Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z TDKR - oficjalne materiały i nowości

Zaczęty przez kelen, 03 Sierpień 2011, 11:43:36

oficer

Cytat: Philips V38 w 11 Grudzień  2011, 13:36:21
A mi się wydaje znów, że to "pęknięte/złamane" logo nie symbolizuje powstania/odrodzenia, a wręcz zupełnie coś odwrotnego...już pierwsze skojarzenie po jego zobaczeniu to "zniszczenie" czy coś w tym rodzaju, ciężko się doszukać czegoś optymistycznego w nim. Chociaż może szukam dupereli w zwykłej grafice :D

Też nie wydaje mi się ono całkiem optymistyczne ale z drugiej strony jak logo ma się do samego tytułu filmu?
Tytuł sugeruje mimo wszystko pewnego rodzaju odrodzenie się Batman.  Logo wydaje się byc wg mnie symbolem jakiejś ciężkiej drogi do tego "RISES" ;) Cieżkiej drogi po ZŁAMANIU wiadomo czego ;D

This is no time for fear .... That comes later

Leon Kennedy

Świetny plakat!! Będzie idealnie pasował na moją ścianę w pokoju ;). Zniszczona maska ukazuje to czego pragnę w tej części... wielki łomot jaki czeka Gacka, będzie pięknie :).


Corso

"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


daniello32

CytatZacny, już zasssssałem na pamiątkę.
Me Too :D. Bardzo dobry trailer, czekam z niecierpliwością.

Funky

#20
Go Bane! Go, jestem oczarowany tym mięśniakiem ;D Mimo że jedynie powiedział o Gotham i o pozwoleniu na umieranie jestem pod wielkim wrażeniem Hardy`ego. Słodka Ann co prawda nadal ma za słodką buzię ale dobrze wypadła na balu szczepcząc do ucha Wayne`a. Dobry trailer i bardziej mroczny niż ten z "TDK". A i czyżby Alfred siedział w więzieniu z Bruce`em? (nie widać dokładnie kto to ale głos ma jak lokaj Batmana)

Q



Mimo jakości HD twarzy nie widać, ale raczej nie jest to Alfred, chociaż głos podobny - chyba, że tylko tak to zostało specjalnie na potrzeby trailera zmontowane.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Ja nie mam poj?cia jak ?ci?gn?? trailer ze strony g?ównej (przenosi mnie tutaj, gdy klikam w download 1080p przenosi mnie tutaj, a gdy klikam w banner z TDKR wracam mnie z powrotem tutaj :P Kto? mi podpowie co mam zrobi??), ale szerzej mog? si? wypowiedzie? o wra?eniach z trailera.

Zaczn? od tego, ?e do tej pory mia?em du?e obawy co do TDKR i zwiastun mnie zupe?nie uspokoi?. Póki co, wiedzia?em, ?e ci??ko b?dzie dorówna? poprzednim, znakomitym cz??ci?, tym bardziej, ?e wi?kszo?? materia?ów, które dociera?y do sieci mnie niepokoi?y. Bane by? ma?y, Kobieta Kot bez maski tylko z ?miesznymi "uszo-goglami", masa uj?? w dzie?, w dodatku nie wiadomo by?o dla mnie czy TDKR nie do??czy czasem do grona tych trzecich cz??ci, które popsu?y dobr? reputacje swoich poprzedników (zapewnienia Oldmana nie przekonywa?y mnie, ?e Nolan si? stara? przy scenariuszu jak tylko móg?, bo pami?tam jak d?ugo go pisa?).

Trailer nie zawiera? jednej z opcji, o któr? si? martwi?em, mianowicie spodziewa?em si? zobaczy? Catwoman w akcji. Ale po za tym jestem pora?ony do tego stopnia, ?e po obejrzeniu trailera musia?em obejrze? go jeszcze 8 razy, ?eby och?on??. ;) TDK mia? genialny pierwszy Trailer, który g?ównie przedstawia? Jokera, teraz otrzymali?my znacznie wi?cej. Pokazanie sytuacji w jakiej b?dzie Gotham, pokazanie tego w jak spektakularn? stron? zmierza film, do tego trailer oprawiono niesamowit? muzyk?, która sprawia, ?e 2 minuty siedzia?em w napi?ciu nie mrugaj?c oczami.

Bane mo?e i jest ma?y, ale po zobaczeniu Hardy'ego w Bronsonie, w Warriorze i teraz po ma?ym pokazie jego Bane'a nie mam ?adnych w?tpliwo?ci co do tej postaci. Catwoman nie pokazano, ale moja wiara w Anne by?a s?uszna, bo jako Selina póki co prezentuje si? wy?mienicie. Widz?, ?e mo?na zaufa? Nolanowi, wi?c nie b?d? si? ju? czepia? jedynej rzeczy, która nie jest ju? dla mnie tak optymistyczna: uj?? w dzie? jest (tak jak my?la?em) bardzo du?o i o ile nie przeszkadza mi to w pojedynku Batman-Bane (te 4 uj?cia prezentuj? si? zjawiskowo), o tyle dzienny po?cig ju? mnie nie cieszy (bez tego jednego uj?cia trailer by?by jeszcze lepszy).

Zawalanie si? stadionu to na pewno nie ko?cowy efekt przeci?tnego CGI, ale uj?cie i tak jest jest kapitalne. Po trailerze mo?na dostrzec, ?e klimatem film raczej nie b?dzie du?o odbiega? od poprzedników. Bal u Bruce'a wygl?da jak mieszanka tego z BB, oraz sylwestra u Maxa Shrecka z BR. G?os Bane'a jest ?wietny, w?osy Bale'a nie za d?ugie (::)), dawka emocji olbrzymia i ju? nie mog? si? doczeka? kolejnych oficjalnych materia?ów o filmie. Trudno mi tu opisa? wszystko co widzia?em i w dodatku nie wiem czy obecnie pisze z sensem, ale tak wielki zastrzyk adrenaliny dosta?em kilka chwil temu (w dodatku z zaskoczenia, bo oszukiwali?cie mnie, ?e trailer nie wyjdzie w poniedzia?ek tylko we wtorek). Podsumowuj?c ten trailer jest jeszcze lepszy od pierwszego trailera do TDK! Jak tylko ?ci?gn? to robi? napisy i katuje si? nim, a? poznam ka?de uj?cie na pami??... ;D

LelekPL

#23
Jednak si? nie powstrzyma?em i ten trailer jeszcze obejrza?em. W sumie z czystej ciekawo?ci jak ma si? g?os Bane'a, czy rzeczywi?cie jest tak niezrozumia?y, i czy Hathaway dobrze si? prezentuje jako Catwoman.

Ogólnie nie niszczy tak jak trailer do The Dark Knight, ale chyba nikt si? nie ?udzi, ?e to b?dzie równie dobry film. Trzecie cz??ci zawsze maj? tendencje zni?kow? (chyba tylko Bourne i Indiana Jones s? wyj?tkiem, ale te pojawia?y si? po zdecydowanie najs?abszych filmach z serii, a nie po najlepszych) i dlatego do?? ostro?nie podchodz? do tej ods?ony. Co nie znaczy, ?e film nie mo?e by? inny od poprzednich, nieco pozmienia? i postara? si? by? ?wietnym jako samodzielne dzie?o. I takie co? zauwa?y?em tutaj. Zamiast walki z terroryzmem, która by?a motywem przewodnim dwóch pierwszych cz??ci, tutaj zdajemy si? mie? bardziej wspó?czesny temat wojny klas, do tematyki której fantastycznie wpisuje si? Catwoman. Anne w zwiastunie du?o nie by?o, podobnie jak innych postaci, ale nawet tym krótkim urywkiem uspokoi?a mnie troch? i pokaza?a si? ze strony z której jej nigdy nie widzia?em wcze?niej. Co do Bane'a i jego g?osu to z tym jednym zdaniem mia?em tylko problem z czasownikiem "is", ale mo?na si? by?o domy?le?. Nie jest to najbardziej wyra?ny g?os, ale da si? ogarn??. Wi?cej si? nie da jego oceni? bo wiele tam jego w tym trailerze nie ma... i dobrze, wol? by? zaskoczonym na filmie. Bruce'a i Batmana te? jest ma?o, prawdopodobnie znowu to miasto b?dzie bohaterem w tej opowie?ci, ale na pewno czekaj? go ci??kie chwile, oby nie najgorsze... Najlepsze aspekty to postarza?y Alfred i jego ju? teraz wzruszaj?ca kwestia, no i Marion Cotilard, która jednym u?miechem pobi?a ca?y czar Anne Hathaway.

No i homage do jednej z najlepszych scen z filmów Burtona, czyli bal, ca?kiem udany. Mi?o, ?e Nolan uwzgl?dnia kultowe sceny z filmów Burtona w swoich produkcjach, i czyni je swoimi, a nie po prostu kopiuje. Identycznie si? to mia?o w scenie 1 na 1 mi?dzy Jokerem i Batmanem w po?cigu.

Juby

Czy na BC pojawi się analiza trailera tak jak to było w przypadku TDK?

Deuce

Obejrzałem trailer i nasunęły mi się trzy spostrzeżenia:

1. Bane świetny jak na potrzeby takiego filmu. Minusem może być jedynie maska, która utrudnia rozumienie jego słów.
2. Bane wypuszcza oprychów z więzienia. Czy ja kiedyś o tym nie czytałem ?  ???  ;D
3. Selina i Bruce już kiedyś, razem tańczyli...

Ogólnie bardzo dobrze. Po tym co zobaczyłem, moje oczekiwania co do filmu zwiększyły się i widzę, że efekt końcowy powinien być zadowalający.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

kelen


Hydro

Trailer ?wietny, ale zwiastun TDK zrobi? na mnie minimalnie wi?ksze wra?enie. Jednak te 2 minuty rozwi?zuje cz??? moich w?tpliwo?ci: Hathaway i Bane. Anne wygl?da tu naprawd? zjawiskowo, ale zgadzam si? z Jordanem: Marion jednym u?miechem pobi?a ca?y wyst?p Hathaway w zwiastunie :P Co do Bane'a - od tego jednego krótkiego uj?cie, jednego zdania bije imo taka moc i charyzma, ?e wystarczy tylko przypuszcza? co b?dzie na 2 (3?) godzinnym filmie.

Co do podstarza?ego faceta - no ludzie, jaki Alfred? :P Nawet g?osy nie s? podobne. My?l? ?e to wspó?wi?zie?, tyle. Przypuszczam te? ?e ta scena jest na chwil? przed opanowaniem wi?zienia przez Bane'a. Nie wiem, nie czyta?em spoilerów, to tylko przypuszczenia.

Tak czy siak czekam na wi?cej!
It's a funny world we live in.

Q

Cytat: Hydro w 19 Grudzień  2011, 23:13:50
Co do podstarza?ego faceta - no ludzie, jaki Alfred? :P Nawet g?osy nie s? podobne. My?l? ?e to wspó?wi?zie?, tyle. Przypuszczam te? ?e ta scena jest na chwil? przed opanowaniem wi?zienia przez Bane'a. Nie wiem, nie czyta?em spoilerów, to tylko przypuszczenia.
Tylko, ?e ca?e te miejsce nie wygl?da jak wi?zienie w Gotham City, nikt tam te? nie nosi pomara?czowych strojów. Mi to wygl?da na bardziej egzotyczn? lokalizacj?. Ale co tam robi Bruce tego jeszcze nie wiemy.

Du?a porcja screenów ze zwiastuna:




















What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Na dobrą sprawę, Bruce w więzieniu to może być część flashbacku