Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w Marvelu piszczy?

Zaczęty przez (A)nonim, 07 Maj 2009, 12:37:45

8azyliszek

@UP
Tylko pamiętaj, żeby za bardzo nie zwlekać z tymi zakupami. Tomów 61-63 już nie ma i nie wiadomo kiedy będą. Dostępny jest #64- Venom i #67 Jadowity, ale "Zmierzchu Mutantów" już nie ma, "Avengers Forever" nie ma, "Początków Marvela" nie ma! Jak się nie ma refleksu, to można stracić dany numer, a potem szukaj go gdzieś na allegro (jak ja "Daredevila Odrodzonego"). Ja prawie zawsze biorę pierwszego dnia premiery, z samego rana. Bo inaczej mi wykupią. :)

Leon Kennedy

Na szczęście mi siostrzyczka do domku przynosi. Więc nie mam takowego problemu  :)

The Dream

No właśnie jestem tego świadom i teraz widzę, że z Początkami Marvela ledwo co zdążyłem. Musiałem dostać jeden z ostatnich dostępnych na Gildii egzemplarzy. Ale planuję już tylko jedno zamówienie z tego sklepu a później przestawiam się z powrotem na Empik. :)
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

8azyliszek


Leon Kennedy

Raczej omijam F4, ale wraz z najnowszym ich tomem pojawi się sam Galactus, a jak On to i pewnie Silver Surfer... Może mi ktoś coś o tej historii powiedzieć?   "Fantastyczna Czwórka: Nadejście Galactusa".

8azyliszek

@Leon
Nadejście Galactusa będzie dopiero za miesiąc. Teraz ma być Dr Strange.

Sam niewiele wiem o szczegółach tego tomu z FF by sobie nie psuć przyjemności lektury. Ale wiadomo że to jest historia przełomowa i na wysokim poziomie - zwłaszcza jak na tamte czasy. Wszyscy ją chwalą. A przebieg pewnie jest taki, że przybywa Galactus by zjeść Ziemię. Reed Richards wymyśla sposób żeby go pokonać i ratuje wszystkich - Koniec. :)

A serio - w dzień premiery pewnie napiszę recenzję - jak to zrobiłem z Tajnym Imperium. Ale z góry mogę ci powiedzieć, że warto kupić ten tom. To mega klasyk.

Leon Kennedy

Ola?em ostatni tom o Ameryce, olewam nast?pny o Strange'u... Wi?c zaryzykuje i wezm? t? F4 :)

8azyliszek

@UP
Bluźnisz i nawet nie wiesz co czynisz. :) Tak jak napisałem na swoim blogu - Tajne Imperium polecam każdemu miłośnikowi komiksów z odrobiną poczucia humoru. W przeciwieństwie choćby do słabszego Shadowlandu, ten tom naprawdę warto mieć.

Leon Kennedy

Pewnie masz rację, ale raczej nie przepadam za Rogersem, chodź kilka świetnych występów w tej kolekcji zaliczył... Wojna Domowa, chodź by ;). Tak czy siak decyzja już zapadła :P

Johnny Napalm

Najwyższa pora nadrobić zaległości w świecie Marvela – chociaż dobiłem do czterech numerów WKKM w tym roku, to od Zmierzchu Mutantów nic nowego nie kupiłem, aby wspomóc Hachette w chlubnym rozwoju polskiego rynku. Zacieram ręce nad Galactusem i jego przybyciem na ziemię... tą polską ziemię.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

The Dream

Wczoraj sko?czy?em czyta? tom nr 72. Dosta?em to, com chcia? i o czym pisa?em wcze?niej w tym w?tku: starcie Doktora Strange'a ze swoimi najbardziej znanymi przeciwnikami. Starcie naprawd? epickie i efektowne. Fabu?a, chocia? prosta, niezwykle wci?ga a przygody Strange'a s? jedyne w swoim rodzaju. Ka?dy 10-stronicowy rozdzia? obfituje w dynamiczn? akcj? pe?n? magii, ucieczek przed z?oczy?cami i podró?y mi?dzy wymiarami. Jak do tej pory by? to chyba najlepszy klasyk w WKKM. A ju? za dwa tygodnie dostan? przesy?k? z Tajnym Imperium i Nadej?ciem Galactusa - na sam? my?l mam ju? banana na twarzy. :-)

Podsumowuj?c oba tomy Strange'a w Kolekcji musz? powiedzie?, ?e by?a to bardzo sympatyczna lektura w troch? innym klimacie ni? typowy komiks Marvela i troch? szkoda, ?e w polskiej edycji WKKM najprawdopodobniej zabraknie tomu "A Separate Reality".
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

HUDY

Daredevil od wydawnictwa Sedica jest już dostępny w zapowiedziach sklepu gildia na 30listopada, cena w promocji 90zł ,480stron. Świetnie ze dopiero przy grudniu gdzie będzie można już odetchnąć i zrobić mam nadzieje większe zakupy. Ciekawe czy będzie to format delux, czego bym sobie życzył i pasowało by idealnie do Sprawiedliwosc/NowaGranica, puki co trzeba czekać na kolejne info ;]

Ememek

Sideca już napisała, że to będzie normalny format jak oryginał tylko, że twarda oprawa zamiast miękkiej

Anonimowy Grzybiarz

Po żółtym Daredevilu i niebieskim Spider-Manie przyszedł czas na szarego Hulka. W trzecim tomie kolorowej tetralogii (serię zamknie Captain America: White) Jeph Loeb i Tim Sale ponownie zwracają się ku początkom jednego z flagowych bohaterów Marvel Comics.

http://mnichhistorii.blogspot.com/2016/03/hulk-szary-miosc-i-gniew.html

Leon Kennedy

CytatNadejściem Galactusa

Kurczę, raczej rozczarował mnie ten komiks... Chyba byłem za bardzo na niego nakręcony  :-\