Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan-whatever

Zaczęty przez Huntersky, 09 Wrzesień 2008, 19:01:04

Kujaw

#120
CytatNo cóż, większość soundtracku z Batman Beyond jest gitarowa, więc... ;)

Tu się nie wypowiem, Beyonda oglądałem raz w życiu, jakieś 10 lat temu (pierwsza emisja w polskiej tv tak czy siak) i tak mnie odrzucił, że od tego czasu nie tykam....

Post Merge: 15 Wrzesień  2012, 19:18:11

O w mordę! dosłownie przed momentem sobie o tym przypomniałem!

http://www.youtube.com/watch?v=wJ0LzMZnRZs

To może skopać dupę w cięższym aranżu :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

BlackBat

Kelen, jak już wspomniałeś o Beyondzie, było by zarąbiście jakbyście spróbowali zrobić cover "Crash" :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

http://www.sendspace.com/file/byvhbf

Powiedzmy, że taki WIP mocno na brudno. Nagrywałem trochę inaczej niż zwykle, dlatego też na początku nie zgrałem się z gitarą rytmiczną. Zachowałem, żeby nie zapomnieć konceptu, a przy okazji się nim dziele :)

franek

Mega zajebiste. Mój ulubiony motyw z TAS przerobiony na rockową wersję, stary rządzisz


Show Must Go On!!!

kelen

http://www.sendspace.com/file/cp224m
nie chciało mi się ciąć, obrabiać, etc - znalazłem fajny efekt w programie i nagrałem fragment pewnej melodii, jestem ciekaw czy skojarzycie

Adriann

Skądś to znam...ale skąd.. kojarzy mi się z Batmanem z nesa..ale pewnie błędnie;p

Kujaw

Coś od Zimmera, nie wiem, który kawałek, bo większość jest tak do siebie podobna, że nie idzie rozróżnić, no i te ostatnie dwa akordy. Przewijają się przez trylogie non stop.
Przy okazji, uzywasz Guitar Riga, czy innego programu?

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

To kolejno akordy z momentu jak Bruce wspina się na powierzchnie z The Pit (dlatego potem jest przerwa). Najpierw jest to na dużo niższych dźwiękach, a potem finałowo jest na wyższych.
Tak, używam Riga.

Adriann


nighty

#129
mój i kairi cosplay z mfkig :) (klikać na obrazek - przenosi do większej wersji na dA);



i wersja "animowana", którą zrobiłam z nudów :D;



Johnny Napalm

Epickie...

...po prostu epickie, mistrzostwo świata! Żałuje, że nie widziałem Was na żywo jak byłem w Łodzi na MFGiK, ale chyba kopara wówczas jeszcze bardziej by u mnie sięgnęła podłogi... z wrażenia. :)
Kurna flać, wszystko jest! ;D Klimacik, super stroje, rewelacyjna miejscówa do robienia fotek, no i oczywiście Wy i Wasz rozpierdzielający pomysł.
Ocena: 5,5 Nietoperka w skali 1-6.
Szóstkę daję tylko za własnoręczne zmontowanie batmobila. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Wow, rewelacja. Paradoksalnie wersja bez deszczu bardziej mi się podoba. Tak czy inaczej świetna robota.

Ale to przeniesienie do większej wersji coś mi nie działa.

kelen

Naprawiłem linka, jakby co.

Kujaw

#133
Czapki z g?ów! Rewelacja :D, te? bardziej odpowiada mi wersja bez deszczu.
Kto to jest ta osoba po lewej? W sensie jaka to posta??

Ja w cosplay'e si? nie bawi?, ale z robieniem kostiumów mia?em ju? styczno??. Pirackie ?achy na potrzeby kapeli :D Arrr!



"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

Postać po lewej to Spoiler