Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Mihcim

No problemo ; )
Osobiscie to mi sie podoba 6 ; )

Sammy

This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Hydro

Chciałbym być na miejscu któregoś z tych facetów (oczywiście nie środkowego :P)...
It's a funny world we live in.

batboy


Mel

A ja chciałabym, aby to nie był fotomontaż ;)

Corso

Cytat: Mel w 26 Marzec  2009, 18:39:29
A ja chciałabym, aby to nie był fotomontaż ;)

I tyle na temat. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


batboy

A no jak się przypatrzeć to widać że to fotomontaż

Hydro

A no może... ale pomarzyć zawsze można.

Batboy, wczesniej napisałeś "Ja tez", a teraz dajesz do zrozumienia, że od razu wiedziałeś ze to fotomontaż? :P
It's a funny world we live in.

Sammy

ludzie jaki fotomontaż?? przeciez to jest zdjecie heatha z kolesiami od sztuk walk keysi z ich oficjalnej strony!!! radze zalozyc okulary....nie przypominam sobie takiego ujecia j w filmie btw
http://i27.photobucket.com/albums/c183/ferdalump/darkknight/gallery_435.jpg
This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

vincent

No dokładnie, tego po prawej z bonusów do BB kojarzę.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mel

Serio?
Cytatradze zalozyc okulary
Pierwsza fota była nieco w mniejszych rozmiarach i na dodatek nie była dobrze rozpikselowana. Wyglądało to na fotomontaż ze względu na białe i nierówne linie otaczające głowę Heatha, no ale teraz po większej i szczegółowej focie oddaje honor ;)

Corso

Mi również nie pasowały jego włosy (kiepska robota Photoshop) oraz Ci goście od keysi, na filmie dokumentalnym inni byli. Jednak mylić się to rzecz ludzka. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Crane

Czasami mam wrażenie że "fotomontaż!" to reakcja obronna organizmu u niektórych osób, tylko nie bardzo wiem na co.

Fajna fotka. RIP Heath.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mel

Nie. Mam trafniejszą diagnozę...To po prostu brak zaufania. W necie się roi od lepszych i gorszych przeróbek, a i ta pierwsza fota jakościowo odjęła na "naturalności" (druga i większa rozwiała wszelkie wątpliwości)
Tak to jest, że jak się sparzymy raz czy dwa, to nabieramy dystansu.

batboy

Cytat: Hydro w 26 Marzec  2009, 19:43:12

Batboy, wczesniej napisałeś "Ja tez", a teraz dajesz do zrozumienia, że od razu wiedziałeś ze to fotomontaż? :P
Tak jak zobaczyłem to na pierwszy rzut oka to wydawało mi się że jest prawdziwe dopiero jak się przypatrzyłem powiedziałem co innego.