Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Watchmen

Zaczęty przez Maxie Zeus, 08 Marzec 2008, 07:53:44

El Cornetto

Dokladnie, jestem pod wrazeniem scenografii i jakosci zdjec. Jakby zywcem wyjete z lat 60tych.

kelen

Nie wiem, czy to nowe, czy ja taki wczesny jestem, ale jest juz polska strona filmu.
http://www.watchmenmovie.co.uk/intl/pl/

Juby


kelen

Kijowy. A ten Manhatan to szkoda gadac.

El Cornetto

Kijowy jak cały film :]. Przestylizowany, przebajerzony, przedobrzony, bez duszy...bez charakteru...bez jaj.

Kadaver

Nie widziałeś jeszcze filmu a już wiesz,jaki jest.

El Cornetto

Niezłe, prawda? A filmu nie widziałem i mam nadzieję nigdy nie obejrzeć. Fabułę znam od dawna to też nic nowego nie odkryję, jedyne co widziałem to zwiastuny, które miały mi pokazać jak ów film będzie wyglądał. I nie podoba mi się to jak wygląda.

Dr Horrible


(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Huntersky

Dokładnie, niczym gra komputerowa. O ile wcześniej dobrze o tym filmie myślałem, teraz mam coraz więcej obaw i wszystko wskazuje na to, że jedynym plusem tego filmu będzie:
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mel

Yay...
Już zbrzydło mi się nadużywanie sloooooooow motion :/

El Cornetto

Jak mówiłem, że będzie kupa bo spieprzyli wizualną stronę to każdy się na mnie rzucił. A co my tu mamy tymczasem - sceny a la Xena wojownicza księżniczka - lądowanie tej laski na dachu trwa chyba z pół godziny w dodatku idealna plastikowa poza - idealna fryzura - szczegół, że takie włosy przeszkadzają w akcji.

Ech, ale kupa. :]

Crane

Nawet jeśli nie spieprzyli scenariusza, już teraz widać że Snyder zarżnął ten film okropną, nadętą atmosferą, jakimiś debilnymi efektami dźwiękowymi, fatalnym doborem muzyki i wiochą w postaci badziewnych scen walk i przekraczającą wszelkie normy ilością slo mo.

A to tylko drobne urywki 2,5 godzinnego filmu. Autentycznie boję się tego co zobaczę w kinie.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

(A)nonim

Crane proszę nie wydawaj na to pieniędzy. W tym przypadku to nie kradzież.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Crane

Mam darmowy bilet do wykorzystania :P


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.