Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Hulk vs. Wolverine

Zaczęty przez Destruktor, 04 Sierpień 2010, 17:50:17

Destruktor

Dwóch najwi?kszych nerwusów w Marvelu zabra?o si? w jednej z serii. W Polsce mogli?my j? czyta? dzi?ki wydawnictwu Mandragora. Sam skompletowa?em ca?? seri? "Sze?? godzin: Hulk vs. Wolverine" i podoba?a mi si?. W samej serii oprócz tytu?owych bohaterów mogli?my zobaczy? pewnego nastolatka [niestety zapomnia?em imienia] jego rodzin? i jego chorob? wywo?an? poprzez ugryzienie, co utrudni?o Bruce'owi Bannerowi ?ycie. BB i ów ch?opak lec? jednym samolotem gdy nagle m??czyzna odczuwa skutki ugryzienia w??a. Dodatkowo samolot staje si? ofiar? napadu co budzi Hulka z jego snu. Samolot si? rozbija, i wkrótce spotykaj? Wolverine'a. Poza tym pojawia si? "ex" Logana [nie napisze ani s?owa sami musicie to przeczyta?! naprawd? du?e zaskoczenie co do to?samo?ci, "ninji"]. Polecam seri? wszystkim fanom Hulka i Logana.

Powsta?a równie? druga seria, "Wolverine vs. Hulk" jednak nie jest kontynuacj?. Równie? j? skompletowa?em, cho? jest dosy? s?aba. Miejsce akcji to katastrofa samolotu, bohaterami s? Hulk, Wolverine i... ma?a dziewczynka. Rysunki s? do bólu karykaturalne, a fabu?a te? ma pewnie dziury. Jednak jako fan Wolverine'a i Hulka musia?em kupi?.

BD96

W sumie to bez rewelacji. Jako fan również Marvela poczułem się zobowiązany do kupna ;). Spotkanie dość naciągane, w dodatku całkiem niepotrzebnie wciśnięty wątek nastolatka. Tak czy inaczej na pewno lepszy niż druga seria która kompletnie odstrasza rysunkami, i ogólnie jest totalnie beznadziejna. Jednakowoż wiele w naszym kraju komiksów zarówno DC i Marvela nie wychodzi, więc oczywiście mam całą serię Sześć godzin: Hulk Wolverine.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!