Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wymarzona gra o Batmanie

Zaczęty przez Silent Dark, 21 Sierpień 2008, 22:28:58

Anarky

Ludzie opanujcie si? troch?, po co od razu ''rzucacie kamieniami'' ? Temat s?u?y nie tylko przedstawianiu w?asnej wizji wymarzonej gry o Batmanie ale te? dyskusji na temat tej wizji. Nie b?d?cie zak?adnikami którzy mocno k ?cis?e trzymaj? tego pierwszego, s? pomys?y mo?na si? do nich odnie?? tak jak to zrobi?em wcze?niej. Je?li za? chodzi o obalanie jaki? pomys?ów konkretnymi argumentami, to nie widz? w tym nic z?ego. To ?e kto? si? z czym? nie zgadza, chce co? zmieni? w czyje? wizji nie jest z?e. Ka?da uwaga nawet taka sensowna i  konkretna ''nuda, nuda jeszcze raz nuda", jest dobra. Bo co Batman w ewentualnej grze Batman vs Predator mia?by robi? poza poszukiwaniem Predatora i stoczeniu pojedynku fina?owego z nim ? Je?li co? wi?cej to s?ucham, je?li nic wi?cej to raczej nuda.
Ja wam pokażę!

Mel

1. Nie małpuj. Jest to męczące, kiedy kopiujesz i wklejasz początek czyjejś wypowiedzi. Chcesz komuś dogryźć, czy dobitnie przedstawić swoje argumenty,to wysil się na coś nowatorskiego - nie dziw się też, że dostajesz osty lub bany, skoro właśnie przez Twoją upierdliwość mało kto jest w stanie przemilczeć problem.
2.Nie, temat nie służy do gnojenia czyjejś wizji, a ty ewidentnie w taki sposób pokazujesz swoją niechęć. Możesz zasugerować coś uprzednio odnosząc się do własnych intencji, a na rzecz poprawy wizji przez pryzmat Twoich wyobrażeń, ale nie żeby zaraz krytykować.

Anarky

#77
1. Wyraziłem się tylko w podobnym stylu co ty, wybacz nie tylko ty masz monopol na zwracanie się bezpośrednio w takim charakterze do ludzi. Chce dobitnie przedstawić swoje argumenty w jasny i klarowny sposób dla innych. Niestety nadal uważacie że chce komuś się za coś dogryźć co uważam jest chore, btw ja nie widzę problemu.  

2. Ja nie gnoje czyjejś wizji, z jej częścią się po prostu nie zgodziłem i napisałem dlaczego. Krytyka poparta logicznymi i dobrymi argumentami nie jest zła, ale jeśli ktoś nie potrafi jej przyjąć to już inna kwestia...

Jeśli chodzi o moją wizję gry to warto by było może dać szansę innym przeciwnikom, Batman ma ich wielu i jak że wielu z nich nie było wysoce eksploatowanych w produktach gier video. Chociażby Mad Hatter i Deadshot, to postacie które tak na szybko przychodzą mi na myśl w tej kwestii.
Ja wam pokażę!

BD96

Anarky - choćby myszkowanie po rozbitym czy też po prostu znajdującym się na ziemi statku Predatorów, walczenie również z "własnymi" przeciwnikami lub współpracując z nimi dla "wyższego dobra" (aby Predator nie wybił ich wszystkich ;D)... jest wiele opcji - trochę wyobraźni.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Mel

Tak, Anarky, tylko problem jest taki, że ty nagminnie powtarzasz czyjeś słowa, zdania bez uprzedniego porównania, czy nie ma w wypowiedzi podobieństw. Chcesz nabić posta i dobić 1000? Ok, ale postaraj się poszukać jakiś zastępczych zdań, bo ty dosłownie cytujesz poprzednie wypowiedzi innych użytkowników. A czy wg siebie gnoisz, czy nie, to nie ingeruję, bo nie od dzisiaj wiadomo, że Twoje wersje wydarzeń zawsze mają na celu wyjść na plus dla Ciebie, ale jakoś inni te wypowiedzi odbierają jako zwykłą kpinę.

Anarky

Cytat: BD96 w 12 Wrzesień  2010, 16:16:02
Anarky - choćby myszkowanie po rozbitym czy też po prostu znajdującym się na ziemi statku Predatorów, walczenie również z "własnymi" przeciwnikami lub współpracując z nimi dla "wyższego dobra"

BD96 czyli coś na wzór trybu Detective Mode z Batman: Arkham Asylum ? Z przeciwników z góry proponował bym kogoś takiego jak Mr. Freeze, jego wątek ciekawie wypadł uważam w komiksowym Batman vs. Predator III: Blood Ties. Podobnie Catwomen, kto jeszcze ? hmm Riddler bo wiadomo zagadki.

Cytat: Mel w 12 Wrzesień  2010, 16:19:53
Tak, Anarky, tylko problem jest taki, że ty nagminnie powtarzasz czyjeś słowa, zdania bez uprzedniego porównania, czy nie ma w wypowiedzi podobieństw. Chcesz nabić posta i dobić 1000? Ok, ale postaraj się poszukać jakiś zastępczych zdań, bo ty dosłownie cytujesz poprzednie wypowiedzi innych użytkowników. A czy wg siebie gnoisz, czy nie, to nie ingeruję, bo nie od dzisiaj wiadomo, że Twoje wersje wydarzeń zawsze mają na celu wyjść na plus dla Ciebie, ale jakoś inni

Oczywiście za każdym razem, z każdym postem nawet we śnie. Tylko sorry dla mnie to nie problem, to problem dla was do rozwiązania. Nie ja go chce i nie ja się czepiam Anarkyego sugerując na każdym kroku że jak się z kimś nie zgadza to chce go od razu zgnoić, zmieszać z błotem itd. Nie chce nabić do 1000, ale sama nawet teraz mogła byś to załatwić na PW (mam nadzieje że przy następnym poście takim do mnie ograniczysz się właśnie do PW) nie zmuszając mnie do napisania tego postu niezwiązanego z tematem. Wersja wydarzeń jest zawsze tylko jedna... prawdziwa.
Ja wam pokażę!

BD96

CytatWersja wydarzeń jest zawsze tylko jedna... prawdziwa.

I nigdy nikt się nią nie kieruje...

Mr. Freeze miał swój udział w komiksie i myślę że fajnie by było gdyby się pojawił. A co myślisz aby nie co zerżnąć (;D) z miniserii Batman Beyond i w rozgrywce Predatorem dać do zabicia jakiś mało znanych przeciwników Batmana? ale też żeby nie było to za łatwe - proponowałbym KGBeata, Spooka, czy też Silver Monkey - istni łotrzy klasy d których można potraktować w takowy sposób.

Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Anarky

Cytat: BD96 w 12 Wrzesień  2010, 16:28:15
I nigdy nikt się nią nie kieruje...

Exactly

Predator w futurystycznym Gotham City przyszłości ? czemu nie, bardzo ciekawy pomysł. W sumie nieco przypominający komiks Predator vs. Judge Dredd i tamtejszy klimat Mega-City One ale kupił go w ciemno. Zważywszy że dla nowego Batmana i Predatora na betonowa dżungla była by czymś nowym oczywiście...

Ja wam pokażę!

Pami

Cytat: Maxie Zeus w 21 Sierpień  2008, 23:10:24
Mi tam wystarczylaby gra w stylu ''GTA'' lub ''Gothic'a''.
Mozemy sie wszedzie szwedac, a po drodze wykonujemy coraz to trudniejsze misje..
o tak ?wietny pomys?! ;D  w dodatku chcia?abym, ?eby by?o tam du?o Catwoman   ;)

franek

Moją ulubiona gra o Batku to coś jak Arkham Asylum tylko że w klimacie TAS. Rozbudowa postaci w stylu Mass Effect (podobno świetnie się sprawdza), nawalanka jak w Arkham Asylum, krew jak w Mortal Kombat, i możliwość budowania własnych gadżetów (na początku miałoby się hak i batarangi)  i oczywiście wolność jak w GTA


Show Must Go On!!!

Juby

Może to zabrzmi dziwnie, ale dla mnie powstała już "wymarzona gra" i jest nią "Arkham City".

franek

Lego Batman też nie jest zły ;)


Show Must Go On!!!

Deuce

Moją wymarzoną grą, byłoby połączenie Batman: Lego z DC Universe Online. W grze tej możnaby grać nie tylko dobrymi, ale i złymi. Każda postać miałaby do wykonania kilka zadań. Grałoby się naprzemiennie: raz heros, raz villain. Misje wykonywane po kolei, tworzyłyby całą, związaną fabułę. W ostatniej misji wybierałoby się postać, którą chcemy zakończyć grę. Od tego wyboru zależałby koniec: zwycięża dobro albo zło, coś w stylu Heavy Rain. Gra nie wymagałaby internetu.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

bart-allen

ja marzę o mrocznym JL(czyli to i Arkham City) z tym Jasonem co to jest bardzo słabo znam ten film Predator od tego są komiksy a nie gry
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

michallo_w

A pamiętacie motyw z Batmanem w stylu steampunk? "Gotham By Gaslight" bodajże? Uważam, że projekt wyjątkowo ciekawy - wyobraźcie sobie takie Gotham z rozgrywką będącą połączeniem Arkham City i GTA. Gdyby Rocksteady się tym zajęło to nie mogłaby być to zła gra.

Z drugiej strony swobodna interakcja z całym miastem z uniwersum Christophera Nolana też byłaby świetna - coś w stylu "The Dark Knight Trilogy", gdzie po kolei opowiadana byłaby fabuła z trzech filmów. Albo gra, nad którą pieczę sprawowałby Nolan czy Burton.

Przy okazji siemanko wszystkim - nowy na forum :)