Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman po polsku

Zaczęty przez MJ, 19 Luty 2009, 16:47:22

Altair

A na Bane'a Rysiu z Klanu :P :P :P

Maxie Zeus

Geezz.. ale ten temat jest paradoksalny ;D Aż głupio mi się w nim wypowiadać..
Więc, moja propozycja na Oswalda 'Pingwina' Cobblepota - Tosiek z 'Plebanii' :P


Mel

Racja, Maxie ;D

Scarecrow


Trochę mu się utyło ostatnio, ale nadal sprawia wrażenie chuchra ;P

Albo wersja inteligentniejsza:
Kryszak

Maxie Zeus

Bo Norek zawsze pozostanie skromnym pyskatym Norkiem ;)

vincent

Bane


Gordon (Sapkowski)

haha idzie nam coraz lepiej, dawajcie dalej.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Maxie Zeus

Mel, ambitniejszą rolą dla Kryszaka byłby Dr. Gero z 'Dragon Balla' :P

Zresztą, ja tą postać zawsze nazywałem 'Kryszak'..

Mel

Palikot  jako Joker


Posted on: 26 Marzec  2009, 20:32:56

 
CytatMel, ambitniejszą rolą dla Kryszaka byłby Dr. Gero z 'Dragon Balla'
O w morde...Ale podobieństwo ;D

Hydro

Pani Stenia jako Poison Ivy.



:P
It's a funny world we live in.

batboy


Batsy

Nie, no ja tego nie ogarniam. Przypomina mi się Wiedźmin i nawet nie marzę o polskim Nietoperzu. Chyba, że za Batmana wziąłby się sam zmarchwystały Adam Mickiewicz. Wtedy "Bruc Wajnicz (Janusz Gajos) zająłby poczesne miejsce w twórczości naszego wieszcza i polskiej kinematografii. Począwszy od poprawionej wersji "Dziadów" i jej ekranizacji, w której Mroczny Rycerz, zamknięty w celi Azylu Arkham, wykrzykuje różne tajemnicze numery i przyrównuje Boga do Jokera (Weronika Rosati), zaś Pingwin (Kazimierz Kaczor) umiera rażony piorunem, poprzez "Pana Robina" (w tej niezapomnianej roli Paweł Kukiz), gdzie w sielankowym otoczeniu podgothamskiej posiadłości wychodzi na jaw pokrewieństwo pomiędzy Wajniczem a Graysonem – aż po ostateczne uśmiercenie człowieka-nietoperza w legendarnym utworze: "Zbrodnia to niesłychana/Joker zabija Batmana/Zabiwszy grzebie w gaju/Na łączce przy ruczaju...". :)
'Miałeś kiedyś zły dzień, mam rację? Wiem, że mam. Mogę to stwierdzić. Miałeś zły dzień i wszystko uległo zmianie. Inaczej po co byś się przebierał za latającą mysz?'

Mel

#25
Oto polskie realia...
...w klimacie Wajdy.

isild87

#26
Ostatnio widzialam okropnie cukierkowata i glupiutka komedie romantyczna (of course made in Poland) "Nie klam,kochanie" i powiem szczerze ze Piotr Adamczyk pasuje mi jako taki polski Bruce  - miliarder,lekkoduch i playboy  ;D
W polskiej wersji zakochalby sie w dziewczynie z nizin spolecznych,np.biednej i poniewieranej pracownicy Biedronki (w tej roli seksbomba polskiego kina - Kasia Cichopek),ktora skrywa jednak tajemnice i pod oslona nocy przebiera sie za seksowna i niebezpieczna Kobiete Kot  ;)
W slad za Batmanem i Kobieta Kot rusza detektyw Rutkowski jako polski Gordon

Mel

Dodam, że nie potrafię sobie konkretnie wyobrazić Batmana przelatującego wśród naszych polskich drapaczy chmur...
...Nogami ryjąc w dziurawym asfalcie.

isild87

No to jest nas juz dwie,Mel  ;D

vincent

No batmobile z niskim zawieszeniem wymiękają na naszych drogach ;x
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA