Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Maxie Zeus

Miejmy nadzieje ;D
To klasyczne ujecie idealnie nadawaloby sie na tapete 8)

Sammy

Nicholson z profilu wygląda jak chomiczek ;D
This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Maxie Zeus

Tak, tak... ta scena bedzie ewiDENTnym nawiązaniem do ''Long Halloween'' ;D

Mariano

Cytat: Leon Kennedy w 12 Maj  2008, 10:37:16
I mamy wreszcie ukazane te jego slynne szczelające kolce :). Nawet w miare dobrze to wyglądają. O kiczowatości na pewno nie ma mowy 8).
no jeśli chodzi o te kolce to nie, ale te maski typów Jokera...no mi sie delikatnie mówiąc nie podobają :)

Juby

Maski ludzi Jokera są wlaśnie świetne, podobne do tych z filmu "Na fali" z Patrick Swayze, tyle, ze tam przedstawialy one prezydentów USA.

Funky

No to wreszcie ujrzeliśmy na wlasne oczy te strzelające kolce :) I musze powiedziec ze jak na początku bylem nastawiony sceptycznie to teraz wygląda to naprawde dobrze :) Teraz czekam na "bat-sonar"

Leon Kennedy

#336
Co do ''bat-sonaru'' to jestem do niego bardzo optymistycznie nastawiony i juz nie moge sie doczekac aby to zobaczyc :)

Sammy

This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Mr.G

Jasne niebo i odlamki ziemi, oto najnowszy krzyk mody w reklamie TDK!

Tak powaznie to plakat mi sie podoba, ale móglby byc mroczniejszy.

Juby

Film bedzie mroczny, plakat jest dobry bo z pewnością przyciągnie ludzi do kin.

Maxie Zeus

Na jednym ze zdjec, które niedawno wyciekly, Joker stoi w identycznej pozie, tyle ze widzimy go z boku ;D

http://www.batcave.stopklatka.pl/grafa/filmy/6/galeria/tdk_zfilmu_070.jpg

Mr.G

Na plakacie Joker ma usta zaciśniete, a na screenie lekko rozchylone. Przynajmniej tak mi sie wydaje.

Grim Knight

Kolejny z plakatów "destrukcyjnych", czyli krew sie leje, wszystko wali itp.

No i cóz...Nie umywa sie jednak do tego z plonącym znakiem nietoperza na wiezowcu. Brakuje mu czegoś, jakiegoś..."bigla", fajnie, latają te odlamki, iskry, Joker stoi wkurzony z kalachem...ale jednak brak czegoś w guście wspomnianego znaku.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

(A)nonim

No dokladnie, fajne to jest, ale nic specjalnego a mogli zrobic coś na wzór Jokera malującego napis na szybie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mr.G

Plakat bylby duzo lepszy gdyby uśmiech Jokera byl krwisto czerwony, a nie jakiś, taki pomara?czowy.