Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fantastyczna 4

Zaczęty przez DarkDaro7, 13 Listopad 2008, 13:06:09

DarkDaro7

Fantastyczna 4 Produkcja oczywsicie nie kto inny jak MARVEL...Fantastyczna 4:Zaloga statku kosmicznego leci w kosmos by dowiedziec sie czegos o ludzkim DNA..kiedy wylecieli wszystko bylo w porzadku tylko Dc.Reed Richards(MR.FANTASTIC)zle obliczyl predkosc i zaloga ulegla promieniowaniu kosmicznemu...po powrocie na ziemie zaczely sie skutki promieniowania....Sue Storm(Niewidzialna Kobieta) potrafila wytwarzac pole i stawac sie niewidzialna....John'y Storm(Ludzka Pochodnia)potrafil pokrywac swoje cale cialo ogniem i latac(moja ulubiona postac z F4)Reed Richards(Mr.Fantastic)potrafil wyginac,rozciagac swoje cialo w dowolny sposób i Ben Grim jego cialo pokryl kamien...Ben zyskal niewiargodna sile i moc.I tak powstala Fantastyczna 4...

Powiem szczerze lubie ta 4 maja fajne moce,pojazdy....czego im brakuje lepszych wrogów...Jeden jest odpwiedni Dc.Doom

Zaczynamy pisanie :P

batboy

Oni to mają chociaż więcej niż 10 wrogów ? 

Filer

A ten skrót 'dc' to przepraszam co ma oznaczać? No i właśnie użyłeś apostrofu w najmniej odpowiednim miejscu.

batboy

Jak chciałeś napisać skrót od wyrazu "doktor" to pisze się Dr.

El Cornetto

Może chodziło o 'Do czasu...' :]

(A)nonim

CytatOni to mają chociaż więcej niż 10 wrogów ?
No i właśnie problemem jest tutaj to co dotyka wielu innych superbohaterów, wrogowie są mało znani, mało ciekawi, udziwnieni, itd.
Wrogów Flasha, Green Lanterna, czy Wonder Woman też w takiej liczbie trudno wymienić.
A co do tematu, to mnie FF jakoś specjalnie nigdy nie interesowała.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

isild87

Szczerze mowiac komiks wedlug mnie jest znacznie lepszy od wersji filmowej  ;D
Z wrogow Fantastycznej Czworki jednak najbardziej podobal mi sie Namor  :P

Corso

FF, to są takie popłuczyny dla nastolatków (bez obrazy). ;) Generalnie tylko Batman trzyma poziom, choć ostatnio... Pozdrawiam.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


El Cornetto

Uwielbiam takie komentarze :]. Od Batmana lepszy jest chociażby Daredevil, Moon Knight czy Punisher MAX.

Hydro

Przyznam, że FF to gówno, lecz ma jedną zaletę: Dooma. Fakt, jest on kiczowaty i w ogóle, ale to, co mi się wydaje interesujące, to nie to, że ma superekstra moce, tylko superekstra kostium. ;) I oszpecona twarz pod maską. Lubie postacie, ktore muszą ukrywać (że tak powiem) morde pod maską.
It's a funny world we live in.

El Cornetto

FF mi się podoba, ale tylko w wersji Ultimate. Całość jest bardziej zjadliwa, pozbawiona głupot jakie ciążą na oryginalnej serii.

(A)nonim

CytatOd Batmana lepszy jest chociażby Daredevil, Moon Knight czy Punisher MAX.
Tak, ja też uwielbiam takie komentarze. ;)
Z Ultimate się chętnie zapoznam, bo parę rzeczy mnie tam zainteresowało. No i ta seria się właśnie skończyła.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

El Cornetto

Miałem na myśli obecnego Batmana i tekst, że tylko to trzyma poziom, ale spoko :]

(A)nonim

Dobra Corn przypomnę jego słowa:
CytatGeneralnie tylko Batman trzyma poziom, choć ostatnio...
A po za tym komuś mogą się nawet wyczyny Morrisona podobać.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Corso

Dzięki (A)nonim. Może powinienem zacząć wytłuszczać. :) Nie chcę dyskryminować innych bohaterów komiksowych. To moja prywatna opinia. :)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."