Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w Marvelu piszczy?

Zaczęty przez (A)nonim, 07 Maj 2009, 12:37:45

Rado

CytatNie, jednak "Thunderbolts" nie jest tym na co liczyłem. Jakoś mnie to specjalnie nie zainteresowało. Zdecydowanie można było to bardziej wciągająco napisać.

Ale co byś zmienił? Bo mnie np. Thunderbolts się bardzo podobało. Wątek z Osbornem, postacie, w szczególności Bullseye - wszystko było świetne i trudno mi sobie wyobrazić co można by lepiej zrobić.

Johnny Napalm

A mi w?a?nie w?tek z Osbornem nie do ko?ca podszed?. By? psychiczny, a nie szalony - w pozytywnym komiksowym znaczeniu tego s?owa. Fanem Bullseye'a jestem po przeczytaniu ostatniego DD z WKKM. No i wg mnie to on skrad? ten numer. Gargan nie jest jednak a? tak dobrze napisan? postaci? jak Eddie Brock i dlatego jego perypetie mnie nie zainteresowa?y. W dodatku jest bardziej bezmy?lnie brutalny. Eddie by? w sumie fajnym go?ciem z powalon? psych?.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

XIII

Właśnie kupiłem dla Bullseyea ale było go za mało więc tom poszedł pod młotek.

8azyliszek

Dziś wyszedł kolejny tom WKKM - o Venomie. Kto chce, może sobie przeczytać moją recenzję na moim blogu.

http://8azyliszkoweroznosci.blogspot.com/2015/05/agent-venom-wkkm-64.html

Leon Kennedy

No cóż, takowego komiksu po prostu mi nie wypada odpuścić :) Zatem biorę chodź by w ciemno!

The Dream

Egmont wznawia wydawanie komiksów Marvela! Na początek Avengers: Wojna bez końca, a później może nawet Strażnicy Galaktyki. To może być ciekawa sprawa. W WKKM chyba nie planują wydać nic o GotG.

Nawiasem mówiąc, Venom mi też się podobał. Rysunki trochę chaotyczne ale fabularnie jest dobrze. Flash okazał się interesującą postacią.
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

XIII

Ten rynek to się zaraz przesyci za dużo tego wszystkiego wkkm, deluxy, new 52, mucha i teraz marvel now egmontu, może nastąpić krach i nowa zapaść wydawnicza.

Cena ma fajne egmont w tym Marvelu Now  4 dychy okładkowe ale raczej nie wydadzą nic co by mnie intersowało Avengers , strażnicy i Spiderman z now to nie moja bajka. Gdyby wydali Hawkeya albo Moon Knighta prędzej bym zakupił.

The Dream

No faktycznie, liczba tytułów rośnie w tempie wykładniczym, ale chyba osiągnęliśmy szczyt. Nie wiem, co jeszcze z DC i Marvela można w Polsce wydawać, skoro możemy kupić komiksy stare, komiksy nowe, niekanoniczne, takie siakie. Chyba że ktoś wpadnie na wydawanie komiksów DC sprzed Kryzysu 1985. Ale chyba mało kogo takie interesują.
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

franek

A mi właśnie brakuje tych klasycznych historii. W tym roku mamy "Birth of the Demon" czy cuś, ale z chęcią przeczytałbym np. kultowe "Death in the Family" (Nie mylić ze Snyderowskim "Death OF the Family"). Nie mniej jednak, cieszę się z tego Marvela od Egmontu, zwłaszcza, że zrezygnowali z tej niepotrzebnej twardej okładki. Dla mnie bomba. Tyle komiksów w tym roku, że nie wiem na co się zdecydować.


Show Must Go On!!!

The Dream

No, Death in the Family to jeszcze, może się sprzedać. ;) Albo sam Kryzys na nieskończonych Ziemiach.

Mnie też cieszy miękka okładka. Oczywiście twarda ma swoje zalety, ale ileż można. Dzięki temu cena powinna być bardzo atrakcyjna.
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

XIII

#580
No w?a?nie Avengers kosztuj? ok?adkowo 40 z? to lepiej te zapowiadane Star Wars w identycznym standardzie za 50 z? ok?adkowe.
W dyskontach Avengers zapewne b?d? kosztowa? 30 z?.

Post Merge: 12 Maj  2015, 20:55:00

Lista tytu?ów
SUPERIOR SPIDER-MAN: OSTATNIE ?YCZENIE
Autorzy: Dan Slott, Humberto Ramos i inni
Zeszyty: Amazing Spider-Man (Vol. 1) #698-700, Superior Spider-Man (Vol. 1) #1-5

WOLVERINE I X-MEN
Autorzy: Jason Aaron, Nick Bradshaw i inni
Zeszyty: Wolverine and the X-Men (Vol. 1) #19-24

STRA?NICY GALAKTYKI: KOSMICZNI AVENGERS
Autorzy: Brian Bendis, Steve McNiven, Sara Pichelli
Zeszyty: Guardians of the Galaxy (Vol. 3) #0.1, 1-5, Guardians of the Galaxy: Tomorrow's Avengers (Vol. 1) #1

ALL-NEW X-MEN: WCZORAJSI X-MEN
Autorzy: Brian Bendis, Stuart Immonen
Zeszyty: All-New X-Men (Vol. 1) #1-5

AVENGERS: ?WIAT AVENGERS
Autorzy: Jonathan Hickman, Jerome Opena, Adam Kubert
Zeszyty: Avengers (Vol. 5) #1-6

NEW AVENGERS: WSZYSTKO UMIERA
Autorzy: Jonathan Hickman, Steve Epting
Zeszyty: New Avengers (Vol. 3) #1-6

8azyliszek

Na dniach będzie premiera Muchy "Daredevil Żółty". Napisałem swoją opinię o tym komiksie

http://8azyliszkoweroznosci.blogspot.com/2015/05/daredevil-yellow-mucha.html

Ale wiecie dobrze czego jeszcze brakuje na polskim rynku. Z niecierpliwością czekam aż Eaglemoss wreszcie się ruszy. Bo popatrzcie tylko na listę tych tytułów.

https://www.eaglemoss.com/de-de/comic-helden/dc-comic-books/

AAAAAA - nic nie mam i na wszystkim bym łapy położył jeśli wyszłaby polska edycja.

Anonimowy Grzybiarz

Fajnie, że będzie więcej Marvela w Polsce, bo akurat WKKM kupuję bardzo wybiórczo - większość znam, sporą część mam w oryginale, więc nie dubluję. Choć nie przepadam za Marvel NOW!, po które to serie sięgnął Egmont, muszę przyznać, że tytuły robią wrażenie i zapowiadają solidną lekturę. No, poza "Strażnikami Galaktyki" Bendisa - tych odpuszczam bez żalu, bo w porównaniu do poprzedniej generacji Strażników (o vol. 2 pisałem tutaj: http://mnichhistorii.blogspot.com/2014/08/436-guardians-of-galaxy-przeczytaj.html) to słabizna i mizeria.

Leon Kennedy

W sumie ja tylko w WKKM inwestuje i raczej się to nie zmieni. Cenowo mam idealnie i zawsze z dostawą do domu :) Zaś Egmont dziękuje za DC!

The Dream

Zastanawiałem się, co jeszcze można by z Marvela wydać po polsku - i mam odpowiedź. Sukces serialu Daredevil przekłada się na większą niż do tej pory liczbę komiksów o tej postaci. Jakieś bliżej nieznane mi wydawnictwo wypuści kompletne runy Bendisa i Brubakera. Trzeba przyznać, że w WKKM za dużo diabełka nie było i te pozycje mogą się sprzedać. Skłamałbym, gdybym powiedział, że się nie cieszę, bo Daredevil zawsze spoko. :-)
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.