Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

X-Men : First Class

Zaczęty przez Leon Kennedy, 11 Kwiecień 2011, 10:23:28

Leon Kennedy

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=75908 Parę nowych ujęć się znalazło, a sam film przyciaga co raz mocniej, mocniej i mocniej. Ten rok będzie należał do nich i do Latarni, jeśli stanie się  inaczej będę bardzo ździwiony.

Mikoto

E tam. Ten rok będzie należał do Kapitana Ameryki :D. Bo o ile do każdego z tegorocznych filmów komiksowych mam jakieś zastrzeżenia to do Capa ciężko byłoby mi się do czegokolwiek przyczepić nawet gdybym bardzo chciał ;).

A X - meni spoko. Nareszcie jakiś fajny, badassowski aktor gra Magneto, a nie dziadek Mckelen, który bardziej mi się z Paździochem z Kiepskich kojarzył niż z prawdziwym Mistrzem Magnetyzmu :D. Film dzieje się w latach 60 - tych - bardzo ciekawym politycznie okresie. No i jakby tego było mało Sebastiana Shawa gra Kevin Bacon. Parę rzeczy jest przekombinowanych np. Havok jako ojciec Cyclopsa, ale nie zmienia to faktu, że zaraz po CA to najbardziej oczekiwany przeze mnie film tego roku ;).

Leon Kennedy

Móigłby mi ktoś przybliżyć postać graną przez Bacona?

Altair

Ten film to tak naprawdę przede wszystkim otwarcie furtki na całkowicie nową serię filmów, bez konieczności łączenia ich ze słabym X3. To mi się bardzo podoba, choć trudno mi się będzie przyzwyczaić do X-Menów bez Jackmana... ;)
Posted on: 12 Kwiecień  2011, 12:08:23

 http://marvel.wikia.com/Sebastian_Shaw

Tu coś na gościa znalazłem, bo sam go nie kojarzyłem. ;) Jego orginy z kilku uniwersów.

Mikoto

Dla mnie akurat brak Jackmana to du?y plus ;). Nie do??, ?e nigdy nie lubi?em Wolverine' a to po Origins zarówno Jackman jak i sam Wolverine okropnie mi si? przejedli. Niech dadz? si? wykaza? innym postaciom, a nie tylko w kó?ko Wolverine ;).

Leon Kennedy

Jako, że to początek i Logan ma swoje osobiste filmy jestem w stanie przeżyć jego brak.

Altair

Racja, w sumie Logan będzie miał swój kolejny film, więc jakoś to zniosę ;)
Czy tylko mi się wydaje, że First Class ma na trailerach trochę taki bardziej mroczny klimat niż inne części? No i ten narastający konflikt Magneto - Xavier... Bomba :)

Hydro

Osobi?cie odnios?em przeciwne wra?enie, trailer do?? kiczowaty z dawk? efektów specjalnych, ale i tak z ch?ci? obejrz? ze wzgl?du na w.w konflikt Xavier - Magneto.

PS Ju? chyba nie zrobi? lepszego filmu o mutantach ni? 'X-Men 2'.
It's a funny world we live in.

Drawski

#8
Niezgodności z komiksem są dla mnie rzeczą oczywistą. Sama trylogia jest w wielu elementach inna niż komiksy o X-Men, a że "X-Men: First Class" jest prequelem tejże serii (chronologicznie dzieje się przed "X-Men Origins: Wolverine" który dzieje się przed trylogią) i musi być zgodny z filmową wersją, a nie komiksową. Cenię sobie podobieństwo z oryginałem, ale kiedy w grę wchodzi ciągłość fabularna jestem bezwzględny.

Leon Kennedy

Czyli nie jest wstęp do nowej serii, tylko uzupełnienie starej, tak?

Drawski

Dokładnie. Wystarczy poczytać wywiady ze scenarzystami. To jest ta sama spójna seria.

Manigoldo

To jest film o tym co działo się przed wydarzeniami trylogii x-men, opowiada o początkach magneto i xaviera. Z tego co wysunąłem ze zwiastunu, w filmie, nie wiem czy na końcu czy w środku ale magneto stanie się tym kim był w x-men, ten sam strój i hełm.
DRAWSKI: różni się bo... to adaptacja? inne uniwersum, (filmowe) tak jak oryginał, age of apocalypse czy ultimate.
Jeśli chodzi o lepszy film, to first class, może być filmem z przesłaniem lepszym nawet od tdk, jest na to szansa, przepraszam gdzie były kiczowate efekty?

Drawski

Cytatróżni się bo... to adaptacja? inne uniwersum, (filmowe) tak jak oryginał, age of apocalypse czy ultimate.

Dziękuje za te cenne informacje. Zastanawiam się, czemu jeszcze Filmweb i Stopklatka cię nie zwerbowali?

Manigoldo

Bardzo proszę, skoro błyskotliwie zauważyłeś, że filmy są inne niż komiksy, to dodałem swoje 3 grosze w podobnym do twojego tonie.

kelen

Manigoldo, przecież Drawski właśnie dokładnie napisał, że dla niego zmiany wobec oryginału są zrozumiałe (zapewne odnosił się do Mikoto, który mówił o Havoku), więc nie wiem o co Ci chodzi. I to nie on pisał o kiczowatych efektach. Jak już się odnosisz do czyichś wypowiedzi, to najlepiej cytuj, żeby nie było zamieszania.