Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan-whatever

Zaczęty przez Huntersky, 09 Wrzesień 2008, 19:01:04

nighty

Cytat: Johnny Napalm w 16 Październik  2012, 08:53:46
Epickie...

...po prostu epickie, mistrzostwo świata! Żałuje, że nie widziałem Was na żywo jak byłem w Łodzi na MFGiK, ale chyba kopara wówczas jeszcze bardziej by u mnie sięgnęła podłogi... z wrażenia. :)
Kurna flać, wszystko jest! ;D Klimacik, super stroje, rewelacyjna miejscówa do robienia fotek, no i oczywiście Wy i Wasz rozpierdzielający pomysł.
Ocena: 5,5 Nietoperka w skali 1-6.
Szóstkę daję tylko za własnoręczne zmontowanie batmobila. ;)

awww dziękuję :) ja też żałuję, że nie udało się spotkać, ale skoro mieszkasz w stolicy to pewnie jeszcze nie raz będzie okazja :D ja się zakochałam w tej miejscówce i miałam mnóstwo pomysłów na zdjęcia, niestety warunki były bardzo niesprzyjające - zimno, ciemno, a do tego po budynku kręciło się mnóstwo bezdomnych i menelstwa, a my byłyśmy bezbronną trzyosobową żeńską ekipą ;_; niemniej mam jeszcze kilka zdjęć, z których liczę, że uda się coś wyciągnąć ♥

Cytat: Rado w 16 Październik  2012, 09:33:21
Wow, rewelacja. Paradoksalnie wersja bez deszczu bardziej mi się podoba. Tak czy inaczej świetna robota.

Cytat: Kujaw w 16 Październik  2012, 10:35:00
Czapki z głów! Rewelacja :D, też bardziej odpowiada mi wersja bez deszczu.
Kto to jest ta osoba po lewej? W sensie jaka to postać?

mi też bardziej się podoba ta bezdeszczowa, ale skoro się już zaczęłam tym efektem bawić to pomyślałam, że nie zaszkodzi zapisać :D a po lewej to stephanie brown jako spoiler :)

Cytat: kelen w 16 Październik  2012, 09:54:02
Naprawiłem linka, jakby co.

dziękuję, pisałam posta w htmlu zanim przypomniałam sobie, że to forum i tu działa bbcode, pewnie dlatego się coś popsuło D:

Kujaw

Aha, w dziewczęcych postaciach z Gotham nie siedzę zbytnio, więc myślałem na początku, że to jakaś afganka :D Oh, ja niedouczony...

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Rado

A propos cosplaya, to tu mam coś.




Kujaw

Średniowieczny Gacek powala... może zrobię kiedyś kostium kapitana Leatherwinga? :D


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Kolega siedzący w temacie powiedział mi ile kosztuje najprostsza kolczuga. Masakra... za to całkiem dobry motocykl można kupić. :P No ale Kujaw, strój pirata masz przedni. Barbarossa?
Cytat: nighty w 16 Październik  2012, 12:00:40
awww dziękuję :) ja też żałuję, że nie udało się spotkać, ale skoro mieszkasz w stolicy to pewnie jeszcze nie raz będzie okazja :D ja się zakochałam w tej miejscówce i miałam mnóstwo pomysłów na zdjęcia, niestety warunki były bardzo niesprzyjające - zimno, ciemno, a do tego po budynku kręciło się mnóstwo bezdomnych i menelstwa, a my byłyśmy bezbronną trzyosobową żeńską ekipą ;_; niemniej mam jeszcze kilka zdjęć, z których liczę, że uda się coś wyciągnąć ♥
Hm... ciekawe jak zareagowali na Wasz widok? Może pomyśleli, że widzą coś na kształt białych myszek, jako skutek nadmiernego spożywania pewnych płynów? ;)
Cytat: nighty w 16 Październik  2012, 12:00:40
a my byłyśmy bezbronną trzyosobową żeńską ekipą 
Jak to mawia Obeliks do Idefiksa - nie ma się czego bać, to nas mają się bać. :) W końcu byłyście superhero.
:)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

nighty

Cytat: Johnny Napalm w 17 Październik  2012, 08:41:51
Hm... ciekawe jak zareagowali na Wasz widok? Może pomyśleli, że widzą coś na kształt białych myszek, jako skutek nadmiernego spożywania pewnych płynów? ;)Jak to mawia Obeliks do Idefiksa - nie ma się czego bać, to nas mają się bać. :) W końcu byłyście superhero.
:)

akurat ci tylko popatrzyli i poszli, ale często nam się zdarza coś focić w opuszczonych fabrykach i tym podobnych miejscach i różne były reakcje, zdarzały się też chwile strachu bo jednak nie zawsze wiadomo, czego się po takich ludziach spodziewać D: ale ile też razy trafialiśmy na innych fotografów, niezliczone ślubne sesje zdjęciowe w takich sceneriach czy po prostu miłośników eksploatacji takich obiektów XD

Kujaw

CytatBarbarossa?

Gdzież tam. Pirat Kujaw Rzadkobrody :D Dzięki za opinię :)

W sumie dobra kolczuga to koszt od 300 do 1000zł, więc nie jakoś tak dużo. Pełna zbroja płytowa to już jakieś 5 do 8 kafli, wiec faktycznie można za do kupić furkę

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

BlackBat

nightyyyyyy widziałam tą fotkę juz wcześniej ale bez deszcza *__* Ale wypas, kurde było tak super!! Nie mogę się doczekać kolejnego cona :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

Cytat: BlackBat w 20 Październik  2012, 22:37:34
nightyyyyyy widziałam tą fotkę juz wcześniej ale bez deszcza *__* Ale wypas, kurde było tak super!! Nie mogę się doczekać kolejnego cona :D

uhh, ja też, tylko teraz to nawet nie wiem jaki ;; na pewno kolejny balcon ale coś mi się widzi, że to dopiero w przyszłe wakacje...
powinnam swoją drogą wziąć się za resztę fotek, ale nie dość, że się rozchorowałam to jeszcze żyję teraz tylko londynem, więc zapewne jak wrócę i pojadę na wszystkich świętych do domu to tam na spokojnie coś jeszcze obrobię XD

Altair

Nighty, zdjęcie z dwiema dziewczynami (jedna była przebrana za Robina) na głównej BatCave to Twoje? Znaczy się Twój kostium? Byłaś jedną z tych ładnych pań rozumiem? :)

kelen

https://soundcloud.com/kelen_pl/legends-of-the-dark-knight
Mały tribute/cover aby świętować ostatnią w życiu taką okazję, czyli 12.12.12 :D

franek

Kawał dobrej muzy ;D Jak będę szukał kogoś, kto zrobi score do jakiegoś mojego fan-filmu to się zgłoszę do ciebie ;)


Show Must Go On!!!

kelen

Świetnie, dodatkowa kasa zawsze się przyda :DDD

Johnny Napalm

Ło! No to zgasiłeś Franka. A gdzie tu granie dla samej przyjemności, gdzie sztuka? Wciąż tylko kasa, kasa, kasa... ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

#149
Jakby to gimbus powiedział: Kelen się sprzedaje!!!

Btw. Ja ci miałbym płacić? Wystarczającą nagrodą będzie zaszczyt współpracy ze mną, nawet nie wiem czy nie będziesz ty musiał płacić za takie zaszczyty ;)


Show Must Go On!!!