Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Grim Knight

A ja nie. Powód? U mnie w kinie nadal grają "Nie klam, kochanie"
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

kelen

Hm..
http://pl.youtube.com/watch?v=BLXHZCYXlm8&feature=related <- moze mi ktos wyjasnic zdjecie z 1:53? Ktos zasugerowal, ze to jakis screen z gry, ale gdyby tak bylo to by na jakims serwisie byla o tym mowa, a nie ma. Jakis fanart?

Mel

Zapewniam cie Kelen, ze jest to fotomontaz... Istnieje w sieci juz od roku.

kelen

Ok, dobrze wiedziec. Dzieki

Sammy

This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Mr.G

Rzeczywiście robi wrazenie, ale nie moge sobie przypomniec gdzie wcześniej ukazala sie ta fotka Batmana.

Sammy

This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Maxie Zeus

Macie tu w lepszej jakości ;D








Grim Knight

Joker wygląda naprawde zabawnie, drepcząc na tle przewróconej do góry nogami ciezarówki. Mimika Ledgera dodatkowo ubarwia te okraszoną lekkim absurdem sytuacje.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Sammy

A mi sie podoba duet Dent-Gordon i ich ewidentna fascynacja przesluchaniem J. ;D
This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Mel

Musze przyznac, ze Joker na tej fotce wyszedl nawet, nawet...Kroczy stawiając sztywno noge za nogą, mina wskazuje na stan zaawansowanego zirytowania...Czyzby kwestia rozwalonego TIRa az tak go poruszyla? :D

I...nie wydaje sie byc nieco drobniejszy na tej focie? ;D

Sammy

This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Funky

Dobrze ze wko?cu pokazali monete Denta, a co do reszty  to Joker i jego śmiech w areszcie robią wrazenie. Nie wiem czemu ale w jego wyglądzie najbardziej podobaja mi sie zólte zeby które pieknie widac na fotce powyzej ;)

Sammy

This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Dominic

Te fotki robią wrazenie,lecz batman szalenie spodobal mi sie na tej fotce w sali przeslucha?