Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

(A)nonim

CytatI tak zresztą bannerowi z Batmanem nic nie pomoze- slaby jest i bedzie w kazdej rozdzielczości.
Nom. Chociaz z drugiej strony fajnie przedstawia idee Dark Knighta.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Grim Knight

Brak mu jednak.....glebi? Przeslania? Wyrazu?
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Sammy

This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Maxie Zeus

#453
JEEEEZZ........... początek robi niesamowite wrazenie.  :o
Do tego, ten śmiech z telefonu, co trzyma Gordon.........
No i wreszcie ciekawe ujecie Gotham...  :D
Szkoda tylko, ze druga cześc traleru nic nowego nam nie pokazala - liczylem na scene Two-Face'a w barze  :-\

''If you wanna order in Gotham.... Batman must take off his mask... and turn himself in...everyday he doesn't... people will die... I'm a man of my word!''

''Jeśli chcecie porządku w Gotham, Batman musi zdjąc swoją maske, i przyznac sie (kim jest). Jezeli tego nie zrobi, z dnia na dzie? bedą ginąc ludzie - Ja dotrzymuje slowa/ nia rzucam slów na wiatr.''

bartP

Nowy i ciekawy jest jedynie początek.
Reszta to chaos w relacji obraz - muzyka, nawalone co sie da  ;)
szkoła dla chłopców, technikum niewinności

Juby

Początek znakomity, dalej troche nowych, drobnych ujec tj. Gotham z lotu ptaka i śmiejący sie Joker prowadzący ciezarówke. Oprócz tego wszystko juz bylo i nawet ulozyli to w podobnej ściezce d?wiekowej. To chyba pierwszy zwiastun TDK jaki mnie rozczarowal, choc nie jest tak najgorzej jakby moglo byc. Czekam na wersje HD i mam pytanie, co to w ogóle jest, miedzynarodowy trailer, czy trzeci trailer USA.

Maxie Zeus

Jakiś gościu puszcza to z telefonu. ;D

Mr.G

Początek rzeczywiście pokazal nam troche nowości, ale od mniej wiecej polowy mieliśmy po prostu inaczej zmontowany 2 trailer.
Dziwne jest to, ze nigdzie w sieci nic nie ma podane o tym "trailerze". Mozna by pomyślec, ze to fake zmontowany z poprzedników, ale w ko?cu jest tam kilka nowych scen.

Sammy

wczoraj jakis chlopek na SHH pochwalil sie, ze na jakiejs stronce z filmikami o komorek czy cos takiego znalazl trailer do TDK tylko, ze dostep byl kosztem 15$ i jeden to zgral na komorke a potem wrzucil reszcie...ciekawe wlasnie czy ujrzy on swiatlo dzienne w jakiejs normalnej wersji HD, bo jest kilka nowych ujec :P
This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Funky

Pokazali kilka nowych scen i starczy, ludzie wiecej to zobaczycie w kinie ;)


Mel

....Bylam ostatnio w Silesi  i z jakiegoś powodu musialam ominąc meską toalete :D
Wniosek?
Nie zauwazylam tego plakatu...

Philips V38

...Kelen trzeba bylo  zawinąc ten plakat :)
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

kelen

Myslalem o tym, ale , cholera, nie mialbym go gdzie schowac :D

Silent Dark

Taki plakat widzialem ostatnio w kinie.