Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Oscary 2009

Zaczęty przez Juby, 07 Styczeń 2009, 15:58:55

Dr Lecter

#45
Slumdog Millionaire większego badziewia nie widziałem. Tak samo jak Curious Case of Benjamin Button.
Dark Knight dostał tylko dwa oscary......fuck.
Oscara za efekty specjalne dostał  Curious Case of Benjamin Button a nie Dark Knight.....wtf.... i mean WTF! i mean WHAT THE FUCK!!?
Jeden plus, że zasłużonego oscara otrzymał Heath Ledger. I powinien go już dawno dostać. Też się akademia obudziła. Penelope Cruz i Sean Penn dostali po jednym. Ja jestem na tak. Zasłużyli sobie.
Oscara za film nieanglojęzyczny dostał: Okuribito. Akurat uważam to za słuszną decyzję ponieważ film jest bardzo dobry.
W tym roku prowadzącym był Hugh Jackman. Jak dla mnie chyba najlepszy.
Heh.....opłacało się nie spać by obejrzeć w tym roku ceremonię rozdania. Następna niestety za rok.

Hydro

Tak naprawdę, ta informacja pewna była od zobaczenia Jokera w TDK :) Ale i tak bardzo się ciesze, oglądałem transmisje na żywo  8)

A ja chciałbym zonaczyć miny buckmaherów. Woo, ci to się cieszą  :D
It's a funny world we live in.

El Cornetto

CytatA ja chciałbym zonaczyć miny buckmaherów. Woo, ci to się cieszą
Raczej nie...cieszyliby się, gdyby Ledger przegrał - więcej kasy by wpadło.

Filer

Cytat: Filer w 22 Luty  2009, 21:25:47
Jeśli miałbym się zabawić w wyrocznię:
Oscar dla Heatha to pewniak. Sto procent. Cyniczne, ale - gdyby Heath żył bym trzymał kciuki, bo zasłużył, ale teraz.. pewniak. Co nie znaczy, że to źle.
Liczę też na zdjęcia - Pfister dostał nominacje za Begins i Prestige. W końcu mu się statuetka należy. Niestety pewnie sobie jeszcze poczeka.
No i daję Oscara za losową techniczną nominacje - pewnie montaż dźwięku, bo tylko tam się Button nie wcisnął.
Jestem Bogiem! :)

Maxie Zeus

No to witam w klubie ;)

Mihcim

#50
Whoach Maxie zmieniles Avatar! ;)
Do Oscarow, ciesze sie bardzo ze Heath dostal Oscara ;)
zasluzyl na to w 100%
And the Oscar Goes to... Heath Ledger The Dark Knight
http://www.youtube.com/watch?v=A1VPRjd-x1g

batboy

nie mogłem uwierzyć że taki gniot jak Slumdog: milioner z ulicy zdobył 8 oskarów a takie arcydzieło jak TDK tylko dwa.

Huntersky

Nie wiem, co o tym myśleć.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

EL-Kal

Cytat: batboy w 22 Kwiecień  2009, 20:57:17
nie mogłem uwierzyć że taki gniot jak Slumdog: milioner z ulicy zdobył 8 oskarów a takie arcydzieło jak TDK tylko dwa.
A ja nie mogę uwierzyć, że nie jesteś gimnazjalistą, którego mama musi kusić perspektywą kupienia nowej karty graficznej, abyś odszedł od komputera i zjadł obiad.

"Slumdog" nie jest filmem genialnym, to fakt, ale ciekawie łączy dwie rzeczywistości - baśniowy Bollywood i "prawdziwy" (oczywiście w ramach konwencji) Bombaj. Ale trzeba być kimś więcej niż dzieciakiem wychowanym na Cartoon Network, aby to dostrzec.

TDK dostał Oscara za rolę Ledgera - tak ma być, ale jednak "Slumdog" jest filmem lepszym pod kilkoma względami - montaż, reżyseria.

Lubi? rzodkiewki

(A)nonim

El-Kal, a nie możesz wyrazić swojego zdania bez niepotrzebnych tekstów o gimnazjum i Cartoon Network? ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EL-Kal

Jestem zmęczony tym fanowskim PR-em ludzi, którzy nie oglądają nic poza komiksówkami. A gdzie mam się czepiać tych, którzy z chęcią daliby TDK 20 Oscarów, jak nie na forum o Batmanie? Po prostu niektórym trzeba wyraźnie dać do zrozumienia, że światowa kinematografia nie kończy się na ekranizacjach Batmana.

Postuluję o to, aby słowo "arcydzieło" dotyczyło arcydzieł. To za dużo?

Lubi? rzodkiewki

(A)nonim

Ależ nie, to jest jak sam zauważyłeś idealne miejsce żeby się czepiać. Ale nadal uważam nacechowane negatywnie teksty o gimnazjum, CN i byciu dzieciakiem za niepotrzebne.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

vincent

Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Corso

Nie zmienia to faktu że El-Kal trafił swoim komentarzem w 10! The Dark Knight jest po prostu bardzo dobrą adaptacją komiksową i dostał tyle oskarów ile miał dostać. Na miejscu Batboy zadałbym pytanie, "Dlaczego Slumdog dostał tyle oscarów, a Wrestler, Changeling i Gran Torino żadnego?" Odpowiedź brzmi, otóż wszystko w Hollywood kręci się wokół politycznej poprawności. That' s all. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


(A)nonim

Hej "Gran Torino" też się wydaje politycznie poprawne. Twardy konserwatysta nawraca się i pomaga bandzie Wietnamców, czy tam Koreańców.
I tak najbardziej mnie Milk mierzi.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.