Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z TDKR - oficjalne materiały i nowości

Zaczęty przez kelen, 03 Sierpień 2011, 11:43:36

cukier

a mnie nagle olśniło, że spece od marketingu, specjalnie poczekali aż szum z premierą Avengers lekko ucichnie i teraz ta maszyna promocyjna dopiero rusza na dobre.


Patryk02099x

Zakład, że następny będzie z Banem na tumblerze tylko na takim czerwonawym tle? :P

Juby

Pewnie tak. Te ostatnie dwa bannery niestety bardzo słabe. :-\

Patryk02099x

Czy ja wiem czy słabe... Może słabsze, ale  i tak całkiem niezłe, choć faktycznie mogli się bardziej postarać i dać nowe pozy postaci, a nie te, które już wcześniej wykorzystano.

Swoją drogą przyjrzałem się jeszcze raz temu pierwszemu plakatowi z ogniem i muszę przyznać, że jakoś bardziej mi się spodobał niż na początku. Wydaje mi się, że podświadomie przypomina każdemu plakat TDK, gdzie również mieliśmy płonące logo i walący się budynek(choć ukazany w zupełnie inny sposób).

Oprócz tego chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na to, że Kobieta Kot doczekała się już własnych plakatów, a Gordon, Fox czy Alfred jeszcze nie, więc może należałoby im to wynagrodzić? Właściwie to promocja Catwoman może wynikać z tego, iż będzie ona dużo ważniejszą postacią niż mogłoby nam się wcześniej wydawać(po pierwszym potwierdzeniu, że w ogóle się pojawi w TDKR myślałem, że będzie drugoplanową, średnio ważną postacią) i tym razem prawdopodobne jest, że filmu nie skradnie tylko czarny charakter, ale również bohaterka(czarna lub "biała")...

Q

Plakaty bez napisów w super jakości:




Oraz bannery bez napisów:


What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Cytat: Patryk02099x w 26 Maj  2012, 15:32:33
Zakład, że następny będzie z Banem na tumblerze tylko na takim czerwonawym tle? :P


Patryk02099x

Czekam na więcej, choć możliwe, że teraz kilka dni dadzą sobie spokój z banerami. Mogliby za to dać więcej normalnych plakatów(ciągle liczę, że swój dostanie Gordon, Alfred i Lucius) i jakieś reklamy telewizyjne. O kampanii wirusowej już nawet nie wspomnę, szczególnie jeśli miałaby przypominać tą z TDK(Gotham Tonight, wywiady z Rachel i Dentem itp.).

Tak w ogóle to mam zamiar zamówić sobie koszulkę z plakatem(wybrałem ten z Batmanem i napisem RISE), jednak obciąłem ten dół z logo WB itp. i mam pytanie: czy takie coś jest legalne? Wiem, że i tak raczej nikt za takie coś mi nic nie zrobi, ale pytam z czystej ciekawości, czy tak z prawnego punktu widzenia mogę sobie taki plakat wrzucić na t-shirt?

Juby

A kto ci zabroni? ;)

Jak dla mnie starczy już tych bannerów, czekam na drugi finalny plakat, który zatrze już ostatecznie pamięć po fatalnym pierwszym i plakat-art panoramy bitwy z pierwszego bannera. No i oczywiście czekam na pierwsze skany z nadchodzącego Empire, które mam nadzieje będą już w sieci 30 maja.

kelen

CytatTak w ogóle to mam zamiar zamówić sobie koszulkę z plakatem(wybrałem ten z Batmanem i napisem RISE), jednak obciąłem ten dół z logo WB itp. i mam pytanie: czy takie coś jest legalne? Wiem, że i tak raczej nikt za takie coś mi nic nie zrobi, ale pytam z czystej ciekawości, czy tak z prawnego punktu widzenia mogę sobie taki plakat wrzucić na t-shirt?

Jeśli się nie mylę, to problemy prawne miałaby jedynie firma, która wykona nadruk.  Wizerunek Batmana jest chroniony prawem autorskim, więc jeśli ktoś Ci sprzeda taką koszulkę z takim nadrukiem nie będąc licencjonowanym produktem, oni łamią prawo.

Patryk02099x

Aha... czyli tak samo jak w przypadku tych wszystkich targowych podróbek z Simpsonami, postaciami Disneya, Spider-Manami itp. Nikt na to chyba nie zwraca uwagi.

rocklee

Bez przesady, przecież nikt tego nie będzie sprawdzał, co ludzie z wb, przyjadą do poland, sprawdzą że twoja koszulka jest "piracka" i co? bez przesady, pewnie to zrobią.


Konrad