Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham City

Zaczęty przez Altair, 13 Grudzień 2009, 03:53:22

LelekPL

Na ulotce w płycie jest to dość dokładnie opisane, myślę, że jak krok po kroku wszystko zrobisz tak samo powinineś ściągnąć tego Robina

Juby

Gdyby było dokładnie, to bym się tu nie pytał. ::) Mam takie (przy ulotce z kodem Robina) punkty:

1. Wejdź na: [i tutaj link do strony GfWL]
2. Zaloguj się przy pomocy Windows Live ID i hasła potwierdzającego z Twoim tagiem gracza.
3. Wpisz kod i wciśnij "Wymień kod" Baw się dobrze!

Tylko między drugim a trzecim punktem powinni jeszcze umieścić info gdzie mam wpisać kod, bo nie mogę znaleźć. :P
Co do kostiumów Batmana, to nie widzę, żadnej instrukcji jak je ściągnąć. :P

LelekPL

A kupiłeś kostiumy Batmana? Wiesz, że je też trzeba oddzielnie zakupić?

Juby

Nie, nie wiem. Dlatego pytam o dokładną instrukcje, co i jak muszę zrobić, żeby to mieć. Zamiast odpowiedzi dostaje ciągle pytania. :P

LelekPL

No te teraz już wiesz, że trzeba je kupić, żeby dostać kod. Gdzie? Tego to już nie wiem

Altair

Juby, szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia, bo nie miałem tych kodów jako takich tylko ściągnąłem udostępnione pliki Nightwinga i Robina w internecie. Mój brat kupował przez PSN, ale tam jest zupełnie inaczej. W sumie jeżeli byś chciał dać sobie spokój z oficjalną instalacją to ta mniej oficjalna ogranicza się do wrzucenia kilku plików do folderu z grą. Oryginał jak mówiłem mam na PS3, ale kopię ściagnąłem dla wyhaczenia różnic w ustawieniach grafiki i Physx, więc nie mam pojęcia jak jest w przypadku tych kodów na PC.

Juby

#216
A mógłbyś na priv podać link do tych postaci (tylko nie z torrentów) i powiedzieć gdzie mam je wrzucić po ściągnięciu?

Post Merge: 03 Grudzień  2011, 10:32:02

NIEWAŻNE

Post Merge: 03 Grudzień  2011, 20:41:02

Unieważniam pytanie. Znalazłem miejsce do wpisania kodu, wpisałem go i już nie działa, a postaci i tak nie mam (bo wyskakiwał mi błąd po ściągnięciu), więc jeśli ktoś zna działające linki do ściągnięcie kostiumów Batmana i innych postaci, to prosiłbym bardzo na priv...

kelen

Czy dodatkowe skiny dla Catwoman są dostępne w normalnych wersjach grach od razu?

LelekPL


kelen


Łubudu

Troch? mi g?upio, ale nie wiem co zrobi? :( Na koniec walki z Ra'sem gdy trzeba pieprzn?? go zdalnie sterowanym batrangiem co mam zrobi? ?eby Gacek odrzuci? szabl?? Bo próbowa?em wszystkiego i nic, stoi jak s?up. Zastanawiam si? czy ja co? ?le robi?, czy to jaki? bug.
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

LelekPL

to jest bug, ale łatwy do obejścia. Musisz po prostu, na ten moment obniżyć wszystkie detale na low. Po tym Batman powinien od razu rzucić miecz. Jak już to zrobisz i rzucisz batarangiem, poczekaj do momentu zapisu, wyjdź z gry i przywróć swoje dawne ustawienia.
Jeśli grasz już na najniższych wymaganiach, spróbuj wcisnąć "alt" i "enter" podczas gry. Wtedy przejdziesz w tryb ekranowy i też powinno pójść

Łubudu

Podziałało. Wielkie dzięki! Zdziwiłem się trochę, bo gram na średnio-wysokich i różnica w wydajności między nimi a wszystkim na low nie była zbyt duża. W przyszłości mogą się jeszcze zdarzyć tego typu bugi, czy występuje on tylko w tej konkretnej sytuacji?
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

LelekPL

Raczej w tylko tej jednej. Mi jeszcze dziwna zawiecha przytrafiła się przy spotkaniu z Killer Crociem, ale wystarczyło zresetować i za drugim razem poszło normalnie

Juby

Cytat: Altair w 01 Grudzień  2011, 21:52:28
Jaka postać z DLC jest dla Was najlepsza w wyzwaniach bitewnych?
Dla mnie Robin. Zdecydowanie najszybsza i najmocniejsza postać. Nightwing niestety to klapa, za krótki dystans ataków i powolność w wyprowadzaniu kontr.

No cóż po zapoznaniu się ze wszystkimi postaciami we wszystkich kostiumach (dzięki uprzejmości Altaira) uważam wręcz przeciwnie. Robin to najsłabsza postać, dość wolna w walce, mająca słaby cios specjalny przeciw grupie przeciwników (T) i mnie j gadżetów od starszego odpowiednika. Sam kij, którym się bije też do mnie nie przemawia, a najlepszy jego wygląd to zdecydowanie Red Robin (ten z gry jest chyba najsłabszy.

Nightwing jest dużo fajniejszy. Nie lata, ale ma fajne nowe gadżety, nowy sonar, o wiele bardziej odpowiada mi walka paralizatorami niż kijem, no i ten akrobacje przy skokach. Nie jest może idealny, ale dużo fajniej mi się nim grało niż Robinem. Oba wyglądy są bardzo fajne, ale ten z gry jest zajebisty.

Batman jest niedościgniony przez młodszych pomocników (ten kto grał w AA niech wie, że to ulepszona wersja z masą nowych możliwości). Jego wielokrotny knockout jest najlepszy, ma najwięcej gadżetów i fajniej się porusza (najlepiej także łamie się nim nogi w trakcie walk). Sam gram swoją ulubioną wersją Batmana, czyli tym z lat 70-tych (ten sam kostium miał też w 90-tych, więc nie wiem skąd ta nazwa). Ale świetny jest też ten z samej gry, z TAS i Year One.

Ale ze wszystkich postaci i tak najbardziej podoba mi się Catwoman. Jej ruchy, kucanie, prześlizgiwanie się pod czymś, skoki, kucanie, walka są po prostu olśniewające. Gorzej się nią poruszać po mieście niż Batmanem, ale w walkach najbardziej nią lubie grać. Najlepszy wygląd to ten z gry, a później z TAS (ten z TLH jakoś nie wyszedł - brak ogona i wąsów)!

;)