracującego z policją i klimat świąt Bożego Narodzenia.



Trial
Jedna z najwyżej ocenianych historii TASu, w której główna bohaterka (nowa DA Gotham) próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, czy to Batman jest odpowiedzialny za powstanie wszystkich dziwadeł-przestępców z Gotham, czy może jest zupełnie odwrotnie? Byłby z tego doskonały finał serialu, w którym Mroczny Rycerz ściera się w Arkham z niemal kompletną galerią swoich przeciwników.

Avatar
Powrót Ra'sa w klimatach Poszukiwaczy Zaginionej Arki. Bardzo creepy final-boss, a Batman chyba nigdy się nie nauczy nie ufać Talii. :P

House & Garden
Poison Ivy dostała trzecią szansę bycia pierwszoplanowym przeciwnikiem Batmana i Robina (jej gościnnych występów po drodze nie liczę) i trzeci raz dała radę. Widok tego, co hodowała w piwnicy to coś, czego nie puściłbym dziecku do lat 6-7.

The Terrible Trio
Fabularnie jest okej, ale wizualnie to najbrzydziej zaanimowany epizod od czasu debiutu Riddlera. Twarze i sylwetki bywają pokraczne, ciężko się na to patrzyło.
2
Suicide Squad / The Suicide Squad
Ostatnia wiadomość przez Q - 22 czerwiec 2021, 17:37:54
Nowy trailer (obecnie dostępny jako reklama na Youtube) - https://streamable.com/1s7w8u  (wprowadzenie Margot Robbie)



I jest już wersja na YT (wprowadzenie Jai Courtney)

Niby ładnie wygląda, ale niektóre żarty słaby i całość specjalnie nie porywa, wątek z córką Bloodsporta wydaje się zbędny i zbyt przypominający sytuację z pierwszego filmu (Deadshot i jego córka).

3
Justice League / Zack Snyder's Justice League
Ostatnia wiadomość przez Gieferg - 22 czerwiec 2021, 13:02:14
Wpadło parę pomysłów, a skoro mam to rozłożone na czynniki pierwsze i już na warsztacie, a przy tym są chęci, lepiej zrobić od razu niż czekać. Bazuje na poprzedniej jest skrócona do 140 minut no i głównie chodzi o nową muzykę i wygląd.   

A jako że niezły z tym ubaw, w planach wersje grindhouse kolejnych filmów :>
4
The Batman / "The Batman" (2022) - ogólna d...
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 21 czerwiec 2021, 13:18:27
No cóż jednemu coś się spodoba, drugiemu nie. Mam nadzieję, że Matt wie co robi i nikt mu nic nie wcisnął na siłę, tylko rzeczową rozmową i dojściem do konsensusu.
5
Bat-Filmy / The Flash (2022) - AKA trzeci ...
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 21 czerwiec 2021, 13:12:56
Cavill tak, ale zauważ, że bardzo często na zdjęciach z planu w strojach aktorzy wyglądają średnio... Ogólnie nie oceniam po takiej fotce tylko po oficjalnej. A Kara w CW nosiła spódnice, ale od jakiś dwóch sezonów spodnie.
6
The Batman / "The Batman" (2022) - ogólna d...
Ostatnia wiadomość przez Juby - 21 czerwiec 2021, 13:03:13
Cytat: Leon Kennedy w 21 czerwiec  2021, 12:44:20Nolan to ewenement 😄 Gunn zaś robił chyba tylko to co chciał 😁
I Matta Reevesa też niektórzy reklamowali jako taki ewenement. I też miał mieć pełną wolność artystyczną przy tym projekcie. I może ma, ale najwyraźniej z jego filmem coś nie wyszło, skoro 4 miesiące po zakończeniu zdjęć wracają na dokrętki.
7
Bat-Filmy / The Flash (2022) - AKA trzeci ...
Ostatnia wiadomość przez Juby - 21 czerwiec 2021, 12:55:42
Cytat: Leon Kennedy w 21 czerwiec  2021, 11:15:51Kostium Supergirl może i nie powala na zdjęciach z planu, ale w filmie to co innego i tam na pewno będzie się dobrze prezentować.
Ale nada będzie zakrywać całą Sashę. :( Liczyłem na taką Supergirl (odsłonięte nogi i brzuszek).



Nawet w serialu CW nosiła spódniczkę. :-\ Tutaj opatulili ją od stóp aż po samą szyję. :P I żeby nie było, to da się zrobić dobrze, bo widać inspirację tą komiksową wersją Supergirl...



... Z tym, że wcięcie na szyi, długie czerwone kozaki oraz żółta linia oddzielająca logo na piersiach sprawiają, że wygląda super. Na fotkach z planu logo zlewa się z czerwonymi ramionami w jedną bezkształtną masę, brak czerwonych butów budzi we mnie skojarzenia z noszeniem niebieskiej piżamy/kaleson, a całościowo Sasha - która jest bardzo atrakcyjną dziewczyną - wypada wysoce nieatrakcyjnie. :-\ I trudno to usprawiedliwiać fotkami z planu, bo taki Cavill w stroju z "S" na piersi zawsze prezentował się bez zarzutu.
8
The Batman / "The Batman" (2022) - ogólna d...
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 21 czerwiec 2021, 12:44:20
CytujBzdura. Nolan nigdy nie robi dokrętek do swoich filmów, James Gunn też niedawno się pochwalił że nie musiał nic zmieniać/poprawiać przy The Suicide Squad. W przypadku Bat-filmów chyba dopiero przy Lidze Snydera miały miejsce dokrętki.

Nolan to ewenement 😄 Gunn zaś robił chyba tylko to co chciał 😁 No i jednak z reguły mamy wszędzie te dokrętki. Liczę, że Reeves wie co robi i nie da sobie gówna wcisnąć. Rozmowa, rozmowa, rozmowa.
9
Justice League / Zack Snyder's Justice League
Ostatnia wiadomość przez Juby - 21 czerwiec 2021, 12:42:01
Kolejna wersja? Że też ci się chce. Mi nadmiar newsów, wywiadów Snydera i wszelkie memy z fb tak obrzydziły już wersję Zacka, którą niektórzy fani stawiają jako jeden z siedmiu cudów świata, że chyba zostawię jej zakup na przyszły rok. :P
10
Bat-Filmy / The Flash (2022) - AKA trzeci ...
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 21 czerwiec 2021, 12:39:49
Jeśli to ma być jego koniec to trochę lipnie by było... 😋 Liczę na jakąś konkretną akcję dwóch Batmanów!!!
Strony1 2 3 ... 10