Kontynuacje TDK- jakie powinny wedlug was byc??

Zaczęty przez Leon Kennedy, 27 Styczeń 2008, 15:51:34

Mel

Na zamówienie, bo widziałeś kiedyś goryla w butach? ;)

I raczej, to nie syndrom, a zwyczajne upodobanie artystyczne mające na celu "ukazanie" miłości do natury. Bose stopy są trendy.

(A)nonim

Kot był, goryl też może.
CytatI raczej, to nie syndrom, a zwyczajne upodobanie artystyczne mające na celu "ukazanie" miłości do natury.
Zwłaszcza w Arkham. ;D
Ale nie powiem, raz na mnie zrobił wrażenie koleś, który na boso wyszedł do sklepu w zimie przy padającym śniegu. Ale on ogólnie niepokojący był.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Nie. Był trendy ;D


A co do natury w Arkham...Jakaś plantacja zawsze tam się znajdzie. Jakiś kwiatek na parapecie, pleśń w kubku po kawie, Poison Ivy...

(A)nonim

Powiem tak, jeżeli on całą swoja osobą był trendy, to boję się pomyśleć co nie jest.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

#244
CytatCzemu ten Bane cierpi na syndrom Jokera z The Batman?

Bo kryzys zmusza do oszczędności... na czym tylko się da ;)

Darth_Revan

Cytat: Silent Dark w 02 Sierpień  2008, 12:50:01
W nastepnych cześciach chcialbym zobaczyc nastepujących wrogów:
-Two Face
-Black Mask
-Penguin
-Man-Bat
-Mr.Freeze
-Killer Croc


Cytat: Huntersky w 02 Sierpień  2008, 12:59:28
Na trzech ostatnich nie ma szans, zresztą
Spoiler
na pierwszego tez :)
[Zamknij]

Jak to nie ma szans(no może na Croca, bo go już dali w Gotham Knight). Mr.Freeza mogli by dać, tylko tyle, że jego armor chłodził by go ciekłym azotem. A Man-Bat mógł by być płatnym zabójcą używającym  lotni
Dwóch ich jest, Jeden który włada mocą, a drugi który jej pożąda...

Juby

Mr. Freeze jest od razu na spalonej pozycji, a Man Bat - cóż, nawet jeśli dałoby się go jakoś wcisnąć, to i tak Nolan do swoich "realnych" filmów nie weźmie takiego przeciwnika.

Darth_Revan

Ja sam stawiam na Talie, Riddlera, Bane'a, Black Mask'a lub Mad Hattera...

PS. No skoro tak jak Man-Bat nie będzie to nie ma co liczyć na Killer Moth'a, choć bardzo bym chciał go zobaczyć gdzieś po za komiksem lub Lego Batmanem(w którego grałem z poczucia "obowiązku" każdego fana Mrocznego Rycerza...)
Dwóch ich jest, Jeden który włada mocą, a drugi który jej pożąda...

eReRo

Jak dla mnie ciekawie by bylo gdyby:
1) scarecrow chcial sie pozbyc Batmana, wiec sciaga do miasta Killer Croca. Crock robi zamieszanie, w trakcie wystepu Arnolda Weskera, powodujac zrodzenie sie Scarface'a
2) pojawia sie Riddler, jako zupelne przeciwienstwo Jokera, kazdy ruch jest przemyslany, On sam, bez wiekszych wariactw, raczej powazny, przynajmniej nie przy Batmanie. I w zwiazku z trudnosciami zwiazanymi ze zlapaniem Riddlera, nasz mroczny rycerz, zwraca sie o pomoc do... Jokera, ale nei w sensie ze wypuszczaja Jokera czy cos, tylko Batman pojawialby sie dosc czesto w Arkham, by pogada troche z clownem. W ten sposob, moglibysmy sie tez zaglebic w umysl Jokera. Co o tym sadzicie?

Kadaver

To by bardzo przypominało Czerwonego Smoka i Milczenie Owiec.Killer Crock nie pasuje do świata Nolana.

eReRo

No to zostaje opcja numer 2... A co do BM zwracajacego sie o pomoc do Jokera, juz to widzialem, w ktoryms zeszycie komiksu... pozatym BM i Joker maja wyjatkowa wiez miedzy soba, taka... antagonistyczna... niby przeciw sobie, ale jednak jedno bez drugiego nie bardzo moze dzialac...

Kadaver

Joker nie może działać bez Batmana,ale Batman chyba jednak byłby szczęśliwszy,gdyby Jokera nie było.

eReRo

A wyobrazasz sobie "Gacka" bez Jokera? Ja nie :)

Kadaver

W Batman: Returns,Forever,Robin,Begins Gacek był bez Jokera.

isild87

A czy w ogole istnieje szansa pojawienia sie Jokera w trzeciej czesci Nolana?
Wierzylam ze nie,dopoki znajoma nie przyslala mi zdjecia goscia - aktora,ktory z wygladu prypomina nieco Heatha,z dopiskeim: O kurna,zobacz jaki on podobny do Heatha  :P
http://www.hooliganbox.com/celebrity-pictures/0409/12/tm-010.jpg
Aktor nazywa sie Joseph Gordon Levitt i ma wystapic juz w nowym filmie Nolana Inception - to pewnie stad taki wniosek.