Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: The Brave and The Bold

Zaczęty przez Q, 03 Kwiecień 2008, 22:46:20

kelen

Troche dziwne, skoro za granica emituje go Carton Netwoork.
Ale to raczej nastapi troche pozniej, bo akurat Brave and the Bold wyszedl u nas na DVD z lektorem.

Q

Akurat "The Batman" powsta? dla stacji Kids' WB i pewnie dlatego trafi? do ZigZap, a "Batman: The Brave and The Bold" jest produkcj? Carton Netwoork, tak wi?c w Polsce tak?e powinna by? emisja na tym samym kanale.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Donald

Właśnie się dowiedziałem od młodszego brata że na "Cartoon Network" jutro o 17.15 będzie emitowany pierwszy odcinek "Batman the Brave and the Bold". Naprawdę nie mogę się doczekać, serial ma świetny klimat złotej ery, dużo komiksowych bohaterów. Chętnie będę oglądał animacje, bo widziałem kilka urywków na YouTube, i czekam z niecierpliwością. Można tam również wyłapać wiele smaczków na które jestem wręcz sępem :)!

kelen

Batmanem znow jest Pazura. Cholera, a Ferenc by idealnie tutaj pasowal

EJay


batboy

No właśnie.Do tych co oglądali to dubbing jest choć w miarę dobry ?

kelen

Dubbingj est ok, ale nie rozumiem, zeby znow Radek byl Batmanem...
Ja moze jutro bede miec ripa. Zalezy czy mi sie bedzie chcialo zrzucac z dvd na pc :P

Dezerter

Wczoraj widzia?em pierwszy odcinek i chyba na tym zako?cze moj? przygod? z tym serialem. Twórcy tego czego? w szkole chyba notorycznie chodzili na wagary. Brak w tym serialu logiki, no bo jak wyt?umaczy?, ?e Batman(i inne postacie) W PRÓ?NI normalnie oddychaj? i chodz? tak jakby akcja toczy?a si? na ziemi. Chyba nie s?yszeli o czym? takim, ?e w kosmosie nie ma grawitacji i, ?e bez specjalnego skafandra wyj?cie w otwart? przestrze? grozi ?mierci?. Te komórkopodobne mówi?ce stwory do ko?ca mnie zrazi?y do tej produkcji która po pierwszym odcinku nadaje sie nie wy?ej ni? do lat 7(a babeczka z WB mi mówi?a, ?e to dla koneserów- lito?ci).

Co do dubbingu to by? on bardzo dobry z jednym zastrze?eniem, Pazur?. Nie wiedzie? czemu, ale go?cie z WB notorycznie go obsadzaj? w roli Batmana nawet jesli jego g?os nie do ko?ca pasuje z kresk? postacji. Zgadzam si?, z kelenem, ?e Ferenc by?by idealny, ale na razie nie ma o tym co marzyc. Obawiam si?, ?e gdyby CN zdubbingowa?o 'Public enemies' to w?a?nie z Pazur?(chyba napisz? do nich maila w tej sprawie) zamiast Ferenca który jest idealnym odpowiednikiem Conroya. Raczej nie jest to wina studia które to dubbing przygotowywa?o bo nale?y ono do najlepszych w naszym kraju, ale odgórnych wytycznych od zleceniodawców z WB. Pazura jak na razie idealnie spisa? sie w "Batmanie Przysz?o?ci" oraz "The Batman"

batboy

Drugi odcinek fajny tylko dlaczego plastic-man przetłumaczyli na węgorz.

Donald

#99
Dezerter - jeśli nie uważasz że to dla koneserów to lepiej przeczytaj trochę komiksów ze Złotej ery. Można w serialu znaleźć masę smaczków i nawiązań, a infantylność w pewnych momentach i brak l pewnej logiki obfitował w tamtejszych komiksach. Właśnie dlatego to jest właśnie serial dla koneserów. A kwestia dubbingu Batmana to faktycznie dali ciała. Do kreski pasował by Ferenc... dlaczego przy Batmanie w Polsce przyczepiono plakietkę "Pazura". Powinni się panowie i panie z WB i CN zastanowić... bo jego głos pasuje co najwyżej do Nightwinga....

Olek.b.10

http://www.shortpacked.com/d/20050131.html
I wszystko jasne. A serio kostiumy Batmana i Beetle'a dzia?aj? jak kombinezony, pierwszy potrzebuje tylko os?ony na usta (któr? bym przysi?g? mia? na pocz?tku). Przez reszt? odcinka byli na planecie na której da si? oddycha?. Statek Kanjara Ro te? nie by? w kosmosie. A co do kosmitów- twoja opinia, dla mnie by?y urocze i zabawne. Poza tym przyznaj ?e ?otr by? fajny.
PS W?gorz to imi? lub ksywa Plastica zanim ten zdoby? moce.

Donald

Co ciekawe twórcy serialu do przeistoczenia Plastic-Mana dodali wątek z Batmanem. W komiksie podczas napadu jego i bandę zauważył pracownik tego zakładu, jak to bywa u kryminalistów zostawili kolegę i uciekli a węgorz został postrzelony w ramię i zalany tajemniczą substancją. Niemniej wątek z serialu wydaje mi się ciekawszy, Batman w końcu tam się przyczynił do przeistoczenia się złodzieja i oszusta w bohatera który mimo że popełnia błędy, to dalej się uczy i ma Mrocznego Rycerza za swojego mentora ;).

Leon Kennedy

#102
Popelnilem wielka gafe oceniajac ten serial bez ogladania, po kresce i z mysla, ze jest dosc mocnym odzwierciedleniem tylko srebnej ery. N a forum DC Anonim przekonal mnie, ze jest inaczej i juz wtedy postanowilem zerknac na odcinki, ktore mi polecil. Jednak dziwnym trafem nie zrobilem tego. Chwala zatem CN, ze emituja ten serial. Juz pierwszy odcinek z Aquamanem byl dobry, a i nawet kreska jakos zaczela mi sie podobac ;). Troche tylko te gadki o przygodzie denerwowaly i odnioslem lekkie wrazenie, ze Aquaman moze byc... gejem ;) Nie mam pojecia czemu :P Kolejny odcinek byl rownie dobry, tylko te glupie gierki Gacka i Strzaly jakies takie idiotyczne. Zas wczorajszy wystep to byla istna perfekcja i jak na razie jest to zdecydowanie najlepszy odcinek tego serialu, oby kazdy nastepny byl rownie dobry, a i nawet lepszy, to zostaje do samego konca!

PS: Tylko te uszeta Gacek moglby miec jednak dluzsze :)

Olek.b.10

Widziałem dotąd cały serial poza jedną rzeczą: teaserem do odcinka "Mayhem of Music Meister". Wie ktoś gdzie go można zobaczyć?

(A)nonim

CytatKolejny odcinek byl rownie dobry, tylko te glupie gierki Gacka i Strzaly jakies takie idiotyczne.
To jest zgrywa z tego że Green Arrow był uważany za kopię Batmana.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.